Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti https://zzapolowy.com/ruszamy-dolacz-do-naszej-ligi-fantasy-premier-league-i-zdobywaj-nagrody/
Tu masz opisane co i jak. Polecam
0
@Jacu327 TOP4: Barça, Real, Valencia, Atletico
Spadkowicze: Valladolid, Levante, Ossasuna
Objawienie sezonu ( klub i piłkarz): Betis, Lainez
Najlepszy piłkarz: Messi
Zawodnik, który najbardziej zawiódł: Oblak
Najwięcej czystych kont: Ter Stegen
Król strzelców i asyst: Messi, Dembele
Najlepszy obrońca: Umtiti
Najwięcej strzelonych bramek (klub): Barça
Najmniej straconych bramek: Barça
1
@semafor Jeśli chodzi o jego przyszłość, to prawdopodobnie więcej będziemy wiedzieli po powrocie drużyny z USA. Najbardziej realny kierunek to Valencia.
0
@Suzu Chelsea!
11
Jedna czupryna więcej w Arsenalu :D
0
@Criss18Barca Przed każdą kolejką, godzinę przed pierwszym meczem masz "Deadline", czyli do tego czasu musisz mieć skład uzupełniony. Najlepiej zacząć od pierwszej kolejki :)
0
@kielon93 Możesz sobie kupony na Fortunie kleić, robić screeny i zabawa gwarantowana ;)
0
@rademenes Kurczę, Cancelo 5.5M aby. Myślę, że to okazja niesamowita.
1
@KamQiX No mi się wydaje, że tak jest. Sam wyłączyłem te powiadomienia :D
0
@Q55 A zapisałem sobie tę dyskusję :D
0
@Munio Bardzo podobały mi się ruchy West Hamu na rynku transferowym. Z tym co mieli już w zespole naprawdę fajnie to wygląda: niezawodny Fabian na bramce, Cresswell, Declan Rice, Jarmolenko, Lanzini, Chicharito, Haller, Felipe Anderson i Fornals. Kurczę, jak Pellegrini to poukłada, to West Ham United będzie się biło o puchary. Drużyna do śledzenia w tym sezonie Premier League.
0
@KamQiX Bo Ci licznik bije w powiadomieniach :D
1
@kerouac https://zapodaj.net/images/c8c1ba6feea84.png
Tych dwóch + Pulisić i Wan Bissaka. Mam jeszcze dwóch bocznych obrońców z beniaminków.
1
Jutro wraca Premier League. Wobec tego proponuję zabawę. Typujemy:
1. Mistrz ligi
2. Największe rozczarowanie (zespół i zawodnik)
3. Największe zaskoczenie (zespół i zawodnik)
4. Król strzelców
5. Król asyst
Moje typy:
1. Manchester City (Ahh, co by to było, gdyby Frank z Chelsea w pierwszym sezonie zdobył mistrzostwo... :D)
2. Liverpool i Paul Pogba
3. West Ham i Christian Pulisić
4. Harry Kane
5. Christian Pulisić
1
@Mario96w Looknij na mój skład. Obrońcy dostają punkty za asysty, bramki i czyste konto. Skrajni obrońcy, wydaje mi się, mogą dać po prostu więcej, bo częściej podłączają się do ataków ;)
Atak mega mocny :D Ale odbiło się to u Ciebie na pomocy. Nie dawaj defensywnych pomocników, bo to taki sam przypadek jak ŚO - LO/PO.
Jest sporo ciekawych opcji do wyboru do środka pola. Oprócz skrzydłowych, jak np. Richarlison (8.0M), czy Pulisica (7,5M), są jeszcze środkowi pomocnicy gwarantujący asysty i bramki: Grealish (6.0M), Barkley (6.0M - według mnie mega okazja, zdziwiłem się, że tylko 6M kosztuje). Masz czas do jutra do 20:00, więc jeszcze coś możesz pozmieniać, popróbować sobie różne warianty.
Jeśli nie wiesz, za co lecą punkty to tutaj masz bardzo dobrze wyjaśnione:
https://zzapolowy.com/ruszamy-dolacz-do-naszej-ligi-fantasy-premier-league-i-zdobywaj-nagrody/
Tutaj jeszcze dwa dobre artykuły, pomocne.
1. O napastnikach "Premium" https://angielskieespresso.pl/post/41029/2019/08/07/napastnicy-premium-na-ktorego-z-nich-postawic/
2. Analiza zawodników, którzy pokazli się z dobrej strony w meczach przedsezonowych https://angielskieespresso.pl/post/41025/2019/08/07/kto-blyszczal-w-presezonie-analiza-druzyn-pod-katem-fpl/
1
@8Iniestazo8 Jest w czym wybierać ;) Jeszcze jutro podam, żeby jak najwięcej osób zobaczyło.
1
@POLAK12345 Messi go po prostu nie zauważył, Griezmann klepnął go w kolano i zaraz potem (kamery to ucięły, choć troszkę było widać) Messi klepnął go w udo. Nie ma żadnego konfliktu ;)
0
@Mario96w Czemu akurat 3 obrońców i 3 środkowych. Boczni dadzą Ci więcej punktów ;)
1
@Wilczeq Na razie mam coś takiego:
https://zapodaj.net/images/c8c1ba6feea84.png
Na 95% zostanie ten.
0
@Wilczeq Niby już mam gotowy, ale może jutro jakieś poprawki naniosę :D
0
@Bykunn Kilka fajnych nazwisk wpadnie na listę ;) Ismaila Sarr z Watfordu, Praet z Leicester, Cancelo, Sessegnon i Lo Celso. Ale ja już chyba nic lepszego nie wymyślę.
1
@BigShaq Niech kogoś kupią, bo ten sezon będzie nudny
0
@8Iniestazo8 To nie moje. Co roku ktoś robi taką tabelkę i wrzuca na grupy fanowskie albo do grup dotyczących FPL na fejsie ;)
0
@Bamek94 To głównie na niestrawność. Kup sobie w aptece i pij. Zobaczysz, czy będzie różnica ;)
0
@POLAK12345 Że niby Messi nie przybił piony schodzącemu na ławkę rezerwowych Griezmannowi. Media od razu to wykorzystały, by "stworzyć" konflikt w drużynie.
0
@Bamek94 Może jakieś herbatyki typu Verdina?
1
@KamQiX Służy Ci ten zestawik? Podałeś ostatnio link i nie wiem, czy takiego samego nie zamówić :D
PS. Czytaj artykuły :v
5
Wrzucam jeszcze raz, gdyby ktoś chciał.
Wszystkie ligi do Fantasy Premier League:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vREehJC17AGiJj-fsIkeFOMsoIPYsuRfpCi5N9jRUfWCivS8fmTdh7gebr23-0VMYdKCHrMqj4PiILL/pubhtml
8
> Sprzedajmy Dembele, bo to nie profesjonalista, szklanka, ma pusto w głowie, jest nieskuteczny, zachowuje się jak bachor i kosztował dużo kasy.
> Kupmy Neymara!
0
Czy po dzisiejszym Deadline i dokonanych przez kluby transferach zamierzacie zmieniać coś w swoich składach FPL? Ja myślałem nad Lo Celso, ale do pomocy go już raczej nie zmieszczę, a z Totków mam już Kane'a.