24

To już dzisiaj. Pierwszy mecz Barçy. Pierwszy mecz Frenkiego. Niesamowicie się ciesze, że ten chłopak będzie grał właśnie u nas.

Na dobranoc kilka zagrań w wykonaniu Holendra wysyłających rywali "po hamburgera".


0

@Arkon No fajny transfer. Dani ma to "coś". Mam nadzieję, że ułoży sobie karierę poza Madrytem.

1

@Hanok Obejrzałem jakąś godzinę temu. Polecam wszystkim.

13

@Lewando I gitara. Ponadczasowy serial! :D

0

@eckov Zarówno wypożyczenie do Milanu, jak i pozostanie w Barcelonie w roli 4 stopera, mają swoje plusy i minusy. Tak, jak kolega na górze wspomniał, Milan nie gra w europejskich pucharach, co automatycznie redukuje liczbę meczów w sezonie, a co za tym idzie - mniej szans dla młodego Francuza. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Do zakończenia okienka transferowego jeszcze grubo ponad miesiąc.

0

@TheNekro94 Ale gościu, to są "Mistrzostwa Seriali La Rambli" :D

0

@TheNekro94 O Breaking Bad można powiedzieć zupełnie tak samo, jak to napisałeś o Miodowych Latach ;)

3

@eckov Barca musiałaby znowu kupować jakąś "zapchajdziurę" na 4 stopera. Myślę, że w kwestii środkowych obrońców wszystko jest jasne i zostanie ta czwórka, która jest obecnie.

2

@karlu105 Rakuten Sports. Zarówna strona internetowa, jak i aplikacja mobilna.

0

@Amok97 Dokładnie tak.

4

@BarcaInfo Wymiana Coutinho + Dembele za Neymara, to byłaby istna głupota naszego zarządu.

1

@Odesseiron Ja właśnie obejrzałem całe trzy sezony. Nie żałuję, ale też nie uważam, że to jakieś tam arcydzieło. Tak, jak mówisz - łatwo było przewidzieć co się wydarzy w serialu. Z czasem większość postaci zaczęła mnie po prostu irytować. Teraz atakuję 3 sezon Domu z Papieru, ale bardzo czasu nie ma.

27

@Adamski69 I nowy nabytek - Matheus The Light

1

Oglądał ktoś z Was serial "Strzelec"? Jaka ocena?

7

Ethan Ampadu (18l.) wypożyczony z Chelsea do RB Lipsk.


2

Moim zdaniem:
Wyjazdowe stroje > Domowe stroje + trzeci komplet

0

@ForcaMilosz Jezu*, jeśli chcesz używać Imion Świętych to z wielkiej litery. Choć, bez potrzeby, nie powinno się używać.

8

@Transu96 "Panie, afera jest"

0

@ViscaBarca123 Długo już Ci służy? Dobry sprzęt?

16

Słucha ktoś tu Alana Walkera? Uwielbiam jego muzykę. W sobotę wyszła nowa piosenka Alana pt. "Unity". Jest to utwór, który powstał we współpracy z najbardziej oddamymi fanami norweskiego Dj'a.

Zostawiam link, gdyby ktoś chciał odsłuchać:


0

@ViscaBarca123 Zdrowia!
A tak na marginesie, mógłbyś napisać czym się wozisz?

59

Frank i Frenkie :D



PS. W tle Suarez po diecie cud.

0

@barteq Tak. W BarcaTV też będą.

0

@dawidz4 Tak, wymagana jest tylko rejestracja ;)

2

@Kapitan hawk "Valverde Out", "Co ten beton jeszcze tu robi?", "Rakitić podstawa, a Riki na ławce" itp.

0

@dawidz4 Rakuten Sports, rejestrujesz się i oglądasz, czy to na stronie, czy w aplikacji na telefonie ;)

1

@kerouac "spać do 11- o to, to :D

1

@cules100pro Lubię czasami coś dobrego ugotować, jakieś ciasto zrobić. Sprawia mi to całkiem sporo frajdy ;)

0

Przewidywany skład Chelsea na wtorkowy mecz z Barceloną.

https://x.com/cfc_wale/status/1152873792659775488

Ciekawe, jaką wyjściową jedenastkę wystawi Ernesto...

1

@kerouac Ma tendencję do tycia tak samo, jak nasz puszysty Urugwajczyk. Kilka treningów i Eden będzie śmigał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?