0

Niech szukają. Neymara i tak nie dostaną. Dalej będą śnić o wygraniu ligi mistrzów.

0

Widać Ney dobrze idzie oby w trakcie sezonu też strzelał co mecz. Kolejne zwycięstwo cieszy teraz jedziemy po kolejne i to z Realem.

1

Dobrze, że nie mamy takiego trenera u siebie. Owszem mógł paść każdy wynik mogliśmy np wygrać większą ilością bramek.

0

Ale Bartek się cieszy, że spotkania byłego prezydenta.

2

Mecz się skończy o jakieś 3:30 a ja o 4:30 wstaje do pracy zapowiada się ciężka noc ale czego się nie robi by zobaczyć najlepszą drużynę na świecie w akcji.

2

No i dobrze będzie puchar zdobyty. Z przyjemnością obejrzę ten mecz nawet jak będzie późno. Niech Barcelona pokaże klasę i wygra!

0

Dziwny tytuł. Tak samo jak inni nie ogarniam go. Od początku wiadomo, że Neymar nie odejdzie. Nie wiem jaki fan Barcelony myśli, że taki zawodnik odejdzie.

0

Daliby już spokój. Ja rozumiem, że to gazeta, że muszą zmyślać by coś pisać żeby ludzie to czytali no ale bez przesady. Neymar do PSG to jedna wielka bzdura a ciągnie się bez końca.

2

Nie ważne kto ma jaką kasę i ile da. Ney chce grać w Barcelonie u boku Messiego. Nie ma szans by odszedł do innego klubu.

2

40 milionów za Roberto a 100 za Gomesa? To są jakieś chore jaja. Ten zarząd chyba nie widzi jak zawodnicy grają i kto tu jest naprawdę wartościowym piłkarzem.

0

Może uda mu się zagrać z trzy mecze :P Nie oszukujmy się nam w ogóle nie był potrzebny. Choć to w sumie nasz najlepszy bramkarz puścił najmniej goli aż dziwne, że wielkie kluby nie walczyły o niego hehe

1

To są już jaja. Na szczęście mecze niedługo się zaczną i skończą się te głupoty. Ach tęsknie za grą. Najgorsze w przerwie jest to, że pojawiają się miliony takich typu wiadomości.

3

Jakby nie kupowali kiepskich piłkarzy za dużą kasę i nie sprzedawali wartościowych bądź oddawali za darmo to by kasa była. Najlepiej wydać z 30milionów na jakieś drewno a młodego gracza który ma potencjał sprzedać za 6milionów. Bartek musi odejść!

24

Yyy? Dali za niego 20 milionów a teraz za darmo odchodzi? Nie no super....Brak słów co do tego zarządu. FC Barcelona podobna do Polski..Piłkarze wspaniali tylko zarząd do dupy. Niech każdego za darmo oddadzą po co nam kasa za transfery.

0

Ten Santos to dziwny klub. Niech w końcu zarząd coś robi. Każdy po nas jeździ a my grzecznie siedzimy pora coś z tym zrobić.

1

Eee spoko nie przejmuj każdemu zdarza się błąd..co tam, że przez ten błąd nie mamy mistrza Hiszpanii ale spoko. Nikt się nie gniewa..

0

Dlatego powinni mu pozwolić odejść. Jaki sens trzymanie zawodnika na siłę? Gra w piłkę powinna dawać radość.

0

A może dlatego, że sam zawodnik tego chce?

0

Walczy a jeszcze nie jest w Barcelonie godne podziwu niech walczy do skutku. Przyda nam się. PSG przegina, co to więzienie? Koleś chce odejść to wypadałoby go puścić a nie siłą trzymać.

0

Dużo gadki o nim ale zobaczymy co z tego będzie. Jak przejdzie do nas to dobrze ale jak nie to płakać nie będę. Pamiętajcie, że jak nie ma piłki to 90% wiadomości są o dupę rozbić. Czekam na oficjalną wiadomość czy przejdzie do nas. Barcelona zapewni mu zdecydowanie więcej niż PSG.

5

Aż dziwnie w weekend żadnego meczu Barcelony. Mi tam wakacje od Barcelony nie są potrzebne. No ale niech panowie odpoczną i z nowymi siłami pokażą klasę. Oby każde El Clasico wygrali. Jak dobrze wiemy pomiędzy Realem a Barceloną nie ma towarzyskich meczy, także czekam z niecierpliwością na te meczę jak i na każde inne. Niech ten sezon będzie dla nas jak najbardziej udany!

10

Guardiola to wspaniały trener aż szkoda, że już nie jest naszym trenerem. Wielki szacunek dla niego za to co osiągaliśmy dzięki niemu.

1

Podpisuj to i koniec gadek "Opuści klub" "Nie przedłuży umowy" itd Messi do końca zostaje w Barcelonie, to jego dom i tu ma grać.

0

Skromny facet to dobrze. Jeśli chodzi o przeliczniki to jakiś dramat. Ciekawe ile bramek by zdobył w la liga i czy wtedy też byłby na drugim miejscu. Przeliczniki w niektórych ligach to żart.

0

Tak, tak i co jeszcze? Szkoda, że sezon się kończy bo zacznie się wypisywanie o głupotach a nie o piłce.

0

Ciekawe czy rzeczywiście tak będzie. Mam wrażenie, że się nada na naszego trenera. Oby stawiał na szkółkę. Liczę na kolejne sukcesy.

4

Będzie go brakować. W pierwszym sezonie każdy go skreślał, a tu proszę wygrał wszystko. Drużyna na pewno będzie za nim tęsknić. Oby na jego miejsce znalazł się ktoś, kto go godnie zastąpi i ponownie będzie można się cieszyć z wielu sukcesów.

1

Ney to magik! Pomimo ciężkiego rywala pewna wygrana o to chodzi. Walczymy do końca. Jeszcze wydrzemy to mistrzostwo tak czuje.

0

Może niektórym się nie podobać jego konferencje ale mi wręcz przeciwnie. Dwa ostatnie pytania i odpowiedzi takie same "Nie" Będzie mi brakować jego konferencji prasowych. Miny dziennikarzy muszą być bezcenne.

0

Co ja widzę. Jestem wielce zaskoczony ale pozytywnie. No to teraz wiadomo, że Argentyna będzie wygrywać i awansuje do rozgrywek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?