Wesol03
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście, że VV zasługuje na grę w reprezentacji. Casillas puszcza babola co 3 mecze a VV 3 na sezon ale oczywiście Iker jest lepszy. Porównanie Valdesa z Diego Lopezem czy Palopem jest żenująco-śmieszne. Trzeba nie oglądać mecze żeby takie rzeczy gadać albo słuchać wielkich polskich ekspertów ze Stecem na czele.
Pedro jak najbardziej musi dostać powołanie.
0
sonia1
Nie ma drabinki. Po rozegraniu tych dwumeczu odbędzie się losowanie które 'ustawi' drabinki. Czytaj newsy dokładnie.
0
madridista21
1.) Śmiejecie się z kibiców na stronie Realu że piszą więcej od Barcy a sami piszecie więcej o Realu...
Nie wydaje mi się, że więcej pisze się tutaj o Realu. A to, że się o nim pisze to nic dziwnego, w końcu to największy rywal i ja się nie śmieje z tego, że tam się pisze o Barcy.. śmieje się z tego co tam się pisze.
2.) Co z tego że piszemy ze Barça ma fuksa że wylosowała najsłabszego rywala? W końcu taka jest prawda...
Najsłabszy rywal ? A niby czemu, jaka jest definicja najsłabszego rywala ? Wyszli z grupy czyli zasłużyli a to, że grać potrafią pokazali po 10 minutach meczu z Unireą. A dlaczego tak piszecie, zazdrościcie ?.. że Barca znów przejdzie 1/8 a Real odpadnie ?
3.) Jeszcze pare dni temu każdy z Was pisał o tym jaki to Higuain jest bee, bo powiedział że nie chce by Barça wygrywała. Chłopak przynajmniej mówi prawdę, a wy sami chcecie porażek Realu i jeszcze to komentujecie?
Analogicznie można napisać. Skoro Higuain powiedział, że chce porażki Barcy to czemu teraz ty się napinasz gdy my tak mówimy ? Chłopak mówi prawdę, my też bo chcemy porażek Realu a w dodatku on jest profesjonalistą i słucha go cały świat a my jesteśmy zwykłymi ludźmi którzy nic w wielkim świecie nie znaczą..
4.) Wasza arogancja za Was przemawia. To że wygraliście wszystko rok temu nie oznacza że wygracie w tym roku... Jak dla mnie zespół grający na tym poziomie co Barça rok temu pojawia się raz na wiele dziesiątek lat (chodzi mi o piękno gry). A tymczasem cierpi za to tylko Real... Czemu nie krytykują ManU albo Interu za to że gra "brzydziej" niż Barça? Zawsze tylko Real... Bez kitu ludzie myślą, że Real jest bee, jego kibice to pustaki, takie roboty bez uczuć... Kochamy tak samo Real jak wy Barcelonę i powinniście to zrozumieć a nie tylko wytykać nas palcami.
Bo kibice Realu cały czas próbują zrobić to z nami "Real lepszy", " Real więcej" "Puta Barca", itp, itd.
I jeśli ci się nie podoba to nie musisz nas słuchać a tym bardziej nawracać bo to jest forum kibiców Barcy i powinieneś niektóre rzeczy zrozumieć. Nikt tu Realu nadmiernie nie pochwali.
0
lincoln25
Zwróć uwagę na czas w jakim dodaliśmy posty :)
I racja, VV nie zawodzi, półfinał z CFC. Idąc tokiem myślenia blaugrana15 dochodzę do wniosku, że każda drużyna na świecie wygra o ile ich bramkarz nie popełni błędu ( bo chyba nie ma na tym świecie bramkarza który nie popełnia błędów )
0
Gonazales.Nie no, finał z Realem. Pięknie byłoby wygrać Gran Derbi które są finałem LM na Santiago Bernabeu i w dodatku być pierwszą drużyną która obroniła tytuł.;)
0
Czym innym ? Umiejętnościami w danym meczy, umiejętnie dobraną taktyką, cwaniactwem, fartem, ambicją ? Dalej ci wymieniać czy pojąłeś ?
Ale skoro uważasz, że niczym innym nie mogą wygrać to dlaczego uznałeś, że wygrają ?
