2

0

@kenneth99 Rozdarte serce?

2

@IronSanHybrid Mnie właśnie tylko na PC (Google Chrome). Zauważyłem, że dzieje się tak, gdy nie wchodzę na stronę więcej niż dwa dni.

1

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDI5Njg3Njg1ODQwMDqtajJOvQaB58nGPho%3D&preview=hide_code&live=0

Nie wiem jak to skomentować, więc napiszę aby, że w II połowie Sigurdsson zmarnował karnego. :)

1

@Mula Z grup wychodzi 20, a kolejne 4 zespoły zostaną wyłonione w barażach.

0

@Tezio99 Z tego, co widzę, to Francuzi cisną Turków. Na razie bezowocnie. Chyba odpalę sobie drugą połowę.

0

Patrzę sobie na skład Serbii. Luka Jović ma jakąś kontuzję czy po prostu nie został powołany?

0

@Barwindg Ale miałem w myślach Ukrainę. Teraz patrzę na kupon Portugalia.
Ukraina właśnie 2:0 już ma :D

0

Kurczę, chciałem dać na kuponie, że Ukraina wygra przynajmniej jedną połowę, a nie wiem jakim cudem dałem postawiłem tutaj Portugalię. Do tego skądś mi się wzięło -10.5 różnego w meczu Islandii :D
Kupon raczej do kosza

7

@tadzik447 Uwielbiam taką pogodę. Zima (ale taka prawdziwa) jest piękna.

0

@Bartek46 Kurczę, co tam się dzieje...

5

@Ramos9248 Po co? Po co? Coraz ciszej na La Rambli się robiło.

0

@ViscaBarca123 Przyjdzie w letnim okienki transferowym czy kiedy? Barça B czy pierwszy zespół? Jak to jest? Bo gdzieś mi to umknęło.

0

@Adamski69 Gdyby tylko można było wyciszać słowa tak, jak na Twitterze...

4

@Adamski69 "Przestańcie już"? Koleżko, to dopiero początek ;)
Dzisiaj wejście na La Ramblę będzie niczym wejście na pole minowe.

1

@Death_voice Daj spokój. Nie przegadasz. :)

6

Awans na EURO 2016, Mundial w Rosji 2018 i EURO2020.

I to wszystko za rządów PISu. ;))

0

Jaka potrawa najlepiej smakuje po późniejszym odgrzaniu albo nawet na drugi dzień?

0

@KapiFCB A to pardonsik.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@rademenes Lautaro!

7

@olej3012 A spróbuj. :) Zobaczymy, co się z Tobą stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ładne prostopadłe podanie Bogusza do Klimali i Polska drugi raz w tym spotkaniu wychodzi na prowadzenie.

2

W którym to odcinku Kiepskich Walduś kupił kiwi zamiast ziemniaków? :D

34

Ale @kerouac, spójrz na taki Bayern Heynckesa

1

@zodiak_10 Ostatnio oglądałem. Na prawdę świetny!

3

@ArterkHD Jest bardzo, bardzo, bardzo cicho

9

Tapety z Tarzanem ;)


0

@Vhaeraun Wpisałem"fili.cc", a wyskakuje mi "filmiki.tv" czy coś takiego i się ładuje cały czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?