Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lea Po pierwsze: komentarz pojawił się pod artykułem o liście powołanych, więc śmiem twierdzić, że koledze wyżej coś w tym aspekcie nie pasowało.
Po drugie: zapytałem go, o co dokładnie chodzi. Zostałem bez odpowiedzi.
Pozdrawiam.
3
@_Specjalista Niektórzy już nie wiedzą, do czego by się tu przyczepić.
0
@kulka Powinien być, tak mi się wydaję.
1
@Lea Tak, ślepy na głupoty, jakie tu niektórzy ludzie wypisują. Pokaż mi, co takiego odwalił Ernesto podając listę powołanych na jutrzejszy mecz.
11
No nie :D
https://x.com/FootyHumour/status/1190293953180028929
2
@Patryk1998 Co odwala? Wyjaśnisz dokładniej?
0
@AmigoBlancos Tal na marginesie, to "Bóg" z wielkiej litery. :)
0
@BarcaInfo Przypomnisz, ile takich nagród ma Leo?
0
@Azi Drugi mecz kary odbył z Valladolid.
0
@cracker Aa, tak. To on.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MarioVeB! Czyli 2:0 dla Barnsley :D
59
Branislav Ivanović tłumaczył koledze taktykę, po czym inny uświadomił mu, że widzi to cały stadion :D
35
@Odesseiron Nie decyduj o tym, co gość ma wstawiać.
6
@NGTRX No nie zna się, ewidentnie. Co on może wiedzieć o grze w środku pola?
0
@Kapitan hawk Dlaczego tak ciśniesz po Kościele? Rozumiem, że to ostatnio w modzie, ale Ty dodałeś dzisiaj kilka podobnych postów.
0
@Coutinho007 Kto wie? Może kiedyś wrócą do Barcy? ;)
0
@MarioVeB! Było.
4
@macio_944 Mój ostatni kebab był z wołowiną, samo mięso. Gość mi zapomniał surówek dać. Ledwo zjadłem, nie polecam.
23
Jeśli ktoś nie widział wczorajszej bramki Marcusa Rashforda z rzutu wolnego, to proszę:
https://x.com/91Goalz/status/1189657636968554497
Pięknie uderzył.
7
@Mathew86 Bardziej potrzebny będzie zakup nowej '9', a Neymar tani nie będzie. Do tego dochodzą jeszcze te problemy ze zdrowiem Brazylijczyka (tak wiem, mam Dembele na awatarze).
Nie byłem, nie jestem i nie będę przekonany, co do jego powrotu.
6
@gryfiT. Dla mnie jest to oczywistość.
46
Pique dla Cadena SER:
https://x.com/J_Krecidlo/status/1189686981380296705
https://x.com/J_Krecidlo/status/1189689484876689409
2
@norbi77 Jednak Cristiano dodał sporo od siebie ;)
1
@norbi77 Tak, sędzia konsultował to z VARem.
0
@Colon Brawa za to, co zrobił Origi przy bramce Liverpoolu na 4:4!
0
@Encore Boże* :)
1
@Kapitan hawk, co ten Real Sociedad zrobił? :(
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDE5NzAzNjU2NzkwMDobr9JU3d_5SX2w2ZA%3D&kind=MAIN
2
@dasouzar11 Chodzi o pomocników ;)
0
@Chwytliwy Kolega ma jakieś kompleksy Twojej osoby. Wiele razy widziałem, że próbuje Ci jakoś przyciąć albo coś.
Musiałeś mu chyba za skórę zajść :D