Warzy941
Dołączył/a: czerwiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Dembuś bez urazy mówiłem raz i powtórzę mieliśmy go sprzedać...
I teraz jeszcze oddaliśmy Coutinho ehh ( zobaczycie że w bayernie odpali )
2
I w tym przypadku myślę że rakieta powinien być sprzedany póki można z niego jeszcze coś wyciągnąć.. I vidala też bym puścił a euro z nich dał wkońcu na następce Suareza..
0
Witajcie
Ja bym to widział tak
Semedo, de light, langlet, alba
Arthur, de yong, couthino
Messi, suarez(tu potrzeba zmiennika), ( ) a na lewa strone hmm jakoś nie przekonał mnie dembele ????
Rezerw
Alena
Vidal
Busi
Malcom
(Gdyby transfer de lighta nie siadl
To stoperzy langlet i pique a todibo rezerwa)
Sprzedaz
D. Suarez
Rafinha
Rakitic ( zrobil swoje ale gdyby przyszla jakas dobra oferta why not )
Gomez
Cilisen ( szkoda chlopa ale u nas sie marnuje bardzo go lubie)
Zastanawia mnie ten dembele
Moze sprzedac i sprowadzic jakies fajne skrzydlo D. Neres albo wymianka za paulo dybale tu wydaje mi sie swietnie sie spisalWypozyczyć
Puig na jeden sezon niech się ogra
Albo Todibo za de lighta ( zależy jak transfer pyknie)
2
Gomez nie przypomina wam troche A.Sancheza? :)
Szkoda że Piątek nie wypalił.
1
Hmm
Ja bym to widział tak ściągnąć tych dwóch grajków młoda siła
Skład 19/20 ??
Bramkarz : Ter stegen - cillisen
Prawa obrona : SEMEDO- Moussa Wagué
Środek : Langlet - De light - Umtiti -
Lewa : {Alba}- ( cucurella )
Środek - Arthur - de yong - {Busi} - Puig - ALena - {Rakitic} - S.Roberto
Napasc - coutinho - dembuś - Messi - (Malcom jako 9 spróbować ) - {Suarez}
W nawiasy {} dałem tych którzy już wiek coraz wiekszy i pomalutku będą odchodzić
Messi też 31 lat ale tu akurat nie chce żeby odchodził :P
Kurcze ale by się odmłodził skład nie?
Nwm jak wy ale mi np. Puig bardziej się podoba niż Alena
W tym środku brakuje troche takiego destruktora jak był Busi tu np. widział bym Bentacura ..
0
A co tam poszło między Busim i Perisicem ? nie oglądałem meczu . Widziałem że tam nawet i modric się włączył
0
Nie oglądałem meczu z Betisem tylko skrót ( chodzi mi jak tam gra Malcoma ? w skrócie miał kilka dobrych wejść )
2
Łapka w górę. Zgadzam się :)
4
Witejcie ahooj !!
Oglądałem wczoraj mecz Juve - Man Utd i jakbym szukał kogoś na zmianę Rakitić Busi to podobał mi się wczoraj bardzo Bentacur
0
No i fajnie liczyłem na chłopaka ( ma talencik to widać i chce jest głodny )
Ale jeszcze mu brakuje poczucia gry barcelony tak mi się wydaję ale przyjdzie z czasem.
Nwm spróbował bym go raz postawić na szpicy dać odpocząć Suarezowi ..
0
Jest jakis Stream ??
6
Ekstra dla mnie jego mecz !!
Mam nadzieję że wróci Umtiti nie odsuną go a bd za Pique !!
2
Skład Asa popieram ale zmieniłbym Rakietę faktycznie chłop ostatnio no nie wydala. Do tego w polu koledzy z reprezentacji niech Vidal ich tam przyostrzy ( i pokaże że mamy walczaka i zmiennika za Rakietę czy też Busiego ) :P
Niech Malcom się grzeje ( kiedy pokazać formę jak w tak ważnym meczu xD )
Zmiennicy dla mnie powinni być
Malcom
Rafinha/Roberto
Chumi przy pewnym wyniku ^^ 3;0 FORZA BARCAA
A może Chumi wstrzeli się w skład jak Varan ( trza nam zaskoczenia )
0
Tuż hmm :P
No ale warto mieć marzenia
0
No Puchar Króla więc mam nadzieję zobaczyć na boisku zmienników !!!
2
Mamy gościa który jest szybki , lubi strzały z daleka ( ktoś powiedział że czasem tą swoją lewą nogą przypomina Adriano no może coś w tym jest )
I my mu minut nie dajemy ??
Raz wpuścił bym go na cały mecz bo tylko wtedy choć trochę możemy go ocenić ( albo połowę i dał choć jakieś minuty !! )
0
Z całym szacunkiem do Messiego ( bo gość jest z innej planety ) ale trzeba pomalutku zamiennika ( aczkolwiek mam nadzieję że messi bd grał do 50 :P
0
Jasna Panda
Dajmy mu trochę minut pograć jak chłopak pogram powiedzmy 250 min to jest raptem tylko 3 mecze ( przypominam tylko 250 min ) i nie da rady u nas to ok możemy go opchnąć ale moim zdaniem potrzebujemy go !! Ożywić naszą grę abyśmy stali się bardziej drapieżni
Gość ma 21 lat on jest głodny gry on chce pokazać !!!
