Wilku151
Dołączył/a: marzec 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale gwiazdy i tak będą. No cóż niektórych "kibiców" nie powinno się wpuszczać na stadion.
0
Już dzwoniłem. Sprawa jest w toku. Dzwoniłem jeszcze do prezydenta ale ma zajęte, to zostawiłem mu sms. Taki skandal w Polsce? Tak być nie może!
0
A po przerwie Messi wchodzi do gry...Na ps4 u siebie w domu :P
Pewnie sobie myśli "Nie chcą mnie w meczu to sam go sobie zagram pff"
11
Co ten Eleven odwala? O 20:00 miało być studio przed meczem Barcelony. A tu zamiast rozmawiać o nadchodzącym meczu to gadają o Arsenalu. Żenada!
1
żenada twój komentarz. Coś fantastycznego zrobili. A Pique najlepszy hehe ;) A co do żenady to jeszcze dodam tylko zachowanie Realu no ale to żadna nowość.
0
Ja podobnie, gdy zobaczyłem jak leci na Ramosa to sobie myślałem "Co on wyprawia, zaraz mu przywali"
29
Szacunek Luis!
1
Przecież wiem :p Chodzi o to, że już nie będzie zaczepiał "ziomków" Messiego. Leo wyznaje zasadę "Zranisz moich bliskich, zranisz mnie"
0
Ramos po ataku Messiego "Dobra, dobra, przepraszam już nie będę" Z Messim lepiej nie zadzierać niby taki mały a kozak hehe
5
Real nie chce zrobić szpaleru? Nie ma sprawy, sami go sobie zrobimy i to lepszy! Barcelona pokazuje klasę dla samej siebie ;) Cudowny klub!
0
Co wy chcecie? Sędzia najlepszy na boisku jak dla mnie wzór. Każdy sędzia powinien się od niego uczyć. Hahaha a tak serio to już lepiej typowy "Janusz" poprowadziłby spotkanie. Mecz intensywny i ciekawy. Cieszy brak porażki.
0
Ronaldo dostanie złotego buta i bedzie mówił, że nie ma sobie równych hehe
1
Teoretycznie Real niczego jeszcze nie zdobył a my już mamy dwa puchary. Jesteśmy lepsi i w następnym meczu z nimi pokażemy im gdzie ich miejsce!
0
To co w następnym sezonie na 5 kolejek przed końcem sezonu mistrzostwo? Kto da wcześniej hehe
2
Magiczne zagrania, cudowne bramki, wyjątkowy Leo Messi to jest Barcelona w czystej postaci.
Mamy to panowie jesteśmy najlepsi!! Kolejny raz pokazujemy, że jesteśmy wielcy. Vamos!!!
2
Yyy, nie, nie ma takich umiejętności. Co do wywiadu, to dobra odpowiedź co do pytania o sędziów. Każdy wie jacy są ale rozmowa na ich temat nic nie da.
2
Dać im Messiego to pozostałem mecze wygrają na luzie i będą mieli pewnie utrzymanie :P Z ciekawości jak myślicie ile bramek Leo by zdobył?
0
Co nas obchodzi Atletico? Wygrywamy sezon bez porażki i tyle. Mogą sobie walczyć wygrywać itd to i tak im nic nie da bo ten sezon jest nas i wierzę, że będzie idealny.
69
Ach chętnie zobaczę jak Barcelona wygrywa z Realem i właśnie wtedy świętuje wygranie ligi. To byłby piękny widok.
41
Gdzie te przewrotki? Miał być pojedynek wysokich lotów czy jakoś tak. Ech te gazety raz się coś udało i wow
0
Gdzie te super mega wypasione w kosmos przewrotki?
4
Uff dobrze, że Messi był w słabszej formie bo nie wiem co by zrobił z Leganes.
0
W sumie racja, to mam pomysła (ala Ferdek Kiepski) kupimy go i na wypożyczenie ;)
1
Kurde ten "samobój" to serio dobry gracz. Jedynie Messi jest od niego lepszy. Trzeba myśleć nad jego transferem. Tyle bramek i to w LM..niezły jest.
0
Odpisałbym Ci na to, ale moja dziewczyna chce już iść spać także miłej nocy ;)
0
To Barcelona wygra ligę mistrzów bez rywalizacji z nimi. Mi to tam obojętne.
0
Co się martwicie? Barcelona spotka się w LM z Realem i pokaże im gdzie ich miejsce. Niech biali robią sobie nadzieje, że ten sezon będzie jeszcze w miarę udany a tu bum! Mecz z Barcelona i odpadają.
2
Pracuj tam ciężko i wracaj do nas jako trener bądź asystent. Za kilka lat chętnie go zobaczę w roli naszego trenera.
10
Gdyby to był inny rywal w innej formie to byśmy tak nie zagrali to proste. Ogarnijcie się ludzie.
2
Nie, lepiej, żeby biegali jak szaleni, strzelili z 10 goli a pod koniec sezony stracili przewagę nad Madrytem i potem płakanie, że stracą mistrzostwo. Jeszcze trochę i zdobędziemy mistrzostwo to źle?
Opamiętajcie się ludzie.