3

Bo Barcelona to coś więcej niż klub. W tym klubie są poukładani faceci a nie małe dzieci które siadają na murawę i płaczą bo sędzia podjął złą decyzje.

1

oczywiście ranking jest do dupy zły itd itd bo wy oczywiście lepiej się znacie sami eksperci tutaj. To jak tak się znacie czemu wy nie ustalacie rankingów skoro wiecie lepiej? Nie każdemu się podoba taki ranking no i trudno widać tak wykazały statystyki i takie zestawienie wyszło. Zaskoczyło mnie że Alba jest tak nisko.

1

a mówią że to liga Angielska jest wyrównana a tu od dobrych pięciu kolejek nie mogę spokojnie oglądać Barcelony bo stresuje się czy wygrają czy pozostałe drużyny zgarną max ilość punktów.

1

wiesz co to znaczy haha? Wiadomo że ma robić coś niesamowitego z piłką niż podnosić 100kg na klatę. Kolego trochę wyluzuj. Zauważ że przy wcześniejszych zdaniach nie dopisywałem "hehe" i do niech brak komentarza tylko zwróciłeś uwagę na ostatnie zdanie które jest napisane w żartobliwy sposób.

1

Wcześniej sporo kontuzji teraz praktycznie żadna oby tak dalej. Dieta cud. Choć przy jego masie mógłby nabrać trochę masy. Najpierw masa potem rzeźba haha

5

wiesz tatuaż zwykle ma coś przedstawiać ważnego dla posiadacza nie robi się ich po to by wszystkim się podobały tylko by danej osobie się podobało i miało jakieś znaczenie.

5

do tego to facet z jajami. Tyle kasy a on woli grać w swojej drużynie. To wspaniały członek drużyny

7

Idiota. Tiki-Taka to styl Barcelony. Mamy swój styl i dzięki niemu jesteśmy najlepszym klubem na świecie. Każdy kto pracuje w Barcelonie i podważa nasz styl powinien od razu zostać wywalony!

1

Hm ciekawe z jakiej on jest planety?

1

więc nadal jest szansa na cudowny trójkącik

2

Jutro się wiele okaże. Mamy dobrego trenera każdy kibic to wie. O tej imprezie ładnie dowalił ;p Jak teraz Barca wszystko będzie wygrywać to impreza będzie na całą Barcelonę!

1

Jestem dumny z takiego trenera. Bierze winę na siebie choć to cała Barcelona zawiniła. Bardzo mi się spodobało to zdanie "Musimy się jednak poprawić, a ja jako pierwszy”.

1

Messi jest najlepszy to fakt, ale gdy ma jakiś WIELKI próg przekroczyć to wydaje mi się, jakby chciał to na chama zrobić. Miał szanse w każdym z tych czterech spotkań na bramkę ale coś go blokuje.

33

Tylko chyba nasz trener udziela takich wywiadów. Biedny dziennikarz produkuje się nad pytaniem a na koniec słyszy "Nic" chciałbym zobaczyć momentami miny dziennikarzy którzy prowadzą wywiad ;)

4

Ma problemy psychiczne? Nawet jeśli jest jednym z najlepszych napastników na świecie, gra w najlepszym klubie na świecie, ma kochającą rodzinę którą przychodzi na stadion by obejrzeć jak gra. Każdy ma problemy a on pomimo ciężkiego początku zdołał ułożyć sobie życie z którego jak widać jest szczęśliwy. Nic tylko mu pogratulować.

1

A ja bym chciał by Real zagrał w jak najlepszym składzie by pokazać, że nawet najlepszy ich skład nie jest w stanie pokonać najlepszego klubu w Hiszpanii w Europie i na całym świecie. Barcelona!!!

1

Powinno mu być dane w końcu wygrać coś z reprezentacją. Zasługuje na to by odnieść sukces z reprezentacją. Tylko tego mu brakuje.

1

wyjaśnisz o co Ci chodzi?

1

Święta już za nami ale niedługo kolejne święto. Wygrana Barcelony.
Niech "blada twarz" znowu taką bombę wpakuje to będę zadowolony.

1

mecz to mecz a klasyk to klasyk. Nie ważne co przezywają drużyny za każdym razem spotkania Barcelony z Realem są wyjątkowe. Chciałbym wiedzieć w którym roku to się zaczęło w którym ich spotkanie stało się tak niepowtarzalne, że aż po dzisiejszy dzień na samą myśl o klasyku człowiek ma dreszcze.
Liczę na powtórkę z rozrywki. Barcelona 4-0 Real choć mogą dołożyć tego jednego gola by było 5 :P a co im szkodzi

1

jakoś na początku za nim nie przepadałem ale teraz widzę jaki ma wkład w drużynę to nie tylko polubiłem ale także zacząłem go podziwiać. Zdobędzie gola a potem ma szanse na kolejnego ale szuka kolegów z boiska to coś pięknego co tu mówić Barcelona to coś więcej niż klub to niczym rodzina.

2

I to jest najlepszy piłkarz na świecie. Nie dość, że jest świadomy swoich umiejętności, tego jak gra to pozostaje normalną skromną osobą. Uważam że Messi jest najwspanialszym piłkarzem nie tylko za to jak gra ale za to jaki jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?