3

@NeroTFP Ten użytkownik to chyba kobieta :)

0

@dzagos To może ktoś z Burnley?

1

@dzagos Odradzam dawać kogoś z obrony Arsenalu ;)

0

Myślicie, że Ansu ma szansę na pierwszy skład z Getafe? Wydaje się to być rozsądnym posunięciem Valverde, biorąc pod uwagę ostatnią formę 16-latka i brak Leo.

0

@Dziki15 może na strims.world

1

Tymczasem Pio Pio z karnego i 0:1 Milan prowadzi z Torino.

1

@Adamski69 Wiadomo, kiedy debiut? :D

4

@Messibestplayerintheworld Czemu mnie to nie dziwi, że kompilacje faili w PESie Cię nie bawią :)

1

@Messibestplayerintheworld Ten filmik też polecam :)


0

@Janiama Niestety z tyłu też dwucyfrówka.

0

@Kajtek77 Milik 90+1', przepraszam za spoiler.

0

@Moriarty Contratiempo, Labirynt, Kod Nieśmiertelności, Piękny Umysł, Hush, Zły Samarytanin, Przeznaczenie, Zaginiony Chłopiec, Nieznany, Cela 211, Sicario.

0

@student97r A propos Chelsea, gdzie oglądasz dzisiejszy mecz w FA Cup? Żadna polska telewizja go nie puści. Masz jakiś stream?

6

@Criss18Barca Ten tweet też godny uwagi :D


0

@BarcaInfo Rozciągałeś się kiedykolwiek? Tak tylko pytam. Nie zwracaj uwagi na to, że mam Dembele na awatarze, po prostu odpowiedz mi, proszę, na powyższe pytanie.

2

@kielon93 Ernesto mógł również ustawić na skrzydle Roberto, dać na '9' Vidala lub przejść na 4-4-2. Mógł też wziąć z Barcy BAbela Ruiza, Collado, Saverio, a mimo to i tak sięgnął aż do Juvenilu A po Ansu.

1

@halfnolife @mrboom Wszystkiego najlepszego Wam życzę! :)

0

@kamilo0066 Jakiś 18-letni Węgier

0

@Kamiloza91 65 punktów po "free hit", Aguero, De Bruyne i Lundstram zrobili robotę.

5

Athletic Bilbao nowym liderem La Liga.

2

@ViscaBarca123 Pomimo strat, on cały czas chce wchodzić w dryblingi, nie boi się ryzyka, bierze odpowiedzialność na swoje braki. To się może podobać.

1

Ostatni mecz wygrany na wyjeździe przez Barcelonę, to mecz z Deportivo Alaves 23 kwietnia 2019 roku.


2

Mamy 7 punktów po 5 meczach. Trochę jakby niepokojące.

1

To tak nie może wyglądać.

0

W końcu Marchliński komentuję mecz Barcy. Lubię go słuchać.

0

@egeszeges @SuperPatsonFCB rozpisał wszystko pięknie.

0

@LuisSalvano Na spokojnie. W Dortmundzie Leo zagrał pół godziny. Być może dzisiaj zagra całą drugą połówkę, a na cały mecz będzie gotów we wtorek. Dla przypomnienia - Messi ominął presezon.

0

@Grzesior667 Otóż to. Będzie w pełni gotowy na wtorkowy mecz z Villarrealem.

1

@student97r Genialne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?