0

@Xavinho54 wybacz

0

Dembuś za Hakimi z borusi na prawego obrońce( ale może być problem z realem)
Lewego obrońce nam trzeba.
Szybki dynamiczny jak Saka z arsenalu albo Davies z Bayernu.
Napadzior to L. Martinez albo Halland ( zobaczymy jak Duńczyk się jeszcze rozwinie)
Pomoc jako ofensywny może grać F. Trincao ( trza mu dać szansę)
I trzeba szukać na prawe skrzydło coś.

0

@wojtek_debiec4 frankie to nie jest boczny pomocnik. To jest pivot coś jak casemiro odebrać Piłkę w środku boisko i rzucić na bok..
Wybaczcie ja nie mogę oceniać zbytnio bo widziałem tylko druga połowę i trochu na raty. Ale za dużo straconych podań

0

@gigolTu@gigolTu ja się akurat nie zgodzę. Frankie dla mnie jest dobry gość moim zdaniem dobrze zastąpi busiego no ale co dalej. Musimy mieć kreatora gościa który nie bd się bał podać do przodu. Zawsze takich w środku mieliśmy.

0

Oglądałem drugą połowę i masakra. Panowie i tu nie jest wina valverde i setiena tylko dzieje się coś w środku...
To nie jest ta Barca która cieszyła grą. I powiem jedno transfer za 18 mln i znów zrobił robotę. Prezes Bartek powinien przyjść do domu wypić se flaszka i powiedzieć że to dupcy i rezygnuje.
Jak oceniacie Arthura?
Było minęło w sercu zawsze bd Barca.
P. S chciałbym aby teraz Messi trochę spojrzał na Ronaldo i przygotowania fizyczne bo o technikę nie ma się co bać ale o motoryke tak..

0

No to de jong na piwota przed nim Arthur z rakieta przed nimi griezman i w ataku fati i Messi

0

Panowie ja ogólnie zaliczam ten weekend na łonderful.
Nasz Brajt zaliczył dobry debiut Lełun ustrzelił 4 brameczki. No i prześcieradełka ciap z levante przegrały. Czekamy teraz na Napoli!!! Vamos Barca

0

Nie oceniam gościa jak jeszcze u nas nie zagrał ani minuty. Życzę mu jak najlepiej ( może akurat bd to nowy Paulino)
Tylko mam wielką nadzieję że letnie okienko to bd rewolucja. L. Martinez naprawdę taki kocur dobry? Nwm mało patrzyłem na jego mecze.

0

Ney robił dla nas wiele i może nadal by robił choć ostatnio biorą go coś kontuzje.
Ja to bym zrobił rewolucję na całego.
Dembus out
Couthinho out
Rakieta out
L. Martinez z Interu ciap do nas
Sterling ( może wykorzystać obecną sytuację MC)
I pomyśleć nad jakimś obrońca

4

Dla mnie za busiego powinien być de jong
Potrafi przytrzymać piłeczkę tylko niech bd odwazniejszy przy posylaniu do przodu.
Jakas obsada obok niego takiego nowego vidala gościa z pazurem który bd ciągnął grę. Jakiegoś kreatora jak xavi

0

Szkoda nie szkoda klamka zapadła nie ma z nami już Valdka. Teraz musimy wierzyć w Setiena aby przywrócić dynamikę i chęci gry naszej drużyny. Zobaczymy też jaka bd reakcja drużyny. Oby to nie był trener który bd marionetką zarządu bo wtedy są my w rzici .
Jako kibic wierze w niego i powodzonkaa !!

0

@45M4R
Dobrze powiedziane !!
Tęskno za tą prawdziwą Barceloną !!!

