1

@Copernicus Nie, nikomu nigdy nie życzę kontuzji. Nawet o tym nie pomyślałem. Ale takie ryzko będzie istniało, gdy Barca go ostatecznie ściągnie.
Pisał o tym @Janiama .

0

@D10SLEO Mój najmniejszy wynik też oscylował gdzieś koło tej liczby punktów. Nic wstydliwego, ale trochę boli :D

19

Neymar przychodzi do Barcelony i po kilku spotkaniach odzywa mu się kontuzja stopy.
Zwolennicy Neymara: https://i.imgur.com/sohWhy9.jpg

0

@D10SLEO Panie, jak ja 50 pkt zdobędę, to się ucieszę :D

0

@Bamek94 Tak.

0

@Nihas djqr49

0

@Transu96 Wymieniasz cały skład za darmo. Możesz ją wykorzystać raz na rundę. Żeby ją aktywować, zrób sobie transfery jakie chcesz i przy ich zatwierdzaniu kliknij "use wildcard" czy coś jakiego.

0

@Grzesior667 No czyn społeczny. Przecież masz napisane.

0

@ForcaMilosz Właśnie przed chwilą przeczytałem. Tutaj jest trochę wyrwane z kontekstu.

0

@fajny_football Ballon D'or - Cristiano Ronaldo

0

@Deraxium Co znaczy "No lo se" z ust Valverde w takiej wypowiedzi? Czego on "no lo se"?

0

@ViscaBarca123 Według mnie powinien zostać, i - tak samo, jak Puig - grać w Barçy B, ale trenować z pierwszą drużyną i dostawać znacznie więcej szans niż dotychczas. Tym bardziej, że brak takiej typowej '9', ktora mogłaby odciążyć Suareza.

1

@snoopdegie Tranfer ogłoszony był wczoraj. Podobno wszyscy przegapili.

0

@student97r Raczej już niedługo ;)


14

Callum Hudson-Odoi wrócił do treningów!

0

@Szalik Mi wystarczy zwykły pikantny ;)

1

@ostrovsky Losowanie pod koniec sierpnia, po zakończeniu wszystkich rund kwalifikacyjnych.
Edit: Wydaje mi się, że może się odbyć w piątek 30 sierpnia.

1

@SeeleyBooth Kante! W ostatnim sezonie, kiedy to przez Sarriego wystawiany był wyżej, pokazał, że naprawdę potrafi grać piłką.

7

@Colon U mnie zawsze #KotlinTeam. A musztardka musi być sarepska z Roleski.

2

@Mario96w Tak i jak mu zmieniłeś, to ta zmiana jest już na drugą kolejkę.

0

@Teletubis Całe 5 punktów.

0

@Tuc A kod do ligi, to djqr49.

2

@Mario96w Podwaja ilość punktów. Triple kapitan mnoży przez 3 i najlepiej użyć go w podwójnych kolejkach. Natomiast po aktywowaniu bench boost, punkty będą liczone również zawodnikom, których posadziłeś na ławce rezerwowych.

1

@Szreko Ooo, pomogło? Jak coś, to pisz w wiadomości do mnie. Ja już 4 czy 5 sezon, to troszkę już tam ogarniam.

1

@n0MED O, jednak będziesz miał punkty :D

1

@VamosRakieta Czy to jest pierwszy?

1

@ToshyFCB djqr49

0

@MrMischol Wydaje mi się, że zawsze tak było. ;)

0

@Szreko Jeśli pokazuje Ci drugą kolejkę, to zapewe jesteś z zakładce "My team". Chcesz zobaczyć punkty, wejdź w zakładkę "Points" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?