8

w jaki sposób?

1

Postaram się zachować to minimum i o tak późnej porze nie pisać komentarzy. ;)

2

Późna godzina tak na mnie działa wybacz że o takowej porze pisałem komentarz. Pomimo wielu błędów zrozumiałeś wypowiedź zgadza się?

5

wcześniej Barca grała bez niego i rozwalało Atletic. Przesadzacie z tymi komentarzami

1

Ronaldo strzela gole dla siebie
Messi dla drużyny

1

Brawo to wspaniały bramkarz. Jak dla mnie spokojnie mógłbym zostać drugim Valdesem jeszcze przez lata mógł grać. Szkoda że odszedł

1

Nie może grać po swojemu? To Ty nie możesz się wypowiadać po swojemu? Ludzie Ney cieszy się grą po prostu!

3

Masz racje ale to przez to że dużo płacę za Eleven i nie stać mnie na jedzenie do końca miesiąca. Dzięki że się martwisz o moją sytość

0

Barcelona nie popełnia dwa razy tego samego błędu także jutro wysoko będzie. Przejadą się po nich. Barcelona potrzebuje punktów a do tego chce pokazać że ta porażka w poprzedniej kolejce to wypadek przy pracy. Vamos!

1

To jest Barcelona po prostu sama moc!

3

Więcej szacunku do Xaviego. Możesz mu czyścić buty.

2

za dużo gada. Jak się nie wygrało to najlepiej wszystko krytykować

1

Jak patrzę na minę Suareza to wydaje mi się że myślał coś takiego "Co oni mają na głowie? Powiedzieć im że jest kiepsko czy nie powiedzieć" heheh

3

też bym jeździł takim autem do lekarza. Pewnie by mnie było na nie stać jakby nie składki na służbę zdrowia a potem wizyta za 5lat

1

obiecali Matsowi za plecami Bravo nikt go nie informował o takiej sytuacji.

2

Bardzo tego żałuje polubiłem tego faceta uważam że jest lepszy niż Niemiec. No nic życzę mu szczęścia z takim bramkarzem City daleko zajdzie

2

tak krytykowali Brazylię Neymara a teraz co? Niech ponownie wypowiedzą się osoby które wątpiły w tą drużynę jak i w jej kapitana

1

Konkretnie wygrać wszystko i pobić rekordy coś czuje że w tym sezonie pokażemy że nie mamy sobie równych. Ostatnie zdanie Lucho w jego stylu. Chciałbym kiedyś być na jego konferencji i widzieć miny dziennikarzy.

1

Ta radość Messiego z bramek w reprezentacji jest niesamowita widać że facetowi bardzo zależy na wygraniu Argentyny

1

O 4;20 wstaje no niestety jesteś lepszy. Jak Ty wstajesz to możesz mi od razu wodę wstawić ;p hehe

40

przez tą późną godzinę nie wyśpię się do roboty ale co tam Barca ważniejsza. Po wygraną!

1

My, piłkarze, zarabiamy wystarczająco dużo pieniędzy”. Chyba pierwszy piłkarz to powiedział

7

"Obniżka formy po powrocie ze zgrupowania kadry Urugwaju: Pięć dni po powrocie strzeliłem dwa gole w Lidze Mistrzów. Źle ci wyszła twoja teza." chyba nasz trener dał mu parę wskazówek przed konferencją hehe

1

podpisuje się pod pytaniem. Sam jestem ciekaw

1

czytanie ze zrozumieniem bywa trudne. No to niech Leo coś sobie strzeli najlepiej dwa gole i mamy kolejne osiągnięcia

1

Odejście będzie jego dobrą decyzją

1

dobrze napisany artykuł. Wszystko w temacie. Nie ma wymówek pozostaje tylko wygrać!

3

Każdy chce naszej przegranej nawet Barcelona chce przegranej Barcelony ech jakbym patrzył na polaków.

1

Messi ale mina ;p Jak Leo ma taką minę to wiedz że źle się dzieje hehe

1

co sezon to jakiś nowy rekord. Jakby stanął na bramce to i tam pewnie jakiś rekord by pobił ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?