2

Barcelona wzorem do naśladowania!

1

Brak słów! Coś niesamowitego. Jak padła szósta bramka to tak się wydzierałem, że moja dziewczyna była w szoku. Nie no, Barcelona jest wielka!!!!!!

0

I niech tym razem trafią do siatki najlepiej cała trójka. Jeśli chodzi o pozostałe kolejki niech ładują ile wejdzie. Po tytuł!

0

Nie od dziś wiemy jaki poziom ten pan jak i inni sędziowie prezentują. Każdy to widzi więc mam pytanie. Czemu nikt NIC z tym nie robi? Przecież w innych ligach jakoś sędziowania jest znacznie wyższy niż w Hiszpanii dlaczego? Od lat to się ciągnie i jest nawet gorzej z takimi sędziami człowiek bardziej się wkurzy niż będzie cieszył się z gry.

0

Rozwój? W Barcelonie i to dodatku przy Messim się rozwija więc niech nie gada głupot. MNS zostaje w Barcelonie i to na lata a inne kluby mogą tylko o nich śnić.

2

Wstyd. Jako fan jestem zawiedziony taką grą Barcelony. To nie taka Barcelona zachwycała. Kiedyś nasza linia pomocy była niesamowita a teraz? Teraz w niej mamy Andre Gomes... Ech. Obecna Barcelona nie zachwyca a to bardzo smutne.

1

Jedyny który coś grał. Barcelona zasłużyła na taką porażkę ale nie Neymar. Smutno się robiło jak patrzyło się na jego starania a reszta miała to gdzieś.

4

Znów nie wyspany do pracy się pójdzie ale warto było. Mecz ciężki ale pozytywny rezultat. Jest finał!

3

Pewnie pomyślał, że trudniej będzie wygrywać Realowi to dlatego nie chciał.

1

Co sezon sędziowie im dają punktu a i tak wygramy. Dla nas liczy się piękna gra a nie liczenie na sędziów. Niech mają te punkty i tak wygramy!

1

Grają naprawdę dobrze ale wierzę że Barca wygra i awansujemy dalej. Niech magia Camp Nou będzie z nami.

1

Jego mina pokazuje, że jest zadowolony ;) Akcja z Vidalem jest dla mnie ciekawa zobaczymy co będzie dalej. Moim skromnym zdaniem Vidal powinien następny mecz zagrać od pierwszej minuty. Oby Barcelona dalej tak grała i wygrywała mecz za meczem bo inaczej nic nie wygramy.

1

Ok świetny mecz Vidala ale co dalej? Przecież już nie raz rozgrywał dobry mecz i co? Siadał na ławce. Jest z niego zadowolony jak z każdego zawodnika a nie każdy dostaje tyle szans na ile zasługuje. Zobaczymy najbliższe spotkania czy coś się zmieniło.

1

Hehe jego konferencje są najlepsze ;) Sam jestem ciekawy ile zdobędziemy trofeów, oby udało się wszystkie z możliwych!

2

Oby po tym meczu jak najmniej pisało się o sędziowaniu. Mam już dość patrzenia jak sędziowie krzywdą Barcelonę!

1

Oby! Musimy pokazać im jak gra się w piłkę i awansować. Liczę że u siebie pokażemy klasę i przejdziemy dalej. Vamos Barca!

1

Powinien coś zrobić z piłkarzami by zachowywali się jak piłkarze a nie jak zwierzęta.

13

I znowu sędzia jest głównym aktorem. Powinni coś zrobić z poziomem sędziowania przecież tak się nie da! Ile to już razy właśnie przez takie beznadziejne sędziowanie traciliśmy punkty. Po prostu żenada.

4

Eee takie rekordy to na dzień dobry zrobi. Messi na drugie imię ma "rekordy: :)

1

No i dobrze. Odpocznie sobie chłopak.

2

Będzie co oglądać. Damy radę!

1

Ładnie śpiew :P Chyba zaproszę go do siebie na śpiewanie kolęd hehe Brawo Barca!

1

Przez cały mecz? To chcesz by było z 10:0 i piłkarze przeciwnej drużyny leczyli się z depresji? :P hehe

2

Ocena Messiego to 9.0? Co musi zrobić by dostać 10? To, że jest kosmitą nie wystarcza jak widać hehe

3

Wygrana i jedziemy dalej!

1

Prawidłowo niech skupi się na swojej drużynie. Real ciągle oszukuje prawnie a mimo tego i tak Barcelona więcej ostatnio wygrywa dzięki swojej pracy. Ciągle mamy pod górkę ale mimo to wygrywamy i to dzięki temu jesteśmy najlepszym klubem na świecie! "Barcelona to coś więcej niż klub"

1

Luis na zdjęciu wygląda na bardzo szczęśliwego ;) Widać prowadzenie takiej drużyny go cieszy.

4

Messi jest Najlepszy! Nawet gdy on nie strzela to strzela. Z Espanyolem dwóch bramek których (nie) zdobył to jemu należał się gol. Kibice pięknie się zachowali. Brawo Leo!

2

Będzie premia to w końcu będą mieli dość kasy na ślub.

1

Zawsze są w dobrej formie przed meczem z nami ale przed meczem z Realem to zawsze są w najsłabszej. Z tego samego miasta ale są gorsi niż Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?