1

Przyjechać, zagrać, wygrać, wrócić bez kontuzji. A potem pora na Espanyol.

1

PSG....serio? Szczerze mówiąc to jest już nudne.

15

Wspaniałe zachowanie Leo. Takich zachowaniem pokazuje, że jest najlepszym piłkarzem na świecie!

1

Tak piszecie na Luisa itd a nie macie pojęcia co się dzieje na treningach. Vidal przebywa na treningach ale nie wiadomo jak trenuje. Lucho musiał mieć powód, że go nie powołał. Najpierw przekonajcie się jaka jest sytuacja a nie od razu nagonka na trenera.

1

5-0 Będzie dla Barcelony, mówię wam :P Vamos Barca liczy się tylko wygrana!

1

Właśnie, że dużo się dzieje! To nie podobne do Barcelony!

1

"Poziomu godnej tej drużyny" No właśnie, Barcelona musi prezentować grę godną tego klubu! Ostatni mecz był daleki bardzo daleki od takowego poziomu.

1

Leo pokazał klasę! To wspaniały piłkarz, ale i wspaniały kapitan. Brawo!

1

A ludzie dalej będę mówić, że Messi nie daje tyle Argentynie co Barcelonie..

6

Co ja widzę? Kulturalna rozmowa? Szacunek! Ja jednak powiem o punktach (sorry Iniesta ;p) Ale 3 punkty i tak pojadą do Barcelony! Sorry Ramos :P

1

Chyba pierwszy raz nie wiem komu kibicować. Niech wygra lepszy!

6

Adriano wciąż nosi Barce w sercu. Brawo!

7

Jak ktoś taki może nazywać się kibicem? Aż szkoda słów na takich kretynów.

2

Słusznie. Kolejna złota piłka do kolekcji ;) Należy mu się ;)

1

Da im odpocząć? No dobra tylko Deportivo to wcale nie jest słaby przeciwnik, więc jak znowu im nie wyjdzie to będzie nie ciekawie. Obyśmy ten mecz wygrali.

1

Ney do Leo. Widzisz tam puchary? Wszystkie będą nasze!

1

Słucham? On chce rywalizować z Janem? Yyy zostaje mi tylko powiedzieć, powodzenia.

1

Z dala widać ławeczkę z sztangą, ciekawe ile bierze na klatę :P
Jak strzelacie? hehe

1

Podoba mi się jak, są pokazane informacje o kontuzjach.

1

Vidal tyle samo co Roberto? Niech Robertowi szybko dadzą nowy kontrakt bo, tak nie może być. Roberto zasługuje na o wiele wiele więcej.

20

Wstyd, że Iniesta zarabia tak mało.

1

Nie chce obrażać naszego bramkarza bo osobiście go nie znam więc tego zrobić nie mogę, jednakże nie jestem zadowolony (jako kibic) z jego postawy. Wiadomo, każdemu przytrafiają się błędy ale bądźmy szczerzy to jest FC BARCELONA! w takim klubie takie wpadki nie powinny mieć miejsca a jak już to bardzo bardzo rzadko a tu co? To nie jest nowy nabytek, jest już trzeci sezon w Barcelonie, wie na jakim poziomie jest klub i popełnia takie błędy? Nasz atak jest zdecydowanie lepszy niż obrona ale jak będziemy mieć pecha i piłka nie będzie chciała wpaść do siatki to nie ma co marzyć o wygraniu bo jedna akcja przeciwnika i Marc znowu popełni błąd i jesteśmy w dupie. Jak dla mnie trener powinien z nim poważnie porozmawiać.

5

A niech to i co? Zamiast wywalić Niemca i zostawić pewnego dużo lepszego bramkarza czyli rzecz jasna Bravo to nie, lepiej postawić na młodego i co teraz? Kolejny ważny mecz z Celtą i znowu 4 bramki wpuścił. Kto przy takim wyniku w takim meczu odwala takie rzeczy? Brak słów!

1

A tak go krytykowali po pierwszy sezonie. To jest Barcelona proces adaptacji trochę trwa i jakby nie patrzeć filozofia Barcy nie należy do najłatwiejszych więc potrzeba czasu. Arda w końcu odnalazł się w zespole i pokazuje na co go stać oby jak najdłużej.

1

Ciężko pracuje na treningach jak i w meczach. Pokazuje jak bardzo mu zależy na drużynie i to jest doceniane. Wykonuje wspaniałą robotę.

1

młody się rozwija jeszcze będzie wielkim wzmocnieniem dla nas gdy powróci.

1

Ja go od początku polubiłem i wiedziałem, że jak zostanie wiele na tym zyskamy.

1

Piszą o tym co się sprzedaje. Okładka ma przyciągnąć czytelnika. Wiadomo, że w Katalonii cieszy jak coś złego się dzieje w Realu.

1

Ach jego konferencje są czymś wspaniałym ;) Dziennikarz zadaje pytanie które ma trzy długie zdania a nasz trener odpowiada trzema słowami hehe piękne. Odpowiedź na ostatnie pytanie także bezcenna.

1

Tylko Atlético to zupełnie inna półka niż Villarreal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?