0

@Pitera277 Idź do lekarza

0

@Messibestplayerintheworld Helsinki z serialu La Casa De Papel

0

@AllBundy Bartomeu: "Te, Neymar Senior, daj like'a pod zdjęciem Messiego. Będzie śmieszno"

0

@Values Dziękuję za sugestię :)

0

@Values Oo siema. Kibicem której drużyny jesteś? Bo na pewno nie FC Barcelony.

6

@VIPER2712 A czy Neymar ma?

0

@Mns21 Cały czas uraz mięśnia płaszczkowatego łydki.

0

0

@cinero1996 I co? Kupił? :)

6

@barcowy1899 Wolę sobie obejrzeć La Liga Loca, bo to przecież moje, nasze, klimaty.

0

@sebasek99 O dwa za dużo :)

0

@MikusBarca Eintracht walczy p Ligę Europy. Będziesz musiał jeszcze trochę poczekać ;)

3

Smak dzieciństwa.
https://i.ytimg.com/vi/GX4KEBNkrPU/maxresdefault.jpg

Do tej pory się nimi objadam :D

0

@Mathew86 Otóż to. Nie każdy mistrz ląduje w pierwszym koszyku. Np. Legia w sezonie 16/17 nie była w pierwszym koszyku.
Kolega @AmigoBlancos się troszkę pomylił.

1

@LuisSalvano Ale co miał napisać, skoro nic nowego się nie wydarzyło?

0

@kingorbit Pokaż ten artykuł/info, gdzie tak mówi. Mi się wydaje, że powiedzial, że Coutinho napewno nie trafi do Premier League, tak też się stało.

0

@Rewolucja123 Nie no, teraz to info porównywalne z oficjalnym komunikatem klubu.

0

@ViscaBarca123 Zamówienie z naturalmarket?

5

@AllBundy No i baardzo dobrze

2

@DonMatteo901 Tylko, czy to jeszcze jest rap?

1

@krissu8 1) można, ale triple captain lepiej zostawić na podwójne kolejki.
2. Dzika karta pozwala zmienić skład za darmo na jedną rundę. Zmianę na jedną kolejkę umożliwia "free hit".

0

@matirix20 Przeszedł operacje kolana. W tweecie masz całe info od klubu.

3

@LuisSalvano Piszesz tak, bo transfer Neymara nie idzie po Twojej myśli ;)

0

@msmsms Sens życia upatruję w religii, rodzinie.

0

@staske posiadam takowy

78

Ultima Hora! Dwa komary u mnie w pokoju! Są optymistycznie nastawione na wyssanie ze mnie krwi. Nie mam pozytywnych odczuć. Ostateczna ofensywa w celu ich wyeliminowania wydaje się być kwestią minut.

4

@szkutnik91 Nie, no. Geniusze.

1

@DonAndresFCB Ooo, witam kolegę. Herbik dla kolegi.

0

@antylegionista Noom :(((

0

@Odesseiron Ciekawe, kto poleci go ratować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?