0

Fajny przykład jak dwa obrazy upewniają w różnych decyzjach :D
Moim zdaniem dwie wcześniejsze decyzje VAR'u prawidłowe, a ta... kontrowersyjna.... bardzo.

0

@Elvisek To odpal kilka powtórek. Szczególnie te zza bramki.

0

@Elvisek Przeczytaj sobie streszczenie meczu, tu na tej stronie. Nawet tam napisano, że go Araujo kopnął kolanem w nogę i przez to się "położył".

1

@Essos Wszystko spoko, jedynie jak będziesz mieć większą wypłatę, to trzeba do nich dzwonić i potwierdzić. Miałem tak przy 10k.

0

Tu jest dogrywa czy są tylko karne?

1

Ktoś pisał, że Barca wygra z przewagą dwóch goli? XDDDD

8

Boże jakie to brzydkie XD Edycja tego filmu na poziomie TikToka chłopczyka z podstawówki haha

3

Tak, obecność Lewandowskiego w tym roku, to żart. Jednak patrząc na jego argument, że powinien zdobywać coś dla Polski, to tu się myli. Pojedziesz na drugi koniec świata i ludzie słysząc "Polska" mówią "Lewadowski!". To jest ta reklama i promocja kraju, która jest nieoceniona.

2

Sport i ta przeróbka zdjęcia XD Tak nieudolnie wycięty gracz Valencii... robić to w taki sposób w dobie Photoshopa i jego narzędzi? Serio? :D

0

@Hasszz Dobra, rozpiszę ci to. Jesteś kibicem Barcelony, widzisz kontuzję Viniego i cieszysz się, że czołowy piłkarz Realu dostał kontuzję na miesiąc. Wyrażasz swoją radość w komentarzach pod postem na tej stronie.
Kilka dni później jeden z czołowych piłkarzy twojej drużyny jest kontuzjowany, jesteś smutny... to jest karma mój drogi.
Bardziej ci tego nie przybliżę, bo totalnie nie łączysz kropek.

2

@Hasszz Właśnie tak wygląda karma dla kibiców, co się z tego śmiali.
Gaviemu współczuję.

0

Tak właśnie wygląda karma. Ludzie śmiali się z kontuzji Viniego i mają teraz Gaviego...

2

Naprawdę ktoś myślał, że wróci do Barcelony? :D

11

@Zoker kocham takie myślenie ;D
Unia taka dobra, bo przyjęła biedną Polskę i dała jej pieniądze aby żyło jej się lepiej. Za darmo! Z troski i miłości.
Gościu, otworzyli sobie rybek zbytu swoich produktów. Idziesz do Portugalskiej Biedronki, Niemieckiego Lidla lub Rossmana, Francuskiego Leroy’a. Produkcja żywności? Mamy obecnie wielkie problemy, zainteresuj sie tym. Mleczarnie i cukrownie fajnie poprzejmowane. Drogi? Piękne i proste, bo dobrze jeżeli przewóz towarów będzie chodził sprawnie. Transport w którym rządzimy? Poczytaj, co wprowadzono aby te firmy miały pod górkę na pięknym, wspólnym i „równym” europejskim rynku. Nie chce mi sie wymieniać dalej, bo tego jest cała masa.
Unia ma swoje plusy, ale ich liczba ciagle sie zmniejsza, patrząc na kierunek w którym podąża. Nasz kraj tez popełnił kilka błędów. Zdecydowanie wejście do UE można było lepiej wykorzystać.

0

Komentarz usunięty

0

Czyli pokażemy sportowe zmiany, których nie widać. Znowu przegrana z Bayernem, walka o słabą Ligę i najprawdopodobniej marne szanse na wygraną w LE.

0

@Emhyr I to ma być wytłumaczenie? Stawiasz Lewego jako najlepszego zawodnika świata i nie znasz flagi jego państwa? Błagam...

0

@Emhyr O czym Ty gadasz? Co za różnica jaki profil? :D

6

Ten klub, to mem. Gloryfikujesz Lewego mówiąc, że jest najlepszy, a nie potrafisz zapamiętać flagi jego kraju XD
https://x.com/i/status/1590725230569619457

0

To też pokazuje, gdzie jest Barcelona. Gdyby nie słabość La Liga, która to mocno pudruje, to byłaby walka o miejsce premiowane do gry w przyszłorocznej LM.

5

@RafaPL Ale UEFA nie chce oddać tego, co ma. Serio, to takie trudne do zrozumienia?

2

@VegetaPolska Jeszcze nie rozegrałem tego FC, ale każdy poprzedni z bilansem 18-2, 17-3 i 19-1. Co oddało? Praktycznie nic XD

1

@czółkovsky Źródło: "Stary mówię Ci"

5

@macio_944 Ty tu miałeś karnego? XD

0

Komentatorzy warci swego: "Ja nie czekam na VAR. To jest karny!" XDDDDDDDDDDD

0

@Sysia11 Zganianie na pech, haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?