Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sebasek99 Po co ten Lewandowski tam? XD
2
@AmigoBlancos La Rambla należy do strony o FC Barcelonie. :)
1
@BarcaInfo Ehh
https://i.imgur.com/iWKad22.jpg
1
@AmigoBlancos O kurde, podsumowania meczu Realu na stronie Barçy to się nie spodziewałem :D
0
@SeeleyBooth Był "kluczowy tydzień" w sprawie Van De Beeka, ale ostatecznie wszystko ucichło. Pogba raczej zostanie na Old Trafford. Mi się wydaje, że w ostatnich dniach okienka postarają się o Eriksena.
0
@kenneth99 Niee, to prezes Realu Madryt :v
0
@LuisSalvano Dystansik jest.
Btw, to Twój pierwszy avatar na stronie?
1
@Chwytliwy Jak to obstawiasz? Milan ma szansę na komplet punktów?
0
@ViscaBarca123 Arnau ma szansę na wyjściowy skład?
18
Uprzejmie informuję, iż obejrzę dzisiejszy mecz Barçy :)
8
@WiernyKatalonii Patrzyłeś już do środka czy Neymara nie ma? :D
0
@NeroTFP Łatwo mu gadać. Rzeczywistość jest inna.
0
@Mario96w Ostrzegam tylko, spokojnie.
0
@Messibestplayerintheworld Serio? Ludzie, zachowujecie się, jakbyśmy byli jakimś Getafe.
47
Uważajcie na to, co piszecie o Neymarze. Teczki będą!
https://zapodaj.net/images/412cef9fc7a0f.png
11
@dawcio142 Wydaje się, że taka Celta to maks dla takiego piłkarza jak Denis.
0
@ViscaBarca123 Mam nadzieję, że oprócz wysokich umiejętności boiskowych, chłopak ma wystarczająco mocny mental.
3
A może by tak do Barçy na lewe skrzydełko? Mam nadzieję, że pracownicy Barçy mają go tam na oku.
https://x.com/czesmich/status/1165368096451940354
0
@Pitera277 Lekarza. Niczego nie ignoruj.
0
Które miejsce zajmujecie po niecałych 3 kolejkach w FPL? :)
U mnie 62 056 miejsce, najwyżej odkąd gram w to ustrojstwo :D
1
@Transu96 Chyba mój jedyny obrońca, który będzie miał >1 pkt :D
0
@Tollusiek To samo pomyślałem. Dziwię się, że większość uważa że Liverpool gra piękną piłkę.
0
@Goh sport365.
0
@Kredon Zmieniasz cały skład za darmo, bez utraty punktów. Możesz jej użyć raz na rundę.
1
@Gaucho To polecam, nie aż tak długi. Akurat czas do meczu Ci zleci ;)
2
@n0MED @Messibestplayerintheworld Hola, hola. O którym Realu Panowie piszą? Bo w dzisiejszym pojedynku to dość istotne :D
1
@Gaucho Hush oglądane?
3
@ViscaBarca123 Chyba skopiował i zapomniał zmienić :v
0
@Cobra303 1X, tak coś czuję
1
@Pawlak1992 Korzystasz ze strony www czy aplikacji? Bo jeśli z tego drugiego, to na apke już bardzo dużo osób się skarżyło. Albo nie zatwierdzone transfery albo zmiany w drużynie.