0

Ale gwiazdy i tak będą. No cóż niektórych "kibiców" nie powinno się wpuszczać na stadion.

0

Już dzwoniłem. Sprawa jest w toku. Dzwoniłem jeszcze do prezydenta ale ma zajęte, to zostawiłem mu sms. Taki skandal w Polsce? Tak być nie może!

0

A po przerwie Messi wchodzi do gry...Na ps4 u siebie w domu :P
Pewnie sobie myśli "Nie chcą mnie w meczu to sam go sobie zagram pff"

11

Co ten Eleven odwala? O 20:00 miało być studio przed meczem Barcelony. A tu zamiast rozmawiać o nadchodzącym meczu to gadają o Arsenalu. Żenada!

1

żenada twój komentarz. Coś fantastycznego zrobili. A Pique najlepszy hehe ;) A co do żenady to jeszcze dodam tylko zachowanie Realu no ale to żadna nowość.

0

Ja podobnie, gdy zobaczyłem jak leci na Ramosa to sobie myślałem "Co on wyprawia, zaraz mu przywali"

29

Szacunek Luis!

1

Przecież wiem :p Chodzi o to, że już nie będzie zaczepiał "ziomków" Messiego. Leo wyznaje zasadę "Zranisz moich bliskich, zranisz mnie"

0

Ramos po ataku Messiego "Dobra, dobra, przepraszam już nie będę" Z Messim lepiej nie zadzierać niby taki mały a kozak hehe

5

Real nie chce zrobić szpaleru? Nie ma sprawy, sami go sobie zrobimy i to lepszy! Barcelona pokazuje klasę dla samej siebie ;) Cudowny klub!

0

Co wy chcecie? Sędzia najlepszy na boisku jak dla mnie wzór. Każdy sędzia powinien się od niego uczyć. Hahaha a tak serio to już lepiej typowy "Janusz" poprowadziłby spotkanie. Mecz intensywny i ciekawy. Cieszy brak porażki.

0

Ronaldo dostanie złotego buta i bedzie mówił, że nie ma sobie równych hehe

1

Teoretycznie Real niczego jeszcze nie zdobył a my już mamy dwa puchary. Jesteśmy lepsi i w następnym meczu z nimi pokażemy im gdzie ich miejsce!

0

To co w następnym sezonie na 5 kolejek przed końcem sezonu mistrzostwo? Kto da wcześniej hehe

2

Magiczne zagrania, cudowne bramki, wyjątkowy Leo Messi to jest Barcelona w czystej postaci.
Mamy to panowie jesteśmy najlepsi!! Kolejny raz pokazujemy, że jesteśmy wielcy. Vamos!!!

2

Yyy, nie, nie ma takich umiejętności. Co do wywiadu, to dobra odpowiedź co do pytania o sędziów. Każdy wie jacy są ale rozmowa na ich temat nic nie da.

2

Dać im Messiego to pozostałem mecze wygrają na luzie i będą mieli pewnie utrzymanie :P Z ciekawości jak myślicie ile bramek Leo by zdobył?

0

Co nas obchodzi Atletico? Wygrywamy sezon bez porażki i tyle. Mogą sobie walczyć wygrywać itd to i tak im nic nie da bo ten sezon jest nas i wierzę, że będzie idealny.

69

Ach chętnie zobaczę jak Barcelona wygrywa z Realem i właśnie wtedy świętuje wygranie ligi. To byłby piękny widok.

41

Gdzie te przewrotki? Miał być pojedynek wysokich lotów czy jakoś tak. Ech te gazety raz się coś udało i wow

0

Gdzie te super mega wypasione w kosmos przewrotki?

4

Uff dobrze, że Messi był w słabszej formie bo nie wiem co by zrobił z Leganes.

0

W sumie racja, to mam pomysła (ala Ferdek Kiepski) kupimy go i na wypożyczenie ;)

1

Kurde ten "samobój" to serio dobry gracz. Jedynie Messi jest od niego lepszy. Trzeba myśleć nad jego transferem. Tyle bramek i to w LM..niezły jest.

0

Odpisałbym Ci na to, ale moja dziewczyna chce już iść spać także miłej nocy ;)

0

To Barcelona wygra ligę mistrzów bez rywalizacji z nimi. Mi to tam obojętne.

0

Co się martwicie? Barcelona spotka się w LM z Realem i pokaże im gdzie ich miejsce. Niech biali robią sobie nadzieje, że ten sezon będzie jeszcze w miarę udany a tu bum! Mecz z Barcelona i odpadają.

2

Pracuj tam ciężko i wracaj do nas jako trener bądź asystent. Za kilka lat chętnie go zobaczę w roli naszego trenera.

10

Gdyby to był inny rywal w innej formie to byśmy tak nie zagrali to proste. Ogarnijcie się ludzie.

2

Nie, lepiej, żeby biegali jak szaleni, strzelili z 10 goli a pod koniec sezony stracili przewagę nad Madrytem i potem płakanie, że stracą mistrzostwo. Jeszcze trochę i zdobędziemy mistrzostwo to źle?
Opamiętajcie się ludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?