Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Mój skład na następną kolejkę Premier League ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sto punktów gwarantowane.
https://zapodaj.net/e3714ed199fe4.png.html
4
Ale moja pomoc w FPL punktowo śmiesznie wygląda :D
Sterling(C) 40, Barkley 1, Maddison 3, Grealish 2, Pulisić 1
0
@Douglasinho Dawaj pierwszy z brzegu :D
0
@michaleu O Benzeme grają :v
0
@Chwytliwy Ja powinienem był dostać dzisiaj jakieś kilkanaście odpowiedzi. Ostatnia 9h temu.
Halo, @Robertinho @codemat .
1
@kerouac Dostanie za obrony (chyba 2 punkty) i za czyste konto (4) + możliwy bonus.
0
@Kajtek77 To jest właśnie błąd :D Nie warto po jednej kolejce wyciągać jakichś głębokich wniosków. Kogo być chciał wymienić?
1
@Danger204 Brawo Ty! Brakuje Ci jeszcze 3 bramek
0
@Encore Nie faulował przypadkiem przy bramce United na 2:0?
3
@deyna2018 sport365 albo footybite
0
Dostajecie powiadomienia o odpowiedziach?
1
@student97r Zoumę w drugiej połowie będzie ograniczać żółta kartka. Jest to jakieś ryzyko, na ławce jest Tomori.
Mam nadzieję, że Pulisić wejdzie w drugiej cześci i gra Chelsea będzie wyglądała jeszcze lepiej.
2
@PatrykBarcelona Ooo kurczę. Takiego gola się nie spodziewałem, widząc go na liście strzelców :D
1
@krissu8 U mnie też wszyscy na ławce mają zero, mimo tego, że klikam np. w Fabiańskiego i widzę 1 punkt, a Lacelles 2. Jakiś błąd.
0
@kamilo0066 Serce mówi Chelsea, rozum - remis.
0
@PanRol Pierdzielenie na antenie :)
3
@BulaKG Im dalej w mecz, tym lepiej. Cały czas zdarzają mu się nieprzemyślane podania i straty, czasami zbyt długo trzymał piłkę. Druga połowa znacznie lepsza od pierwszej. Zwieńczona oczywiście asystą do Luisa i bramką.
0
@Odesseiron Odpowiedź: B. Dobrze?
0
@Jacu327 86 i jeszcze Pulisić i Barkley w grze ;) Do tego może jeszcze jakieś bonusy wpadną.
0
@student97r Mount w pierwszym, ale się cieszę :D Mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony. Potencjał spory. A Tammy brameczka dzisiaj!
0
@chudym dglknrinkaanikgndaggogogoh, przeczytałem :D
0
@NeroTFP Wiadomo, w jakich składach?
0
@Kredon Sugerowałem się rozpiską na stronie TVP Sport i wczoraj były nazwiska w nawiasie, teraz ich nie widziałem. Jakie składy?
0
@Janiama Panowie, zakład jest zakład :D
0
Czy w dzisiejszych obu sztafetach biegną Polacy/Polki?
@NeroTFP ?
1
@kerouac Ja czekam na bramke i 3 asysty Maddisona i 5 asyst Doherty'ego :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Wilczeq Sport365
33
Wait for it :D
https://x.com/KM7Jr/status/1159924155707469824
0
@Chwytliwy Musisz se angaż w redakcji załatwić :D Nie możesz tak tego zostawić, jeszcze nie wszystko stracone!