Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kamil92 @BlaseR9 @Darecki @NeroTFP @Kamil92 @inFLAMES @Kidd
Skopiowałem komentarz użytkownika @MasterKrzych spodziewając się podobnej odpowiedzi. VamosRakieta pamiętał czasy sagi z Verrattim :D
Niemniej, dziękuję za odpowiedzi dotyczące pogody :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-5343018
1
@VamosRakieta Brawo Rakieta! :D Widzę już nie jedna, nie dwie sagi transferowe przeżyte :D
2
"Ostatnio wszyscy tu piszą o Neymarze, więc mam propozycję na nową dyskusję. POROZMAWIAJMY O POGODZIE! U mnie jest bardzo brzydka pogoda, grzmi i wieje."
3
@BarcaInfo Źródło to Science Fiction?
3
@Kajtek77 Polecam tego allegrowicza!
0
@Pawelsky "lapsus językowy"
0
@RonaldoR9 A co do beniaminków jeszcze, to Buendia z Norwich. Wydaje mi się, że może nabić trochę asyst przy ofensywnie grającym Norwich. Trzeba obserwować.
0
@Jonyx Źle rozumiesz.
Gdy klub będzie tonął w długach, to powiesz "To nie mój klub"?
0
@RonaldoR9 Do tego grona dodałbym Grealisha i McGinna z Aston Villi.
0
@Jonyx Tak w ogóle to mega idiotyczny ten argument, że to nie nasza kasa.
1
@Striker Tu też było wszystko widać, mimo to Robertinho poprosił o napisanie opisu.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7598663
0
@th@les Daj opis ;)
0
@sidzej Ale, ale, przecież Dembele...
1
@sztrupcak Jest jeszcze trochę czasu do końca okienka.
0
@Rogalson Jeśli już yo "Jezu". Nie powinno się używać Imion Świętych nadaremno.
1
@Danny Gaucho Wszystkiego najlepszego, dżejson :D
0
@Jinx Został zablokowany przez Twittera za jakieś wideo czy coś.
12
@kuz "Neymar będzie graczem Barcy przed 11 sierpnia."
Gazetka "Telemorele" z Kiepskich ma większą rzetelność od tego czegoś.
0
@Hushovt O "Jezu" jeśli już.
0
@barcelonaLM W lublelskim, okolice Lublina cały czas jasno :D
0
@tbas Wiem przez co przychodzisz.
1
@klopx Spotkanie na szczycie czy przy garażu? :D
0
@BigShaq Dobrze, że napisałeś, bo niektórzy się zachowują jakby oficjalka poszła.
3
@Chwytliwy A co z tym pozwem? A co ze słowami wypowiedzianymi w stronę Bartomeu? Nie wiadomo też co z jego stopą. Nie widzę tego kompletnie .
2
@Striker "Czyś ty zdurnioł stary?"
1
@Grubson06 On się do końca życia za te telefony nie wypłaci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@damianex10 Genialne :D
0
@wachaFCB O, w końcu coś nowego!
0
@ViscaBarca123 Ktoś następny się szykuje? :)