2

@macio_944 Transmisja na Polsat Sport Extra (uprzedzając - nie ma na nc+), oficjalna strona internetowa klubu i prawdopodobnie YouTube. Z tego, co pamiętam, to zawsze tak było.

A sama prezentacja podobno o 19:30, ale transmisji z tego nie spodziewałbym się na Polsacie. Na YouTube i stronie na 100%.

0

Ciekawe, czy Firpo zaczął się już uczyć hiszpańskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@fajniag Okropne zachowanie kibiców(?). Mam nadzieję, że Malcom będzie miał to głęboko gdzieś i będzie robił swoje.

27

Frenkie nieźle opanował hiszpański.

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1157991013119614976

PS. Czekamy na komentarze odnośnie Ousmane'a :D

12

@BarcaInfo Też uważam, że Karamoko Dembele jest bardziej przereklamowany od Dybali. No bo co on w piłce osiągnął?

1

@Wilczeq Ciekawe, jaką tam cieszynkę przygotowywał

0

Co byście woleli: Neymar w to lato, czy Jadon Sancho za rok?

0

@barpol11 Zjedź na dół. @ViscaBarca123 napisał szczegółowo jego statystki i porównał je z Lucasem Digne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Kolega niżej podał info o tym, że Pogba się zbuntował i nie pojedzie na dzisiejszy mecz.
Pozwolę sobie wkleić tweeta Pana Borkowskiego - psychofana Zielińskiego i Serie A.


0

@LeoMessi1994 I debiut w drugiej połowie :D

0

@kingmati414 O, kwestia godzin. Dawno nie było.

1

@DawidekFCB Tak, rozegrali. Czasami kluby tak robią. Dzielą drużynę na dwie grupy i tak grają.

0

@student97r Taka drobniutka sugestia - "Kościół" jako instytucja piszemy z wielkiej litery :)

0

@MatiFCB2000 Niech mu się tam wiedzie.

0

@szkutnik91 Powodzenia Malcom! Dla La Rambli zawsze pozostaniesz Malcolmem!

0

@th@les Mi swoimi ruchami bardzo przypomina młodego Messiego :D Lubię gościa, będę śledził jego poczynania.

1

@zaba107 R-GOL, Vitasport

1

@Grubson06 Trzy komentarze niżej :D

38

O prosze! Dani Alves oficjalnie w Sao Paulo!


0

@wierbafcb Grzecznie Cię poprawiłem. Imię Święte piszemy wielką literą.

0

@fcbheroes Pracuje w klubie, tyle wiem :D Ale to dziwne, że podaje publicznie takie info.

0

@Ogrodnik Z Bad Boys Blue wolę:
"A World Without You Michelle"


i
"Lady in Black"


Wspaniałą muzykę kiedyś robiono.

0

@BarcaInfo Noooo, to już dzisiaj musi być oficjalka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Veb1233 Może Zidane wprowadza jakieś nowoczesne metody gry w defensywie?

0

Joao Felix wszedł w dzisiejszym meczu w 56 minucie, strzelił piękną bramkę (@Colon wrzucił link) i zaliczył asystę przy trafieniu Diego Costy.
Z pewnością będzie ogromnym wzmocnieniem dla Atletico.

0

@wierbafcb "Boże*"jeśli już

0

@ronidaro10 Po 2:00 wszedłem na Flashscore i było pokazane, że spotkanie opóźnione.
Obejrzałeś w końcu?

3

Już o 2:00 mecz MLS All-Stars - Atletico Madryt.

SKŁADY:
MLS All-Stars:
Brad Guzan - Graham Zusi, Walker Zimmerman, Matt Hedges, Kemar Lawrence - Diego Chara - Carlos Vela, Wayne Rooney, Alejandro Pozuelo, Nani - Zlatan Ibrahimović
A na ławce między innymi: Ezequiel Barco, Bastian Schweinsteiger, Nicolas Lodeiro czy Jonathan dos Santos

Atletico Madryt:
Antonio Adan - C. Issac, Felipe, Mario Hermoso, Manuel Sanchez - Rodrigo Riquelme, Hector Herrera, Marcos Llorente, Juan Sanabria - Angel Correa, Vitolo

Transmisja w Polsat Sport Extra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?