Chyba nie rozumiesz o co tu chodzi. Mi nie chodzi, że wrózkujesz na jeden mecz czy nawet całą ligę tylko na 8 dwumeczy i piszesz dlaczego tak a nie inaczej. O proszę bardzo podaj kto według ciebie wygra te mecze ale nie pisz przyczyn i 'ocen' bo to jest śmiechu-śmieszne.Gdyby futbol był taki jak opisałeś to nikt by go nie oglądał a wygrywały by te drużyny ktore najwięcej wydają na transfery ( czyt. Real )
A ligę wygra Barca ( nie wrózkuje, tylko tak uważam bo im kibicuje ).
0
Blaugrana15
Twoje wróżkowanie jest trochę śmieszne.Nie chce mi się czytać drugi raz twoich 'ocen' i przedstawiać argumentów ale najbardziej rażące co pamiętam to stwierdzenie, że Porto za 3 miesiące będzie miało przewagę psychiczną nad Arsenalem. Musisz być cudotwórcą skoro wiesz jak przez 3 miesiące będzie grało Porto i Arsenal.
0
Sir Barti
Minusem jest to, że gorzej będzie się obstawiać mecze.
0
Drodzy Kibice Barcy.
Nie traktujcie kibica Realu, 'antybarca2' poważnie, człowiek o TAKIM nicku namawia do szacunku do przeciwnika ?
Piszesz o statystykach to ja ci powiem. W statystykach to Barca więcej razy wygrała z Realem a gdyby nie terror Franco to byłoby tych zwycięstw więcej. Bez sensu.
No jasne, że piszemy "wygramy" bo tutaj remis nie wchodzi w rachubę, jedna drużyna musi wygrać a tak się składa, że my jesteśmy za Barcą i chyba żaden normalny kibic nie napisze 'przegramy'. Na stronie Realu też widać komentarze podobnego typu więc nie ma sensu to kłócić się o taki bzdet, tym bardziej, że te komentarze i tak w żadnym stopniu nie wpłyną na wynik meczu.
Antybarca2- twój nick jest na wysokim poziomie :).
0
ProSabaku
Van Bommel to gwiazda była gdy przychodził do Barcy ? Taka sama jak M.Diarra, oni przed przyjściem odpowiednio do Barcy i Realu byli na podobnym poziomie gwiazdorstwa czyli 'średniak'.
Larrson, piłkarz który zapragnął pograć w piłkę na wysokim poziomie a gdy przychodził do Barcy był gwiazdą na poziomie Nuno Gomesa, Julio Cruza ? Ta
Deco po wygraniu LM, rzeczywiście gwiazda ale chyba jedną Barca kupić może ?
R10.. Czyli gdy Real kupił Igłę to kupił wielką gwiazdę ?
Gdy Barca kupi to najczęściej nie gwiazdę tylko talent.
0
Antybarca2
Real wygrywał w czasach kiedy piłka, nawet ta zawodowa była na etapie amatorki. Nie wspominaj tamtych czasów, możesz się poszczycić, że Real wygrywał w ostatnich latach a nie 50 lat temu kiedy cie jeszcze na świecie nie było. ( chyba żaden Polak w dyskusji z Niemcem nie powie, że w 1410... to były czasy ). W ostatnich 15 latach to Barca wygrywała więcej razy LM, w ostatnich 5 latach to Barcy wygrał więcej. Na to patrz, nie wybiegaj za daleko w przEszłość.
Co się liczy bardziej ? Tu nawet nie chodzi o potrójną koronę ale o magie poprzedniego sezonu. Jeden z najlepszych ( o ile nie najlepszy ! ) sezon w historii wszystkich drużyny piłkarskiego świata. Wyniki hokejowe jakie Barca fundowała potęgą, zdobycie wielkie Santiago Bernabeu. Tak, pewnie za chwili ktoś napisze 11-0 ale ja po raz kolejny powiem, że tak odległych czasów nie należy wspominać. Wtedy Barca nie istniała, Katalonia nie istniała, służby mundurowe za to robiły swoje ale o tym nikt już nie wspomni po podaniu tego wyniku.
Więc zastanów porównując ( teraz ) Barce z Realem a raczej Real z Barcą !
0
Barca gra najładniejszą piłkę. Strzelone bramki o tym mówią, gra Realu często strzela wszystkie swoje bramki meczu w 10 minut. To jest to piękno ?