0

@Sandu! Zgadzaam się !
Lautaro Martinez dobra opcja. Ciekaw jestem Halanda czy nie bd to taki drugi Ibrahimovic. Wysoki silny fizycznie.
Ale widział bym też zamiast Martineza, Harry Kane

0

Ciekawe gdyby tak Dembele wymienić na Sterlinga.
I zagrac z ustawieniem
Semedo, pique, lenglet, alba/firpo
FDY, BUSI/alena
Messi, gryzek, sterling,
Suarez

0

@masik86
Wybacz bardziej chodzi mi o skład jakim dysponujemy Alena, Puig
Może zagrać ustawieniem 4-3-1-2
Podwieszony Griezman który moim zdaniemm lepiej by sie znalazl na tej pozycji i bieganiem pomogl by w srodku.

0

Oddaliśmy środek pola ehh trzeba zmian !!! Skład w cale nie mamy zły tylko filozofie gry przywrócić trenera z jajem. Wierzę do końca !!! :)

0

@Kieks
Wiesz jakimś sposobem trafił na ławkę trenerską i został wybrany przez Sztab więć czymś musiał valdek zaimponować.
Tu też jest rola naszego prezydenta Josepa który nie widzi że z grą dzieje się coś nie halo i wartało by wprowadzić zmiany.

1

Nie patrzę na gre białych czy zagrali dobry mecz czy słaby. Interesuje mnie gra naszych. I wczoraj wyglądało to naprawde kiepsko. Cieszy mnie postawa Frankiego. Może Valverde jest dobrym trenerem ale sądzę że barcelona potrzebuje nowego trenera!!! Brakuje mi tej gru za czasu Guardioli czy enrique

0

@jolowanila
Haha oo taki chochlik sie wkradł
Mialo byc gryzc

0

Sprzedajcie go !!! Młody zawodnik on powinien u nas ostro gryść trawę a narazie to chłopak ciągle kontuzje !!

0

Zainteresowanie Calvinem Stengs`em
Ciekawy grajek . Co wy na to?

2

Po co szukamy środka ??? Wydaje mi się że jest ok. A kolejka jest.

Aczkolwiek mamy grajków którzy już kończą sie pomalutku w sensie lata gonią
Busi, rakieta, messi , suarez , vidal, alba

Ja to bym inwestował w napadziora !!!
Kane, mbappe ( dembele i gryzek ) było by świetne trio xD , może ten Lautaro. Byśmy mieli znów młody skład na lata

0

Kurcze ja bym spróbował ściągnąć Harrego Kane gość solidny mocny ograny na wysokim poziomie 26 lat także grajek na kilka 4 lata. Robił by miejsce z przodu dla skrzydeł którę w bliskim czasie robią się coraz bardziej dynamiczne mowa o dembele , fati..

0

Arthurr noo genialnie !! Tak jak ktoś już tu wspominał 2 zawodników po konntuzji i pierwszy mecz z Gryzkiem. Zastanawia mnie De jong on dla mnie powinien być typową 6 ( pozycja Busiego )
Co jest z Alba? ( Może dostanie szanse Firpo )

0

@krystus48
Blask pomysł na grę nowym nabytkiem

0

@Naturopata
Zgadzam się tak było też w przypadku Coutinho który nie grał na swojej pozycji..
De jong i arthur chciałbym aby oni zdominowali środek naszego pola i już się zgrywali

0

@19cukier48
Zgadzam się.
Nwm może valdek nie jest złym trenerem ale trafił na drużynę na fali jak zizu w Realu ( aczkolwiek temu to jeszcze dam czas )
Tęskno mi za tą grą prawdziwej Barcelony.. Wierze w ten środek de jong , arthur

0

@MalanPL
Chciałbym zobaczyć razem arhura i de jonga ciekawe jak ta dwójka by się zgrała są młodzi więc w nich przyszłość niech już się zgrywają

0

Czyli jak ?
Semedo,pique, lenglet,alba
Rakitic, busi, de jong, puig
(Messi) perez, gryzek ?

Nwm jak forma busiego.

1

To już nie pierwszy raz takie zachowanie Dembusia to powinno skończyć się odsunięciem od składu (sprzedaż) nasi wychowankowie na pewno chcieli by zagrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?