Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcBarcaCules Zamiast środkowych obrońców daj bocznych. To samo z linią pomocy. Ofensywni zawodnicy dadzą więcej punktów.
0
@Delolen Leci poleconko za avatar :D
4
@Fabik87 Dziennikarstwo w Hiszpanii to stan umysłu. Jeden jakieś telefony i "OJO!", drugi sypie gifami, a jedynym opisem są trzy kropki, kolejny doda tweeta "tic tac", który wywołuje ogromne poruszenie. Niesamowite.
0
@Jericho Akurat mecz Bayernu koliduje z Liverpool - Arsenal, ale debiut Coutinho raczej obejrzę ;)
7
@BarcaInfo Ale reprezentuje klub, którego Ty (chyba) jesteś kibicem. :)
0
@ViscaBarca123 Mam nadzieję, że pójdzie do klubu, gdzie będzie mógł rozwinąć swoje umiejętności.
Tak na marginesie, to nie przeszło Ci przez głowę, by dać szansę Fatiemu na lewym skrzydle?
Ale tak szczerze :D
4
@BarcaInfo Jeśli Kovac będzie ustawiał Philippe na '10', to będziesz dawał takie info w kontekście oficjalnego meczu ;)
0
@Deltta sport365
1
@PatrychoO https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7637300
1
@Coutinho007 O, o tym ostatnim właśnie myślałem. Zagra na skrzydle i na '9'.
Mam nadzieję, że tam w biurach Barçy mają zapisane jego nazwisko.
0
@Robertinho https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7627645
0
@jeyx77x Mi się wydaje, że na Betis zostanie powołany Abel Ruiz.
4
@jedrek7000 Miałeś rację - mogłeś nie pisać.
0
@neymarjr_143 Nie nazwałbyś go teraz "szkłem", gdyby nie humorki Twojego idola.
Spokojnej nocy :)
0
@Jakchcesz Jakby to była jego wina, jaką kwotę wyłożył za niego klub.
0
@Jakchcesz Haha, nowy żart na La Rambli!
2
@neymarjr_143 Wołałem Cię gdzieś? Pisałem coś, że Dembele jest lepszy od Neymara? Prosiłem Cię o statystyki Neymara?
Napiszę Ci coś, co być może Cię zaskoczy. Obaj, będąc kontuzjowanymi, nie dadzą ani bramki, ani asysty.
20
Otóż to.
0
@daniel32778 Dziwi mnie też jeszcze to, że zwolennicy ignorują ryzyko odnowienia kontuzji jego stopy. Skoro już mamy jednego szklanego skrzydłowego, to po co nam drugi taki?
0
@marcin000019 Jaką masz gwarancję, że Neymarowi nie odnowi się kontuzja stopy (oby nie), jeśli już do nas przyjdzie? Jeden skrzydłowy w szpitalu wystarczy.
0
Mam nadzieję, że pod nieobecność Dembele i Suareza Valverde da trochę minut Abelowi Ruizowi.
9
Broniłem Dembele. W tamtym sezonie wydawało się, że już się ogarnął, zaczął strzelać, asystował, był przez pewien okres najlepszym piłkarzem Barcy po Messim. Cieszyłem się, że spędzi całą pretemporadę z drużyną, miałem nadzieję że w końcu pozbędzie się problemów z mieśniami. Myliłem się. Jego podejście do zawodu piłkarza jest dziecinne. Jeśli po tym sezonie Francuz całkowicie się nie ogarnie, to w letnim okienku trzeba będzie poważnie rozważyć jego sprzedaż.
0
@Copernicus Przyznaję Ci rację. Wierzyłem, że cały okres przygotowawczy wzmocni mięśnie Francuza, bo tak powinno być.
0
@BarcaInfo Kłuło*!
6
Kiedyś @Adamski69 napisał, jak będzie wyglądać '11' Juventusu bez licencji w FIFA 20. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7518813
Jak wyglądało by to w przypadku Bayernu Monachium? :D
Emanuel Newyear
Josef Keymish
Nicole Shulle
Jeronimo Boowateng
Dave Alibibaba
Corrento Tolisaw
Tyagoo Allcountera
Thoughmas Mullermilch
Feelipe Cowteenyo
Princesley Goman
Bobby Levandovesky
1
Halo @codemat , @Robertinho , chciałem zgłosić problem z czcionką.
https://zapodaj.net/a7537e4a37867.png.html
Oprócz tego, kiedyś w jakimś artykule miałem raz większe, a raz mniejsze literki.
0
@plutonio Zacytuj mi, gdzie w felietonie @ściah a padło takie porównanie, o którym napisałeś. Jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
0
@Bamek94 Przez dyskusję o jeździe na galę LuisaSalvano wszyscy się go teraz czepiają. Przeczytaj, to ogarnies.
1
@arcziFCB "Gwiazda" Twittera Barçy.
0
@dominik127pl O Thiago tak się pisało, więc tak zostanie.