Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk A tutaj drugi gol nie padł w drugiej połowie. Dla jasności - Sigurdsson nie strzelił karnego :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDI5Njg3Njg1ODQwMDqtajJOvQaB58nGPho%3D&preview=hide_code&live=0
0
@kenneth99 Rozdarte serce?
2
@IronSanHybrid Mnie właśnie tylko na PC (Google Chrome). Zauważyłem, że dzieje się tak, gdy nie wchodzę na stronę więcej niż dwa dni.
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDI5Njg3Njg1ODQwMDqtajJOvQaB58nGPho%3D&preview=hide_code&live=0
Nie wiem jak to skomentować, więc napiszę aby, że w II połowie Sigurdsson zmarnował karnego. :)
1
@Mula Z grup wychodzi 20, a kolejne 4 zespoły zostaną wyłonione w barażach.
0
@Tezio99 Z tego, co widzę, to Francuzi cisną Turków. Na razie bezowocnie. Chyba odpalę sobie drugą połowę.
0
Patrzę sobie na skład Serbii. Luka Jović ma jakąś kontuzję czy po prostu nie został powołany?
0
@Barwindg Ale miałem w myślach Ukrainę. Teraz patrzę na kupon Portugalia.
Ukraina właśnie 2:0 już ma :D
0
Kurczę, chciałem dać na kuponie, że Ukraina wygra przynajmniej jedną połowę, a nie wiem jakim cudem dałem postawiłem tutaj Portugalię. Do tego skądś mi się wzięło -10.5 różnego w meczu Islandii :D
Kupon raczej do kosza
7
@tadzik447 Uwielbiam taką pogodę. Zima (ale taka prawdziwa) jest piękna.
0
@Bartek46 Kurczę, co tam się dzieje...
5
@Ramos9248 Po co? Po co? Coraz ciszej na La Rambli się robiło.
0
@ViscaBarca123 Przyjdzie w letnim okienki transferowym czy kiedy? Barça B czy pierwszy zespół? Jak to jest? Bo gdzieś mi to umknęło.
0
@Adamski69 Gdyby tylko można było wyciszać słowa tak, jak na Twitterze...
4
@Adamski69 "Przestańcie już"? Koleżko, to dopiero początek ;)
Dzisiaj wejście na La Ramblę będzie niczym wejście na pole minowe.
1
@Death_voice Daj spokój. Nie przegadasz. :)
6
Awans na EURO 2016, Mundial w Rosji 2018 i EURO2020.
I to wszystko za rządów PISu. ;))
0
Jaka potrawa najlepiej smakuje po późniejszym odgrzaniu albo nawet na drugi dzień?
0
@KapiFCB A to pardonsik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@rademenes Lautaro!
7
@olej3012 A spróbuj. :) Zobaczymy, co się z Tobą stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
To jest nienormalne.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/rasistowski-skandal-na-podkarpaciu-14-letni-pilkarz-obrazany-przez-trenera-rywali/90mhhj1.amp?__twitter_impression=true
0
Ładne prostopadłe podanie Bogusza do Klimali i Polska drugi raz w tym spotkaniu wychodzi na prowadzenie.
2
W którym to odcinku Kiepskich Walduś kupił kiwi zamiast ziemniaków? :D
34
Ale @kerouac, spójrz na taki Bayern Heynckesa
1
@zodiak_10 Ostatnio oglądałem. Na prawdę świetny!
3
@ArterkHD Jest bardzo, bardzo, bardzo cicho
9
Tapety z Tarzanem ;)
0
@Vhaeraun Wpisałem"fili.cc", a wyskakuje mi "filmiki.tv" czy coś takiego i się ładuje cały czas.