Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Olkovsky9 Moim zdaniem zacznie trenować po meczu z Granadą
2
@Messibestplayerintheworld Nie gram ani w jedno, ani w drugie, ale dlaczego tak wszystkim narzucasz tego PESa?
0
@PanRol Bierz Hallera ;)
1
@damianex10 Nie no, do końca cicho nie był, bo razem ze Stanowskim łapali za słówka Prezesa ;) Na tyle było ich stać.
0
@Isso89 Kupon właśnie zrobiłem wcześniej, więc nic to nie da :D Nie chce się załadować, a wszystkie stare (przegrane :D) działają.
0
Nie mogę otworzyć kuponu na Fortunie na dzisiaj. Wyskakuje mi "przerwa techniczna". Myślałem, że to do 11:00 jakieś tam prace będą.
Ma ktoś podobnie?
0
@TR3YWAY O, dzięki. Już włączam :D
0
@NeroTFP Można by się starać o dotacje z Unii.
3
@kulka Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
0
@barcelonaLM Coś jeszcze zostało?
0
@ViscaBarca123 Zrobisz podsumowanie tego meczu?
19
@Lionello Powiedz kobiecie, że dla niej odpuścisz dzisiejszy mecz :D
0
@ArdoFCB Chodzi mi tylko o to, że napisałeś o braku wskazówek dla Bielika. Nie wiem skąd to wziąłeś, ale sam Krystian nic takiego nie powiedział, a tak ktoś wyciągnął z jego wypowiedzi i rozpowszechnił.
Co do reszty, o braku pomysłu na grę - zgadzam się.
0
@ArdoFCB
Skąd wnioskujesz, że nie dostał wskazówek?
0
@ViscaBarca123 Rzucą transmisję na YouTube?
0
@koksik2700 A co ma do tego wpisu osoba Dembele? Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś pisał o Francuzie jako lepszym piłkarzu od Neymara.
0
@klopx Arhtur tam powinien być. Nie rozumiem tego za bardzo.
0
@Mesi12 @Jordi10 chyba chyba wrzucał, zerknij na jego profil.
0
@misiek12319 Usuń jednak to konto. Zrobisz przysługę La Rambli.
0
@Hushovt To zmienia bardzo dużo. Przesuń trochę na dół i zobaczysz jakie komentarze się pojawiały. Potem wróć do wpisu Adamusa i ponownie obejrzyj filmik.
Kwestia tego czy Brzęczek się nadaje czy nie to temat na inną dyskusję. Tutaj chodzi tylko o to, jak można podpuszczać ludzi poprzez manipulację.
4
Otóż to. Polecam obejrzeć ten krótki filmik wszystkim, którzy zjechali Brzęczka za to, że niby nie przygotował zawodnika do meczu.
52
:D
0
@Pingwinek Aha. Może i pokręciłem. Tylko rożne?
2
@norbi77 Myślałem, że @Katalonczyk1995 :)
0
@Pingwinek Padła z tego bramka i VAR jak najbardziej mógłby tego gola anulować.
0
@Messibestplayerintheworld W eliminacjach do ME u21 z Kazachstanem Carles przestrzelił karnego.
8
@MarioVeB! Kolega ma rację, za PO tak nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kubsoleon Strona walikali.com.
5
@zodiak_10 Poszedł na obieg :D
0
@Kubsoleon Przecież Ci podałem wzrost młodego Holendra.