Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Składacie jakieś kuponiki na dzisiaj? Gracie angielski EFL Cup?
1
@Danny Gaucho Kurde, aż łzy mi ze śmiechu poleciały :D
2
@LuisSalvano https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7670701
14
Tak żem czuł.
https://x.com/neurophate_/status/1166341863072251910
0
@Chwytliwy Kto eta klocuch?
1
@chudym Ja zaraz rosołek będę zajadał. Smacznego rowniez :)
0
@Danny Gaucho Tak, wiem. Krzychu chciał być jak Przemo.
0
@krzychu1526 Aaaaj, teraz kumam :D
1
@krzychu1526 Oooo, patrzcie. W Dannego Gaucho się bawi :v
0
@LuisSalvano Tak tylko przypomnę, że Malcom leciał już do Rzymu.
Ochłoń Pan, Panie Luis.
1
@kerouac Zaśmiałem się, nie powiem :D
0
@AmigoBlancos Pierwszy raz tu nie jesteś :D
0
@AmigoBlancos Zjedzą Cię, zostaw.
0
@neymarjr_143 To także może być bzdura :)
0
@krzychu1526 Wydaje mi się wręcz idealnym zawodnikiem dla Napoli.
0
Ile według Was wart jest Neymar?
0
@KamQiX Nic o smaku lodów? Mało rzetelny jesteś :D
0
Tak a propos jeszcze sagi z Neymarem, która to już "ostateczna ofensywa Barcy po Brazylijczyka"?
0
@format1977 Miodowe Lata, konkretnie odcinek "Wariackie Papiery" :)
0
@ViscaBarca123 Ale w Młodzieżowej Lidze Mistrzów będzie grał u Valdesa?
13
Wyrażenia, które zostaną Wam w głowie z mijającego już okienka transferowego?
- "Kluczowy tydzień"
- "Otoczenie Neymara"
- "Barça jest optymistycznie nastawiona"
- "Ostateczna ofensywa"
1
@KSSniper Przecież to była sytuacja, w której Carles Perez uderzył w boczną siatkę. Część kibiców na stadionie myślała, że padł gol. Mateo też tak myślał i dlatego się cieszył.
0
@rayan_7 Na Youtube znajdziesz
0
@pawlacz6 Takie?
https://pbs.twimg.com/media/EC1-q6IXsAAZJ-q?format=jpg&name=large
0
@Mathew86 Myślałem, że Vidal :D
1
@NGTRX + Negocjacje z agentami każdego z tych zawodników. Zwróciłeś właśnie uwagę na coś ważnego ;).
Może niektórzy sobie to uzmysłowią.
0
@cules100pro Nie straciłem jej do końca, ale jest mocno zszargana :)
0
@katalonczyk987 trzymaj
https://pbs.twimg.com/media/EC1-q6IXsAAZJ-q?format=jpg&name=large
0
@Janiama Czekałem na Twój komentarz odnośnie wczorajszego spotkania i na myśl przyszedł mi Twój wpis z ubiegłego tygodnia.
Mi też wydawało się, że chłopakom w pierwszej kolejce brakowało świeżości, luzu w grze piłką.
0
@MarioVeB! Brawo.