0

@Olkovsky9 Moim zdaniem zacznie trenować po meczu z Granadą

2

@Messibestplayerintheworld Nie gram ani w jedno, ani w drugie, ale dlaczego tak wszystkim narzucasz tego PESa?

0

@PanRol Bierz Hallera ;)

1

@damianex10 Nie no, do końca cicho nie był, bo razem ze Stanowskim łapali za słówka Prezesa ;) Na tyle było ich stać.

0

@Isso89 Kupon właśnie zrobiłem wcześniej, więc nic to nie da :D Nie chce się załadować, a wszystkie stare (przegrane :D) działają.

0

Nie mogę otworzyć kuponu na Fortunie na dzisiaj. Wyskakuje mi "przerwa techniczna". Myślałem, że to do 11:00 jakieś tam prace będą.
Ma ktoś podobnie?

0

@TR3YWAY O, dzięki. Już włączam :D

0

@NeroTFP Można by się starać o dotacje z Unii.

3

@kulka Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

0

@barcelonaLM Coś jeszcze zostało?

0

@ViscaBarca123 Zrobisz podsumowanie tego meczu?

19

@Lionello Powiedz kobiecie, że dla niej odpuścisz dzisiejszy mecz :D

0

@ArdoFCB Chodzi mi tylko o to, że napisałeś o braku wskazówek dla Bielika. Nie wiem skąd to wziąłeś, ale sam Krystian nic takiego nie powiedział, a tak ktoś wyciągnął z jego wypowiedzi i rozpowszechnił.
Co do reszty, o braku pomysłu na grę - zgadzam się.

0

@ArdoFCB


Skąd wnioskujesz, że nie dostał wskazówek?

0

@ViscaBarca123 Rzucą transmisję na YouTube?

0

@koksik2700 A co ma do tego wpisu osoba Dembele? Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś pisał o Francuzie jako lepszym piłkarzu od Neymara.

0

@klopx Arhtur tam powinien być. Nie rozumiem tego za bardzo.

0

@Mesi12 @Jordi10 chyba chyba wrzucał, zerknij na jego profil.

0

@misiek12319 Usuń jednak to konto. Zrobisz przysługę La Rambli.

0

@Hushovt To zmienia bardzo dużo. Przesuń trochę na dół i zobaczysz jakie komentarze się pojawiały. Potem wróć do wpisu Adamusa i ponownie obejrzyj filmik.
Kwestia tego czy Brzęczek się nadaje czy nie to temat na inną dyskusję. Tutaj chodzi tylko o to, jak można podpuszczać ludzi poprzez manipulację.

4

Otóż to. Polecam obejrzeć ten krótki filmik wszystkim, którzy zjechali Brzęczka za to, że niby nie przygotował zawodnika do meczu.


52



:D

0

@Pingwinek Aha. Może i pokręciłem. Tylko rożne?

2

@norbi77 Myślałem, że @Katalonczyk1995 :)

0

@Pingwinek Padła z tego bramka i VAR jak najbardziej mógłby tego gola anulować.

0

@Messibestplayerintheworld W eliminacjach do ME u21 z Kazachstanem Carles przestrzelił karnego.

8

@MarioVeB! Kolega ma rację, za PO tak nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kubsoleon Strona walikali.com.

5

@zodiak_10 Poszedł na obieg :D

0

@Kubsoleon Przecież Ci podałem wzrost młodego Holendra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?