0

@Lea Po pierwsze: komentarz pojawił się pod artykułem o liście powołanych, więc śmiem twierdzić, że koledze wyżej coś w tym aspekcie nie pasowało.
Po drugie: zapytałem go, o co dokładnie chodzi. Zostałem bez odpowiedzi.
Pozdrawiam.

3

@_Specjalista Niektórzy już nie wiedzą, do czego by się tu przyczepić.

0

@kulka Powinien być, tak mi się wydaję.

1

@Lea Tak, ślepy na głupoty, jakie tu niektórzy ludzie wypisują. Pokaż mi, co takiego odwalił Ernesto podając listę powołanych na jutrzejszy mecz.

11

2

@Patryk1998 Co odwala? Wyjaśnisz dokładniej?

0

@AmigoBlancos Tal na marginesie, to "Bóg" z wielkiej litery. :)

0

@BarcaInfo Przypomnisz, ile takich nagród ma Leo?

0

@Azi Drugi mecz kary odbył z Valladolid.

0

@cracker Aa, tak. To on.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MarioVeB! Czyli 2:0 dla Barnsley :D

59

Branislav Ivanović tłumaczył koledze taktykę, po czym inny uświadomił mu, że widzi to cały stadion :D


35

@Odesseiron Nie decyduj o tym, co gość ma wstawiać.

6

@NGTRX No nie zna się, ewidentnie. Co on może wiedzieć o grze w środku pola?

0

@Kapitan hawk Dlaczego tak ciśniesz po Kościele? Rozumiem, że to ostatnio w modzie, ale Ty dodałeś dzisiaj kilka podobnych postów.

0

@Coutinho007 Kto wie? Może kiedyś wrócą do Barcy? ;)

0

@MarioVeB! Było.

4

@macio_944 Mój ostatni kebab był z wołowiną, samo mięso. Gość mi zapomniał surówek dać. Ledwo zjadłem, nie polecam.

23

Jeśli ktoś nie widział wczorajszej bramki Marcusa Rashforda z rzutu wolnego, to proszę:
https://x.com/91Goalz/status/1189657636968554497
Pięknie uderzył.

7

@Mathew86 Bardziej potrzebny będzie zakup nowej '9', a Neymar tani nie będzie. Do tego dochodzą jeszcze te problemy ze zdrowiem Brazylijczyka (tak wiem, mam Dembele na awatarze).
Nie byłem, nie jestem i nie będę przekonany, co do jego powrotu.

6

@gryfiT. Dla mnie jest to oczywistość.

2

@norbi77 Jednak Cristiano dodał sporo od siebie ;)

1

@norbi77 Tak, sędzia konsultował to z VARem.

0

@Colon Brawa za to, co zrobił Origi przy bramce Liverpoolu na 4:4!

0

@Encore Boże* :)

2

@dasouzar11 Chodzi o pomocników ;)

0

@Chwytliwy Kolega ma jakieś kompleksy Twojej osoby. Wiele razy widziałem, że próbuje Ci jakoś przyciąć albo coś.
Musiałeś mu chyba za skórę zajść :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?