Głosowałem na VFB i cieszy mnie, że właśnie z nimi gramy, cieszy mnie też, że MU w końcu dostali 'mocnego' rywala na tym etapie. Lyon gra z Realem i zobaczymy jak wielki jest Benzema, mam nadzieje, że Real odpadnie. Śmiech będzie przeogromny bo mieli być najlepsi w tym sezonie. Z drugiej strony już Alcorcon pokazało, że jest inaczej. ;]
0
Looky
Jeśli chodzi o mnie to mieszkam w tym samym mieszkaniu co Moyart ( mój kuzyn ) ale nadal nie wiem o co chodzi z Riv. .
0
miszczu2006
W zasadzie to każdy transfer jest wielką zagadką. Jednak z drugiej strony, do piłkarzy którzy grają w lidze Hiszpańskiej i znają piłkarzy Barcy można być bardziej przekonanym. Niestety w piłce bywa tak, że najmniejsze gówienko może spowodować, że piłkarz który 'pasuje' się nie sprawdzi i odwrotnie.
Pamiętam Suareza jeszcze w Ajax jak był właśnie jednym z wielu i nikt jakoś szczególnie nie mówił o jego talencie chociaż też strzelał. Rzeczywiście masz racje co do reprezentacji, tego pod uwagę nie wziąłem ale to nie zmieni mojego zdania o tym transferze.( Queresma w reprezentacji też nie zawodził )W tej chwili patrze sceptycznym okiem ale jeśli przyjdzie to dam mu ( podobnie jak dla Zlatana ) spory kredyt zaufania i mam nadzieje, że mnie nie zawiedzie ( podobnie jak Zlatan ). ;)
0
Czarek7
Tak, tylko, że Pedro ma 22 lata a Bojan 19. W wieku 19 lat Pedro był znany jedynie dla najzagorzalszych kibiców Barcelony albo dla graczy FM w którym Pedro był rozpoznawany jeszcze jako Pedrito.
0
BarcaFAN_94
Kibicujesz Barcelonie a widzę, że historii tego klubu nie znasz nawet trochę. Masz Internet to szukaj bo jeśli miałbym ci pisać najważniejsze rzeczy o Katalonii to musiałbyś mi sporo zapłacić bo czas to pieniądz, mój przyjacielu ;]]
0
O widzę, że najstarszy kibic na tej stronie na jakiego pozował Iniesta74 ostatnimi czas, dostał bana.
0
realny89
I tu Cie rozczaruje. Hunter mógłby w Realu być wielki ale Real obszedł się z nim jak z 'kimś kto się przyda'. Real rzadko kiedy potrafi doszlifować diament, najczęściej go marnują. Hunter odszedł do Milanu jako cień piłkarza i raczej ma małe szanse na powrót do dobrej formy w tak krótkim czasie. Niestety ale ten zawodnik zostaje dopisany do list piłkarzy których zmarnował Real.
Robertfrbdg
Gourcuff ? W tym momencie najlepszy pomocnik i zawodnik ligi francuskiej i reprezentacji Francji. Jeden z najlepszych na świecie na swojej pozycji. Chyba nie trzeba dużo żeby przekonać się do tego zawodnika, wystarczy sprawny internet i YouTube.
Suarez. Co tu dużo powiedzieć. Strzela dużo goli ale dużo sytuacji marnuje. Oswojony w 4-3-3, niestety on gra dobrze jak jest tym najlepszym w drużynie. W Ajax to do niego idą piłki w tej chwili, podobnie było z Quaresmą w Porto. Nie wiemy jak sobie poradzi jako element drużyny a nie gwizdka na choince. Jego transfer to wielka zagadką i nie wiem czy warto ją rozwiązać.
Widziałbym w Barcelonie Silvę bo Hiszpan dobrze rozumie się z Xavim i Iniestą, zna realia Hiszpańskiej piłki.
0
Paws
Wszystko zależałoby od jednego człowieka. Puyol, gdyby on 'wybrał' Katalonię to za nim poszedłby Xavi, Valdes i później już jak z górki.
0
Ogarnijcie się co niektórzy. Dla Katalończyków reprezentacja Katalonii jest bardzo ważną sprawą a nie jakąś tam bzdurą. Podobnie niedawno było z Polakami których nasz wspaniały Leo powoływał na mecze poza terminami FIFA i jakoś nikt nie pisał o bzdurze.
