Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Copernicus Nie, nikomu nigdy nie życzę kontuzji. Nawet o tym nie pomyślałem. Ale takie ryzko będzie istniało, gdy Barca go ostatecznie ściągnie.
Pisał o tym @Janiama .
0
@D10SLEO Mój najmniejszy wynik też oscylował gdzieś koło tej liczby punktów. Nic wstydliwego, ale trochę boli :D
19
Neymar przychodzi do Barcelony i po kilku spotkaniach odzywa mu się kontuzja stopy.
Zwolennicy Neymara: https://i.imgur.com/sohWhy9.jpg
0
@D10SLEO Panie, jak ja 50 pkt zdobędę, to się ucieszę :D
1
@Alanooo trzymaj
https://angielskieespresso.pl/post/13118/2018/07/19/jak-rozpoczac-swoja-przygode-z-fantasy-premier-league/ :)
0
@Bamek94 Tak.
0
@Nihas djqr49
0
@Transu96 Wymieniasz cały skład za darmo. Możesz ją wykorzystać raz na rundę. Żeby ją aktywować, zrób sobie transfery jakie chcesz i przy ich zatwierdzaniu kliknij "use wildcard" czy coś jakiego.
0
@Grzesior667 No czyn społeczny. Przecież masz napisane.
0
@ForcaMilosz Właśnie przed chwilą przeczytałem. Tutaj jest trochę wyrwane z kontekstu.
0
@fajny_football Ballon D'or - Cristiano Ronaldo
0
@Deraxium Co znaczy "No lo se" z ust Valverde w takiej wypowiedzi? Czego on "no lo se"?
0
@ViscaBarca123 Według mnie powinien zostać, i - tak samo, jak Puig - grać w Barçy B, ale trenować z pierwszą drużyną i dostawać znacznie więcej szans niż dotychczas. Tym bardziej, że brak takiej typowej '9', ktora mogłaby odciążyć Suareza.
1
@snoopdegie Tranfer ogłoszony był wczoraj. Podobno wszyscy przegapili.
0
@student97r Raczej już niedługo ;)
14
Callum Hudson-Odoi wrócił do treningów!
0
@Szalik Mi wystarczy zwykły pikantny ;)
1
@ostrovsky Losowanie pod koniec sierpnia, po zakończeniu wszystkich rund kwalifikacyjnych.
Edit: Wydaje mi się, że może się odbyć w piątek 30 sierpnia.
1
@SeeleyBooth Kante! W ostatnim sezonie, kiedy to przez Sarriego wystawiany był wyżej, pokazał, że naprawdę potrafi grać piłką.
7
@Colon U mnie zawsze #KotlinTeam. A musztardka musi być sarepska z Roleski.
2
@Mario96w Tak i jak mu zmieniłeś, to ta zmiana jest już na drugą kolejkę.
0
@Teletubis Całe 5 punktów.
0
@Tuc A kod do ligi, to djqr49.
2
@Mario96w Podwaja ilość punktów. Triple kapitan mnoży przez 3 i najlepiej użyć go w podwójnych kolejkach. Natomiast po aktywowaniu bench boost, punkty będą liczone również zawodnikom, których posadziłeś na ławce rezerwowych.
1
@Szreko Ooo, pomogło? Jak coś, to pisz w wiadomości do mnie. Ja już 4 czy 5 sezon, to troszkę już tam ogarniam.
1
@n0MED O, jednak będziesz miał punkty :D
1
@VamosRakieta Czy to jest pierwszy?
1
@ToshyFCB djqr49
0
@MrMischol Wydaje mi się, że zawsze tak było. ;)
0
@Szreko Jeśli pokazuje Ci drugą kolejkę, to zapewe jesteś z zakładce "My team". Chcesz zobaczyć punkty, wejdź w zakładkę "Points" :)