WiemJak
Dołączył/a: październik 2022
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mecz genialny. Sommer MVP.
1
Sommer MVP, zasługuje
5
Niezła hipokryzja się tu odwala XD Raz mówicie, że sędziowie są słabi i przekręcają spotkania, a innym razem ich bronicie. Narzekania, filmiki, okładki gazet, to pokłosie słabego sędziowania! To powinno być zmienione!
4
@BorzyKrzys Nie w połowie, tylko od samego początku. Mieli ustawione posty na koniec planowanej debaty, która miała być między Trzaskowskim i Nawrockim. Miała ona trwać krócej, właśnie do tych godzin. Debata... a bardziej ten cyrk, został łaskawie powiększony o nowych członków i się wszystko przedłużyło. Nikt jednak nie edytował zaplanowanych postów.
0
Ale patus, serio XD
0
@andre Jeżeli nie wyczułeś ironii, to też nie zrozumiesz po argentyńsku xD
0
Różnica jest taka, że on może powiedzieć "fuck off" po argentyńsku i go nie zrozumieją :D
0
@Maku Raczej zalał go resztą wody z rzuconej butelki
9
@AntiVARdridista Ta niechęć do Realu wypaliła ci mózg.
0
@mindbender84 Ja tu mówię o "symulce" o której wspomina @FCB24. Czy był karny? Nie wiem.
0
@FCB24 Zachowujesz się jak zaślepione dziecko, któremu brak obiektywnego spojrzenia na przeciwnika. Baw się dalej.
0
@FCB24 No to łap jeszcze jedną:
https://x.com/i/status/1890785940664152539 przypatrz się, bo obiektywizmu to u ciebie nie ma
0
@FCB24 Widziałeś powtórkę? To drugie to karny XD
0
@tbas Popatrz, bo widać że pchnął. Tylko czy na karnego? Nie wiem.
15
Podobno zarząd dodaje do cementu szczyptę optymizmu. Jakie to są proporcje? Nie wiadomo, ale ma to przyśpieszyć budowę.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Kiedyś chciało się go słuchać, ale teraz ilość błędów, brak naturalnych emocji i w porównaniu do innych komentatorów, to chciałoby się powiedzieć "czas na emeryturę Panie Szpakowski".
1
@abram3k Pełna zgoda. Sędzia ocenia czy brał udział mimo pozycji spalonej, a ci się dziwią.
0
@Kuchar Popatrzyszłeś na mecz w google czy widziałeś tego karnego?
1
@Herbert Przy 30stu latach, to najprawdopodobniej Laporty nie będzie na tym świecie, a ta umowa dopiero będzie się kończyć!
0
@Rifek Jak jesteś taki delikatny panie moderator, to wejdź na profil tego rufiego i zobacz co tam pisze.
0
@Rifek Za "barana"? XD Hahahahahahaa
3
Komentarz usunięty
1
@Marjando Mówi się, że taka byłaby strata, gdyby Olmo zerwał kontrakt i poszedł do innej drużyny. 100 mln to cena letniego transferu i kasa z kontraktu, który trzeba będzie mu normalnie płacić.
7
@19Macio93 Dlaczego chore? Pilnują aby wydawać tyle kasy ile się ma. Ale nawet abstrahując od ich właściwości, to klub miał KILKA miesięcy na ogarnięcie tej sprawy, a wzięli się za to kilka dni przed terminem!
15
@Fake69 Chyba nigdy nie grałeś i nie "stygłeś" po takim wysiłku. Człowiek szybko się wyziębia.
1
@Wittgenstein Ale z ciebie dzban XD
0
Co za rollercoaster!
0
@Konradowskyy babole wynikają z ciągłego naciskania przeciwnika. Końcówka meczu, to też zmęczenie i mamy wylewy.
2
@MesQueUnClub96 To skup się na rzyganiu, a nie patrzysz na innych.
1
Komentarz usunięty