0

@Konradowskyy No tak, walka do samego końca, grając w 10... wstyd, że tak grają.

0

hahahahahahahahahahah

0

@Barcaa12 XD co ty pier....

5

A z jakiego powodu ma się smucić? Koleś zarobi darmową kasę z kontraktu trwającego do 2030, szuka klubu, który też mu zapłaci. Tylko się cieszyć :D

5

Wydawać wszystko, bo się ma? Czuję, że w wakacje czeka nas powtórka z rozrywki i problem z kasą.

0

@Ris93PL Mówiąc, że sam jako trener by siebie nie wystawił.

0

Bardzo fajna wypowiedź, z klasą! Jeżeli ktoś ma wątpliwość kto byłby lepszym bramkarzem, to Wojtek je zgasił.

5

Ja wiem, że na wszystkim da się zarobić, ale to jest głupie XD

1

@Kismeth Był decydujący wiele razy.

1

@abram3k chyba nie oglądasz za dokładnie

0

@comtedurgell Jakby inne hiszpańskie kluby tak się nie kładły XD

0

@VeB 1899 To była licówka, a nie ząb.

0

@Arekvip "Coś tam słyszałem i będę powielać brednie. Nie chce mi się sprawdzać czy to wyjaśniono czy nie."

1

@Kapitan9 Ty tak na serio? XD

0

@CPuyol Zmień profilowe, bo Carles miał klasę. Tobie jej zdecydowanie brak.

0

Ekspert Mundo Deportivo, a wszyscy o białych piszą XD

1

@tomek8756 Ale o jakiej religii my tu mówimy?
Łap panią z obecnego rządu, co według niej trzeba teraz wprowadzić.


I przyznajmy, że im daleko do jakiejkolwiek religii.

0

@juarez Religie?

0

@Chudini123 Masz oczy? XD

0

Rozmawiali po niemiecku i między sobą opisywali w jakiej dupie jest ten klub.

11

Tak czysto ludzko, szkoda mi go. Moim zdaniem został oszukany albo wplątany w dziwny układ i ten cały klubowy chaos.

0

@Kicajacy Że też jeszcze są tacy niezdrowi optymiści na tym świecie :D

4

Trochę, to wygląda kiczowato...

1

Czyli ta kasa parzy ich po rękach? Zostawcie, zaoszczędźcie i na spokojnie poczekać do kolejnego okienka.

2

Nie no serio? XD

0

@Onlikox Nikt nie mówi aby gadać, że jest się bankrutem czy też nie ma się szans na rywalizację. Chodzi o rok ogarnięci finansów i zasad stawianych przez Ligę.

7

Odpowiedzialny prezydent powiedziałby wprost: "Nie ma kasy, w tym roku nie ma transferów". Wydawanie pieniędzy na Olmo, to jakiś żart. To wszystko nie trzyma się kupy.

11

Rok w klubie i już analizy jak go wypchnąć aby zaoszczędzić... XD

0

Kredyt na transfer...

0

João Felix "wieczny talent". Już chyba nigdy nie odpali aby być gdzieś liderem na miarę swoich możliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?