1
Pany Ney u nas zrobił zadymę stało się jak się stało do końca prawdy nie znamy jak faktycznie wszystko to było. Ale było mineło ( czy to prawda że on chce wrócić, że ma dobre kontakty z chłopakami z drużyny tego też nie wiemy )
Ale jeśli spojrzeć na to wszystko jest to gość showman jak to ktoś tu powiedział zgodzę się ale ma ogromny talent. Barca za jego czasów wyglądała przyzwoicie.
Ney jest dobrym zmiennikiem Messiego ( wiem że tu hejty się posypią proszę bardzo ) Ale ma ciąg do bramki chłop
Gdyby tylko go przy temperować zachowanie dałbym mu szansę ( niech przeprosi i gra )
Ney Coutinho Arthur ? dla mnie to dobrze wygląda grają w Reprezentacji ( więc tam się ogrywają no i w klubie by grali )
Sory ale na dzień dzisiejszy dla mnie to jest dobra opcja a nawet bardzo dobra
No i może prawa strona Malcom :P
Brasiliano Cuarteto ( tego jeszcze u nas nie było )
Dzięki I pozdrawiam
Forca Barca !!!!
0
Malcom jak na chłopa patrzeć przed przybyciem tutaj kurcze no ciekawy Profil zawodnika..
Kurcze brak gry straci rytm meczowy .. A wpuszczanie zawodnika na 10 min jeszcze powiedzmy Debiutanta to cholernie ciężko wejść...
Szkoda że my tu tylko możemy sobie pisać a i tak robią swoje... Martwię się trochu
0
Niech dychnie trochę Suarez ale pomysł z Malcomem na szpicy podoba się mi
0
Cześć wam
Nie wygląda to dobrze mało świeżości u naszych można zauważyć .
2 min bramka to na tym poziomie nie powinno się zdarzyć
- Szkoda znów brak Malcoma ( może spróbować go dać za Suareza )
- Vidal za któregoś Rakiticia czy Busiego Vidal ostatnio nie grał źle.
Nie wiem panowie boję się co bd gdy naszego Leo zabraknie ..
Możecie mnie hejtować ale jak grał u nas Ney z Leo super duet jak nie gdyś
Ronaldinho i Messi ... ( była ciekawa ta gra )
Szansa dla Malcoma ( co mamy do stracenia musimy mieć alternatywy )
Wierzę że Suarez wróci z forma bo jest z niego Walczak .
0
I ja chce skomentować meczyk.
Athur bardzo fajnie jeszcze kilka meczy i bedziemy mieli z niego uciechę.
CO powiedzie na Langleta dla mnie bardzo fajny meczyk wyprzedzał , jego spokój.
Semedo kurcze dał kilka stresów.
Chciałbym aby Malcom dostał więcej minut zamiast taki Rafinha wszedł by Malcom ( może w Lidze bo gość jest głodny gry )
0
Nom tu bym się zgadzał
0
Nie wiem Linie pomocy mamy i to dość dobrą mi się wydaje ( dać szanse Alena, Puig )
Ja bym zaczął się rozglądać nad napastnikiem ( nwm czy to ploty raz czytałem że rozglądają się za Roberto Firmino hmm ciekawe
A może Malcoma dać na napaść a w zamian za to ściągnać De Jong'a
Denisa wypożyczyć a Sampera sprzedać..
Denis potrzebuje minut
0
Noo i fajnie . Dzieki wielkie
0
Arthur, Malcom, Cou mam dobre myśli na tą Braziliane Tridente
Można gdzieś zobaczyć dziś mecz ??
0
Hmm Tak jak Marka Podaje w sumie nie jest źle.
Wpuścić potem za Suareza Malcoma ( Messi zejdzie do środka Malcom na prawą)
Chciałbym zobaczyć Malcoma czy jest głodny gry ( wkońcu twierdził że jest to jego marzenie i zrobi wszystko no i wierzę w jego potencjał i LEWA NOGE :) )
Vidal za Rakiticia ( niech rakieta odpocznie )
A 3 Zmiana hmm Ja bym zmienił Jordi Albe i przetestował naszych tam. ( ale widzę że tam nikogo na ławce nie mamy )
Chyba że Roberto na lewą Semedo na prawej.. Musimy mieć alternatywy jakieś
DAWAJ BARCO !!!!!
0
Ja narazie bym zostawił komentarze " Dembele o wiele lepszy " gdyż Malcoma jeszcze w LA LIGA my go nie widzieli.
1
Tak ja wiem Tabela punkty trzeba gonić trzeba nie tracić. Ale chłopaki muszą się ogrywać dlatego zrobił bym rotacje Dembele-Malcom ( wybaczcie ale jakoś od samego początku nie potrafię się do Dembusia przekonać nwm czemu ) Oczywiście rotacja nie od pierwszego gwizdka ale na drugą połowe Czemu nie :)