Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pitera277 Idź do lekarza
0
@Messibestplayerintheworld Helsinki z serialu La Casa De Papel
0
@AllBundy Bartomeu: "Te, Neymar Senior, daj like'a pod zdjęciem Messiego. Będzie śmieszno"
0
@Values Dziękuję za sugestię :)
0
@Values Oo siema. Kibicem której drużyny jesteś? Bo na pewno nie FC Barcelony.
6
@VIPER2712 A czy Neymar ma?
0
@Mns21 Cały czas uraz mięśnia płaszczkowatego łydki.
0
@Danny Gaucho @wpwelement Ci wyjasni
0
@cinero1996 I co? Kupił? :)
6
@barcowy1899 Wolę sobie obejrzeć La Liga Loca, bo to przecież moje, nasze, klimaty.
0
@sebasek99 O dwa za dużo :)
0
@MikusBarca Eintracht walczy p Ligę Europy. Będziesz musiał jeszcze trochę poczekać ;)
3
Smak dzieciństwa.
https://i.ytimg.com/vi/GX4KEBNkrPU/maxresdefault.jpg
Do tej pory się nimi objadam :D
0
@Mathew86 Otóż to. Nie każdy mistrz ląduje w pierwszym koszyku. Np. Legia w sezonie 16/17 nie była w pierwszym koszyku.
Kolega @AmigoBlancos się troszkę pomylił.
1
@LuisSalvano Ale co miał napisać, skoro nic nowego się nie wydarzyło?
0
@kingorbit Pokaż ten artykuł/info, gdzie tak mówi. Mi się wydaje, że powiedzial, że Coutinho napewno nie trafi do Premier League, tak też się stało.
0
@Rewolucja123 Nie no, teraz to info porównywalne z oficjalnym komunikatem klubu.
0
@ViscaBarca123 Zamówienie z naturalmarket?
5
@AllBundy No i baardzo dobrze
2
@DonMatteo901 Tylko, czy to jeszcze jest rap?
1
@krissu8 1) można, ale triple captain lepiej zostawić na podwójne kolejki.
2. Dzika karta pozwala zmienić skład za darmo na jedną rundę. Zmianę na jedną kolejkę umożliwia "free hit".
0
@matirix20 Przeszedł operacje kolana. W tweecie masz całe info od klubu.
3
@LuisSalvano Piszesz tak, bo transfer Neymara nie idzie po Twojej myśli ;)
0
@msmsms Sens życia upatruję w religii, rodzinie.
0
@staske posiadam takowy
78
Ultima Hora! Dwa komary u mnie w pokoju! Są optymistycznie nastawione na wyssanie ze mnie krwi. Nie mam pozytywnych odczuć. Ostateczna ofensywa w celu ich wyeliminowania wydaje się być kwestią minut.
4
@szkutnik91 Nie, no. Geniusze.
1
@DonAndresFCB Ooo, witam kolegę. Herbik dla kolegi.
0
@antylegionista Noom :(((
0
@Odesseiron Ciekawe, kto poleci go ratować