Chciałbym żeby powstały reprezentacje Basków, Katalończyków i Kastylijczyków zamiast Hiszpanii i żeby każda z tych reprezentacji walczyła w normalny sposób w eliminacjach i poważnych turniejach.
0
RIV.
Rozpętałeś prawdziwą wojnę, tyle, że nie o to tutaj chodzi. Wojna o pietruszkę zakończyła się dla ciebie banem i po co ci to było ?
Riv
Chyba zbyt pochopnie posądziłeś jednego z userów o tą akcje. Ktoś ma podobny nick to ciebie czyli od razu zrobił to Moyart bo chyba się nie lubicie ( nie wiem ). Zastanów się nad tym co piszesz bo chyba masz bardzo mały staż życiowy skoro lekką ręką posądzasz innych o pajacowanie i jakieś spiski.
W taki sposób mogłeś skompromitować Moyarta w oczach innych a człowiek które jest odpowiedzialny za akcje pod pseudonimem 'RIV.' może teraz to czytać i śmiać się z ciebie i całej reszty. Pomyśl...
0
ZbigniewWodecki
Ja nie szukam dziury w całym, mówię jak było ale przy okazji nie odbieram 3 punktów Realowi.
0
dominik199417
Jak widać jesteś kibicem Realu i po takim czymś nie dziwie się tobie.. Real wygrał bo sędzia nie gwizdał ich faulów i nie uznał prawidłowo zdobytych bramek przez Valencie więc nie dziwie się tobie, że nachlałeś się i próbowałeś zapomnieć.
Podobno sędzia krzywdzi Real Madryt w tym sezonie. Podaj przykład meczu a ja dam 3 takie w których było odwrotnie.
Co do Andresa.Iniesta jest bez formy ale jest to spowodowane wystawianiem go na lewym skrzydle.. dlatego w Barcy potrzeba piłkarza na tę pozycje od zaraz.
w0jtuss
O tyle masz racji co się mylisz. Barca jako zespół spisuje się dobrze ( jeszcze nie przegraliśmy meczu w lidze a ogólnie przegraliśmy tylko z Rubinem w LM!). Niestety zawodzą poszczególne jednostki. Xavi przemęczony, nie potrafi utrzymać wysokiej formy, odpoczynek przydałby się. Henry to cień piłkarza nawet z pierwszego sezonu spędzonego w Barcelonie, czasy gdy każdy obrońca dawał się nabrać na jeden zwód minęły i niestety razem z tym zwodem minęły czasy Francuza. Iniesta jak napisałem wcześniej nie może się wykazać grając co mecz na innej pozycji. Messi gra jak gra, co raz lepiej i to cieszy ale sytuacje 100% jakie marnuje przypominają Eto'o z poprzedniego sezonu. Yaya Toure jest bez formy więc gra Sergio który dużo potrafi ale brakuje mu doświadczenia i zimnej krwi przy niektórych sytuacji.
Mimo tych wszystkich problemów Barca nadal wygrywa i to się liczy. Jak na razie nic nie wskazuje na kryzys, raczej odwrotnie bo forma rośnie.
0
Dobry skład. Fajnie, że gra Pedro i zobaczymy co pokaże Yaya.
0
* żadni *
Dorzucę jeszcze, że Raul też 'zaczynał' w Atletico.
0
Messi to inna historia. On zawdzięcza Barcelonie normalne życie a Cesc ma to czego nie mają zdani inni pomocnicy poza tymi wychowanymi w Barcelonie. ;) Więc jednak coś się tutaj nauczył a gdyby nie to, że tutaj był wyróżniającą się postacią to Arsenal nawet by na niego nie spojrzał.
0
Ah ten Roni.. wróciła mu przejrzystość gry i łatwość podania ale o rajdach i szybkości którą miał w Barcelonie ni widu, ni słychu.
0
Nie mogę się doczekać tego meczu. ;)
I jestem ciekawy czy Real dziś udowodni, że jest czymś więcej niż grupką gwiazdek.
0
Trzeba pochwalić redakcje, że chce im się robić takie rzeczy. Zawsze dobrze wiedzieć co dzieje się u wychowanków.
Zygfryd
A ja nie zgodzę się z piotrek77, głupoty gada. ;]
0
Dorzucę jeszcze jedno zdanie które zniszczy co najmniej jeden z twoich dotychczasowych poglądów. :)
Rubin miał większe szanse wygrać z Interem niż Messi nabawić się kontuzji w 5 minut.