2

@Kamil92 @BlaseR9 @Darecki @NeroTFP @Kamil92 @inFLAMES @Kidd
Skopiowałem komentarz użytkownika @MasterKrzych spodziewając się podobnej odpowiedzi. VamosRakieta pamiętał czasy sagi z Verrattim :D
Niemniej, dziękuję za odpowiedzi dotyczące pogody :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-5343018

1

@VamosRakieta Brawo Rakieta! :D Widzę już nie jedna, nie dwie sagi transferowe przeżyte :D

2

"Ostatnio wszyscy tu piszą o Neymarze, więc mam propozycję na nową dyskusję. POROZMAWIAJMY O POGODZIE! U mnie jest bardzo brzydka pogoda, grzmi i wieje."

3

@BarcaInfo Źródło to Science Fiction?

3

@Kajtek77 Polecam tego allegrowicza!

0

@Pawelsky "lapsus językowy"

0

@RonaldoR9 A co do beniaminków jeszcze, to Buendia z Norwich. Wydaje mi się, że może nabić trochę asyst przy ofensywnie grającym Norwich. Trzeba obserwować.

0

@Jonyx Źle rozumiesz.
Gdy klub będzie tonął w długach, to powiesz "To nie mój klub"?

0

@RonaldoR9 Do tego grona dodałbym Grealisha i McGinna z Aston Villi.

0

@Jonyx Tak w ogóle to mega idiotyczny ten argument, że to nie nasza kasa.

1

@Striker Tu też było wszystko widać, mimo to Robertinho poprosił o napisanie opisu.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7598663

0

@th@les Daj opis ;)

0

@sidzej Ale, ale, przecież Dembele...

1

@sztrupcak Jest jeszcze trochę czasu do końca okienka.

0

@Rogalson Jeśli już yo "Jezu". Nie powinno się używać Imion Świętych nadaremno.

1

@Danny Gaucho Wszystkiego najlepszego, dżejson :D

0

@Jinx Został zablokowany przez Twittera za jakieś wideo czy coś.

12

@kuz "Neymar będzie graczem Barcy przed 11 sierpnia."



Gazetka "Telemorele" z Kiepskich ma większą rzetelność od tego czegoś.

0

@Hushovt O "Jezu" jeśli już.

0

@barcelonaLM W lublelskim, okolice Lublina cały czas jasno :D

0

@tbas Wiem przez co przychodzisz.

1

@klopx Spotkanie na szczycie czy przy garażu? :D

0

@BigShaq Dobrze, że napisałeś, bo niektórzy się zachowują jakby oficjalka poszła.

3

@Chwytliwy A co z tym pozwem? A co ze słowami wypowiedzianymi w stronę Bartomeu? Nie wiadomo też co z jego stopą. Nie widzę tego kompletnie .

2

@Striker "Czyś ty zdurnioł stary?"

1

@Grubson06 On się do końca życia za te telefony nie wypłaci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@damianex10 Genialne :D

0

@wachaFCB O, w końcu coś nowego!

0

@ViscaBarca123 Ktoś następny się szykuje? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?