0

@Jacu327 TOP4: Barça, Real, Valencia, Atletico
Spadkowicze: Valladolid, Levante, Ossasuna
Objawienie sezonu ( klub i piłkarz): Betis, Lainez
Najlepszy piłkarz: Messi
Zawodnik, który najbardziej zawiódł: Oblak
Najwięcej czystych kont: Ter Stegen
Król strzelców i asyst: Messi, Dembele
Najlepszy obrońca: Umtiti
Najwięcej strzelonych bramek (klub): Barça
Najmniej straconych bramek: Barça

1

@semafor Jeśli chodzi o jego przyszłość, to prawdopodobnie więcej będziemy wiedzieli po powrocie drużyny z USA. Najbardziej realny kierunek to Valencia.

0

@Suzu Chelsea!

11

Jedna czupryna więcej w Arsenalu :D


0

@Criss18Barca Przed każdą kolejką, godzinę przed pierwszym meczem masz "Deadline", czyli do tego czasu musisz mieć skład uzupełniony. Najlepiej zacząć od pierwszej kolejki :)

0

@kielon93 Możesz sobie kupony na Fortunie kleić, robić screeny i zabawa gwarantowana ;)

0

@rademenes Kurczę, Cancelo 5.5M aby. Myślę, że to okazja niesamowita.

1

@KamQiX No mi się wydaje, że tak jest. Sam wyłączyłem te powiadomienia :D

0

@Q55 A zapisałem sobie tę dyskusję :D

0

@Munio Bardzo podobały mi się ruchy West Hamu na rynku transferowym. Z tym co mieli już w zespole naprawdę fajnie to wygląda: niezawodny Fabian na bramce, Cresswell, Declan Rice, Jarmolenko, Lanzini, Chicharito, Haller, Felipe Anderson i Fornals. Kurczę, jak Pellegrini to poukłada, to West Ham United będzie się biło o puchary. Drużyna do śledzenia w tym sezonie Premier League.

0

@KamQiX Bo Ci licznik bije w powiadomieniach :D

1

@kerouac https://zapodaj.net/images/c8c1ba6feea84.png

Tych dwóch + Pulisić i Wan Bissaka. Mam jeszcze dwóch bocznych obrońców z beniaminków.

1

Jutro wraca Premier League. Wobec tego proponuję zabawę. Typujemy:
1. Mistrz ligi

2. Największe rozczarowanie (zespół i zawodnik)

3. Największe zaskoczenie (zespół i zawodnik)

4. Król strzelców

5. Król asyst



Moje typy:

1. Manchester City (Ahh, co by to było, gdyby Frank z Chelsea w pierwszym sezonie zdobył mistrzostwo... :D)
2. Liverpool i Paul Pogba
3. West Ham i Christian Pulisić
4. Harry Kane
5. Christian Pulisić

1

@Mario96w Looknij na mój skład. Obrońcy dostają punkty za asysty, bramki i czyste konto. Skrajni obrońcy, wydaje mi się, mogą dać po prostu więcej, bo częściej podłączają się do ataków ;)
Atak mega mocny :D Ale odbiło się to u Ciebie na pomocy. Nie dawaj defensywnych pomocników, bo to taki sam przypadek jak ŚO - LO/PO.
Jest sporo ciekawych opcji do wyboru do środka pola. Oprócz skrzydłowych, jak np. Richarlison (8.0M), czy Pulisica (7,5M), są jeszcze środkowi pomocnicy gwarantujący asysty i bramki: Grealish (6.0M), Barkley (6.0M - według mnie mega okazja, zdziwiłem się, że tylko 6M kosztuje). Masz czas do jutra do 20:00, więc jeszcze coś możesz pozmieniać, popróbować sobie różne warianty.

Jeśli nie wiesz, za co lecą punkty to tutaj masz bardzo dobrze wyjaśnione:
https://zzapolowy.com/ruszamy-dolacz-do-naszej-ligi-fantasy-premier-league-i-zdobywaj-nagrody/

Tutaj jeszcze dwa dobre artykuły, pomocne.
1. O napastnikach "Premium" https://angielskieespresso.pl/post/41029/2019/08/07/napastnicy-premium-na-ktorego-z-nich-postawic/

2. Analiza zawodników, którzy pokazli się z dobrej strony w meczach przedsezonowych https://angielskieespresso.pl/post/41025/2019/08/07/kto-blyszczal-w-presezonie-analiza-druzyn-pod-katem-fpl/

1

@8Iniestazo8 Jest w czym wybierać ;) Jeszcze jutro podam, żeby jak najwięcej osób zobaczyło.

1

@POLAK12345 Messi go po prostu nie zauważył, Griezmann klepnął go w kolano i zaraz potem (kamery to ucięły, choć troszkę było widać) Messi klepnął go w udo. Nie ma żadnego konfliktu ;)

0

@Mario96w Czemu akurat 3 obrońców i 3 środkowych. Boczni dadzą Ci więcej punktów ;)

1

@Wilczeq Na razie mam coś takiego:
https://zapodaj.net/images/c8c1ba6feea84.png
Na 95% zostanie ten.

0

@Wilczeq Niby już mam gotowy, ale może jutro jakieś poprawki naniosę :D

0

@Bykunn Kilka fajnych nazwisk wpadnie na listę ;) Ismaila Sarr z Watfordu, Praet z Leicester, Cancelo, Sessegnon i Lo Celso. Ale ja już chyba nic lepszego nie wymyślę.

1

@BigShaq Niech kogoś kupią, bo ten sezon będzie nudny

0

@8Iniestazo8 To nie moje. Co roku ktoś robi taką tabelkę i wrzuca na grupy fanowskie albo do grup dotyczących FPL na fejsie ;)

0

@Bamek94 To głównie na niestrawność. Kup sobie w aptece i pij. Zobaczysz, czy będzie różnica ;)

0

@POLAK12345 Że niby Messi nie przybił piony schodzącemu na ławkę rezerwowych Griezmannowi. Media od razu to wykorzystały, by "stworzyć" konflikt w drużynie.

0

@Bamek94 Może jakieś herbatyki typu Verdina?

1

@KamQiX Służy Ci ten zestawik? Podałeś ostatnio link i nie wiem, czy takiego samego nie zamówić :D

PS. Czytaj artykuły :v

5

8

> Sprzedajmy Dembele, bo to nie profesjonalista, szklanka, ma pusto w głowie, jest nieskuteczny, zachowuje się jak bachor i kosztował dużo kasy.

> Kupmy Neymara!

0

Czy po dzisiejszym Deadline i dokonanych przez kluby transferach zamierzacie zmieniać coś w swoich składach FPL? Ja myślałem nad Lo Celso, ale do pomocy go już raczej nie zmieszczę, a z Totków mam już Kane'a.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?