WiemJak
Dołączył/a: październik 2022
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Konradowskyy No tak, walka do samego końca, grając w 10... wstyd, że tak grają.
0
hahahahahahahahahahah
0
@Barcaa12 XD co ty pier....
5
A z jakiego powodu ma się smucić? Koleś zarobi darmową kasę z kontraktu trwającego do 2030, szuka klubu, który też mu zapłaci. Tylko się cieszyć :D
5
Wydawać wszystko, bo się ma? Czuję, że w wakacje czeka nas powtórka z rozrywki i problem z kasą.
0
@Ris93PL Mówiąc, że sam jako trener by siebie nie wystawił.
0
Bardzo fajna wypowiedź, z klasą! Jeżeli ktoś ma wątpliwość kto byłby lepszym bramkarzem, to Wojtek je zgasił.
5
Ja wiem, że na wszystkim da się zarobić, ale to jest głupie XD
1
@Kismeth Był decydujący wiele razy.
1
@abram3k chyba nie oglądasz za dokładnie
0
@comtedurgell Jakby inne hiszpańskie kluby tak się nie kładły XD
0
@VeB 1899 To była licówka, a nie ząb.
0
@Arekvip "Coś tam słyszałem i będę powielać brednie. Nie chce mi się sprawdzać czy to wyjaśniono czy nie."
1
@Kapitan9 Ty tak na serio? XD
0
@CPuyol Zmień profilowe, bo Carles miał klasę. Tobie jej zdecydowanie brak.
0
Ekspert Mundo Deportivo, a wszyscy o białych piszą XD
1
@tomek8756 Ale o jakiej religii my tu mówimy?
Łap panią z obecnego rządu, co według niej trzeba teraz wprowadzić.
I przyznajmy, że im daleko do jakiejkolwiek religii.
0
@juarez Religie?
0
@Chudini123 Masz oczy? XD
0
Rozmawiali po niemiecku i między sobą opisywali w jakiej dupie jest ten klub.
11
Tak czysto ludzko, szkoda mi go. Moim zdaniem został oszukany albo wplątany w dziwny układ i ten cały klubowy chaos.
0
@Kicajacy Że też jeszcze są tacy niezdrowi optymiści na tym świecie :D
4
Trochę, to wygląda kiczowato...
1
Czyli ta kasa parzy ich po rękach? Zostawcie, zaoszczędźcie i na spokojnie poczekać do kolejnego okienka.
2
Nie no serio? XD
0
@Onlikox Nikt nie mówi aby gadać, że jest się bankrutem czy też nie ma się szans na rywalizację. Chodzi o rok ogarnięci finansów i zasad stawianych przez Ligę.
7
Odpowiedzialny prezydent powiedziałby wprost: "Nie ma kasy, w tym roku nie ma transferów". Wydawanie pieniędzy na Olmo, to jakiś żart. To wszystko nie trzyma się kupy.
11
Rok w klubie i już analizy jak go wypchnąć aby zaoszczędzić... XD
0
Kredyt na transfer...
0
João Felix "wieczny talent". Już chyba nigdy nie odpali aby być gdzieś liderem na miarę swoich możliwości.