Wilku151
Dołączył/a: marzec 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie strzelił 4 bramek, nie miał 15 odbiorów, nie przebiegł 20km. Chłopak ma racje tylko się skompromitował :P
Niektóre komentarze są, aż tak idiotyczne, że głowa mała.
2
Niedziela, popołudnie, Barcelona udała się na spacer po swoim własnym stadionie. Chłopcy z Bilbao chcieli sobie pokopać z najlepszą drużyną na świecie to Barca zgodziła się. Po 90min uznali, że pora wracać do domu bo chłodno się robi.
3
a jak mu nie wyjdzie to połowa na La Rambla będzie chciała go sprzedać :P
0
a co przeszkadza Ci?
0
Polecam. http://tele-wizja.ru/sportowe/
1
Ten który Barcelona rozgrywa od początku sezonu. Obecny sezon nie przewiduje porażki Barcy w żadnym meczu.
1
Suarez gol i kartka z pewnością o to mu chodziło. Pewnie w szatni mówi coś takiego: "Jest, w końcu się udało, mam ją!"
19
Ta bramka, ten mecz, to było coś niesamowitego. Owszem przegraliśmy ligę mistrzów ale pokazaliśmy, że dla Barcelony nie ma rzeczy niemożliwych. Nigdy nie można skreślać FC Barcelony. Barca jest jedyna, niepowtarzalna. Vamos! Tym razem każdy puchar będzie nas!!
24
Messi to Messi. Rekordy? Zdobędzie je wszystkie :P
1
Tak, szkoda, że nie ma można ABP zainstalować w TV. Reklamy zawsze mnie wkurzają ale to już przesada niech walną na cały ekran.
1
Sukces na polecenie komentarza? Napisanie o umiejętnościach Gomesa. Sprawdziłem, to niezawodne. ;)
128
-To było kiepskie podanie czy beznadziejny strzał?
-To po prostu Andre Gomes
Rozmowa komentatorów Eleven.
2
Tekst mojej dziewczyny "Jak Costa ma zagrać skoro jest tutaj?"
https://zapodaj.net/images/99327c37fb539.jpg
1
Ewidentnie Barcelona od pierwszej minuty po prostu zlekceważyła przeciwnika i po prostu ich olali. Odniosłem wrażenie, że dziś chcieli by mecz sam się wygrał. Zwykle nie lekceważy Barcelona rywali ale dziś to po prostu przesadzili, nawet po straconej bramce ich nastawienie się nie zmieniło. Beznadziejny mecz.
0
Dziś akurat dostałem wolne to się cieszyłem, że przyjemnie zobaczę mecz a tu coś takiego....brak słów.
1
Hiszpania...sędziowanie...więcej pisać nie trzeba.
Choć Barcelona jest sama sobie winna.
2
Mam pytanie, kiedy gra Barcelona? Ci co teraz grali to na pewno nie była Barcelona....
7
Chciałbym zobaczyć minę naszego trenera jak czyta komentarza kogo to powinien wystawić.
Halo! On jest trenerem, widzi piłkarzy na treningu itd a my? widzimy kogo wystawia i tyle w temacie. Dla jasności Ernesto chce tego samego co my....pięknej gry i wygrania wszystkiego!
0
La Liga nie chce by Real przegapił jakiś mecz Barcelony. W końcu każdy może się czegoś nauczyć od najlepszej drużyny na świecie, nawet taki Real. Swoja drogą faktycznie kiepski terminarz ale sądzę, że Ernesto postawi na rezerwy.
3
Z pewnością nie żałowali a i się ubawili patrząc co wyczyniał Suarez pod koniec by zdobyć kartkę :P A Alba to już jak małpa się rzucił. Pewnie po meczu śmiał się z Luisa, że mu się udało a jemu nie hehe
0
Mats to obecnie najlepszy bramkarz na świecie.
0
Racja, jest tak samo bardzo szybki. Alba w jednym wywiadzie powiedział, że dembele jest prawdopodobnie szybszy niż on a więc czapki z głów.
0
hehe pewnie dlatego nie wystąpił w pierwszym składzie :P
0
Chciał ale nie wyszło :P Sędzia złośliwy, specjalnie mu nie dał hehe
13
Suarez do sędziego: No daj kartkę, mi nie dasz? :P
0
Szkoda, braku gola przy akcji Alba-Messi. Ich zrozumienie jest na niesamowitym poziomie. Alba z połowy boiska już biegnie na pełnej prędkości a Messi tylko czeka by mu podać piłkę na nos. Z pewnością w drugiej połowie zobaczymy jak Alba będzie podawał do Messiego. Liczę na trzeciego a może i czwartego gola Messiego.
5
Gol Suareza- Dobry
Asysta Coutinho- cudowna
Podanie Messiego- niesamowite
2
Jak patrzę z jaką prędkością Alba biega to jestem przekonany, że kiedyś zgubi głowę :P jest niesamowicie szybki.
2
Suarez dwa, Messi dwa. Kto da więcej :p
0
Ciekaw jestem występu Dembélé. Swoją drogą wielka szkoda, że Paco nie ma. Spokojnie mógł zagrać zamiast Suareza.