Wilku151
Dołączył/a: marzec 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jutro ostatni dzień okienka i co? Jesteśmy w lekkiej dupie. Za dużo graczy mamy nie sądzę, że uda nam się jeszcze jakiegoś konkretnego zawodnika ściągnąć a propozycja Di Marii to jest śmiech na sali nie ma nawet nad czym się zastanawiać. NIE!
0
Saga Coutinho trwa nadal a czas ucieka.
0
Klauzule:
Dembélé -400mil
Messi -300mil
Śmiech na sali a już nawet nie wspomnę o klauzuli Roberta.
0
O no proszę a już sądziłem, że Dembélé nie ściągniemy. Jedno konkretne wzmocnienie. Pomimo tego nasz zarząd do wylotu! Niech sobie nie myślą, że mogą zostać. Nasz zarząd musi odejść nie zależnie od tego co teraz zrobi.
1
Wie ktoś czy będzie w tv powtórka losowania ligi mistrzów? To co patrzyłem to jest tylko dziś o 18. Niestety o tej godzinie muszę być już w pracy.
0
Prezydent Barcelony kłamie o podpisaniu umowy przez Messiego to już jest żałosne. Jak można skłamać o czymś tak ważnym? To nie jest jakieś zdjęcie z podpisem 'podpisał" tylko poważne kłamstwo prezydenta to już szczyt wszystkiego i do tego w sprawie Messiego. Wstyd!
0
Jeszcze Messi nie podpiszę kontraktu i mamy największy problem w dziejach Barcelony. Mieć najlepszego piłkarza na świecie i go stracić? Ten zarząd musi jak najszybciej odejść! Po prostu musi!
1
Messi kolejny hat-trick....słupków. Spokojnie, następny razem zdobędzie bramkę i znów pod koniec sezonu będzie ponad 40 bramek.
1
Masche coś pięknego, cudowny wślizg. Roberto gra z wielkim sercem. Piłkarz powinien grać z oddaniem i chęcią zwycięstwa tak jak gra Roberto od pierwszej minuty.
22
Laporta na prezydenta do czasu aż Pique nim nie zostanie. Trzeba ratować klub, bo coraz gorzej się dzieje. Bartek niszczy ten piękny, cudowny klub.
17
To co się dzieje to koszmar. Mieliśmy najlepszą szkółkę dla piłkarzy z której "pochodzi" Messi, Iniesta, Pique itd gwiazdy światowego formatu i co? Zamiast dalej iść tą drogą olewamy wychowanków, mówimy im "Nie ma dla ciebie miejsca" klub któremu oddały dzieciństwo a za to kupujemy Gomesów...koszmar!
4
Wspomnienia wracają. Gdy przychodził Lucho co większość pisała? Beznadziejny trener, nic nie wygramy, zwolnić go itd a po sezonie, gdy wygrał wszystko? Ludzie, nowy trener, pierwszy mecz i już mówicie, że się nie nadaje? Może tak, może nie, poczekamy zobaczymy. Pewne jest jednak to, że nasz zarząd się nie nadaje i w nim tkwi problem tylko i jedynie.
0
Paulinho im pokaże w rewanżu. Z nim wygramy wszystko!
0
Barcelona nie zawiodła, ale Pique owszem. Trzy gole przez naszego stopera. Busquets miał 100% sytuacje a kopie w kosmos. Nie ciekawie widzę ten rewanż.
2
Barcelona nie zawiodła ale Pique owszem. Trzy gole przez naszego stopera. Busquets 100% sytuacja a on w kosmos. Nie ciekawie widzę rewanż.
2
Nie przepadam za Realem ale poważnie, nasz zarząd powinien się od nich uczuć robić transfery.
23
Żal mi niektórych "kibiców" którzy chcą by Barcelona przegrała bo może zarząd się ogarnie...brak słów. Mamy kiepski zarząd, robimy beznadziejne transfery ale wciąż to FC Barcelona najlepszy klub na świecie. Nie ważne co się dzieje trzeba ciągle wspierać swój klub. Vamos Barca! Po wszystkie trofea w końcu jesteśmy najlepsi!
0
Ja już sam nie wiem to te kilka godzin to było do odrzucenia naszej oferty czy jak? :P ech te gazety nic tylko ufać bezgranicznie w to co sobie wymyślą w swoich główkach.
3
Tu transfer Coutinho kwestią kilku godzin i co? Liverpool odrzuca ofertę. Będzie tak, że PSG walnie dużą kwotę za niego i nas oleje i pójdzie sobie do szejka i tyle będzie z tego.
0
Już niedługo biali dostaną od nas lanie i to bez Neymara.
0
Miło i przyjemnie. Coś czuje, że w tym sezonie każde trofeum będzie nasze!
0
Wie ktoś może czy będzie gdzieś powtórka następnego meczu Barcelony? Ponad 500 kanałów ale Polsat Sport Extra nie mam jak na złość. A oglądanie meczy przez neta nie jestem zwolennikiem.
0
Tego pana nie chcemy. Nie ma Ney nie ma Paulinho.
3
Po takich słowach Neymarowi powinno zrobić się przykro i głupio, że tak się zachował. Messi jest niesamowity nie tylko na tle piłkarskim.
0
Serio? Mam tylko jedno do powiedzenia. Neymar jesteś kretynem! Rezygnacja z gry w takim klubie dla kasy? to czysta głupota. Grał obok Messiego uważał go za przyjaciela i teraz odchodzi? Ech brak słów. Szczerze mówiąc od początku sądziłem, że to tylko plotki, że zostanie ale teraz nawet nie żałuje. Jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie owszem jest niesamowity ale jeśli chodzi o bycie piłkarzem to nigdy nie dorówna Messiemu. Zawiodłem się.
0
Taka impreza i beze mnie? Wstydź się Neymar ;p
1
Messi to Messi i tyle w temacie. Udowodnił już dawno temu, że jest najlepszy na świecie i do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło i do zakończenia jego kariery tak pozostanie. Barcelona to coś więcej niż klub a Messi to coś więcej niż piłkarz.
11
Jak Ney może się zastanawiać nad odejściem z Barcelony do takiego słabego klubu jak PSG? Monaco pokazuje jak słaby jest ten klub.
0
Wypowiedzi Pique są lepsze nawet niż lucho. Oby jak najwięcej wywiadów udzielał.
1
Gerard Piqué na prezydenta! Hehe żartuje, już nim jest. A Xavi trenerem. Nie mogę się doczekać, gdy będzie to ogłoszone oficjalnie.