9

Mój skład na następną kolejkę Premier League ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sto punktów gwarantowane.
https://zapodaj.net/e3714ed199fe4.png.html

4

Ale moja pomoc w FPL punktowo śmiesznie wygląda :D
Sterling(C) 40, Barkley 1, Maddison 3, Grealish 2, Pulisić 1

0

@Douglasinho Dawaj pierwszy z brzegu :D

0

@michaleu O Benzeme grają :v

0

@Chwytliwy Ja powinienem był dostać dzisiaj jakieś kilkanaście odpowiedzi. Ostatnia 9h temu.
Halo, @Robertinho @codemat .

1

@kerouac Dostanie za obrony (chyba 2 punkty) i za czyste konto (4) + możliwy bonus.

0

@Kajtek77 To jest właśnie błąd :D Nie warto po jednej kolejce wyciągać jakichś głębokich wniosków. Kogo być chciał wymienić?

1

@Danger204 Brawo Ty! Brakuje Ci jeszcze 3 bramek

0

@Encore Nie faulował przypadkiem przy bramce United na 2:0?

3

@deyna2018 sport365 albo footybite

0

Dostajecie powiadomienia o odpowiedziach?

1

@student97r Zoumę w drugiej połowie będzie ograniczać żółta kartka. Jest to jakieś ryzyko, na ławce jest Tomori.
Mam nadzieję, że Pulisić wejdzie w drugiej cześci i gra Chelsea będzie wyglądała jeszcze lepiej.

2

@PatrykBarcelona Ooo kurczę. Takiego gola się nie spodziewałem, widząc go na liście strzelców :D

1

@krissu8 U mnie też wszyscy na ławce mają zero, mimo tego, że klikam np. w Fabiańskiego i widzę 1 punkt, a Lacelles 2. Jakiś błąd.

0

@kamilo0066 Serce mówi Chelsea, rozum - remis.

0

@PanRol Pierdzielenie na antenie :)

3

@BulaKG Im dalej w mecz, tym lepiej. Cały czas zdarzają mu się nieprzemyślane podania i straty, czasami zbyt długo trzymał piłkę. Druga połowa znacznie lepsza od pierwszej. Zwieńczona oczywiście asystą do Luisa i bramką.

0

@Odesseiron Odpowiedź: B. Dobrze?

0

@Jacu327 86 i jeszcze Pulisić i Barkley w grze ;) Do tego może jeszcze jakieś bonusy wpadną.

0

@student97r Mount w pierwszym, ale się cieszę :D Mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony. Potencjał spory. A Tammy brameczka dzisiaj!

0

@chudym dglknrinkaanikgndaggogogoh, przeczytałem :D

0

@NeroTFP Wiadomo, w jakich składach?

0

@Kredon Sugerowałem się rozpiską na stronie TVP Sport i wczoraj były nazwiska w nawiasie, teraz ich nie widziałem. Jakie składy?

0

@Janiama Panowie, zakład jest zakład :D

0

Czy w dzisiejszych obu sztafetach biegną Polacy/Polki?
@NeroTFP ?

1

@kerouac Ja czekam na bramke i 3 asysty Maddisona i 5 asyst Doherty'ego :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Wilczeq Sport365

33

0

@Chwytliwy Musisz se angaż w redakcji załatwić :D Nie możesz tak tego zostawić, jeszcze nie wszystko stracone!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?