0

@Wilczeq Super Polsat

0

@ViscaBarca123 "Załatwiłem Ci występy w pierwszej drużynie" ;)

0

Extra obrazek z Griezmannem. Już od 5 minut u mnie na tapecie w telefonie ;)

https://pbs.twimg.com/media/D_r9xVyXkAEp_X2?format=jpg&name=large

Autor:


0

@ViscaBarca123 A to miałyby być jakieś inne przyczyny jego nieobecności? Coś przeoczyłem?

9

@masq Czy jego komentarze nie podlegają pod:
"9.3.9.
- nadużywanie Caps Locka;
- rażące naruszanie zasad ortografii, gramatyki czy interpunkcji języka polskiego;
- nadużywanie emotikonów oraz znaków typograficznych, interpunkcyjnych i diakrytycznych nie wnoszących przy tym treści merytorycznej i/lub zaburzających przejrzystość komentarza;"?
On to robi celowo.

0

@BigShaq Tomasz Urbanll na Twitterze podawał, że początkowo Sebastien chciał dołączyć do silniejszego klubu z Anglii, ale podwojenie(?) tygodniówki oraz klazula odstepnego dla klubów grających w Lidze Mistrzów ostatecznie skusiła Francuza.

0

@Bartas7VeB Nie no, zostaw. Dembele spoko ;)

0

@kuba4352r375 Ronald Araujo - o niego chodzi na pewno, tylko nie było żadnego info, że spędzi presezon z pierwszym zespołem.

0

@MarioVeB! Myślałem, że sam sobie odpowiadasz :D

14

O 9:30 rozpocznie się pierwszy trening FC Barcelony przed sezonem 2019/20.

Kto ma czas, może sobie na żywo obejrzeć na YouTube FCB:


0

@jedrek7000 A co da Ci hejtowanie trenera Barcelony?

0

@Polski_Nick Będzie tak samo, jak w ubiegłym sezonie.

0

@Misugi14 Pierwsze miejsce ;)

12

@reloaded Przeczytał Twój komentarz i postanowił zgolić z własnej woli.

5

Jakoś nie mogę oglądać akcji, kiedy kamera jest za plecami zawodników.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

FC Barcelona i CD Tenerife osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Adriana Ortoli.

1

@Veb1233 Możliwe, że tak jak kolega wyżej napisał. International Champions Cup przejął Polsat Sport, to może TVP Sport weźmie przedsezonowe mecze towarzyskie.

0

@LuisSalvano Ale dlaczego przyczepiasz się do tego, że poleciłem jego komentarz? Po prostu podzielam jego zdanie.

0

@LuisSalvano Dokładnie tak.

0

@michal26 Daje polecenie. Jakbym mógł, dałbym dwa.
Pełna zgoda.

0

@Ronaldinho10_ A niektórzy tak się napalali, że Neymar coś powie. Ba! Że nawet oficjalkę zapoda.

1

@BarcaInfo Hipokryci.

14

To teraz mamy dwóch Urugwajczyków w kadrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Mesi12 15 lipca w poniedziałek.

0

@Odesseiron Polecasz ten serial?

0

39

@BarcaInfo Już tyle razy Barcelona wpłacała tę klauzulę, że transfer Griezmanna może nas wynieść 2 miliardy.

0

@tobiasson92 Ahha, no tak. Przeszkadzało w graniu "tiki-taką".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?