Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
To już dzisiaj. Pierwszy mecz Barçy. Pierwszy mecz Frenkiego. Niesamowicie się ciesze, że ten chłopak będzie grał właśnie u nas.
Na dobranoc kilka zagrań w wykonaniu Holendra wysyłających rywali "po hamburgera".
0
@Arkon No fajny transfer. Dani ma to "coś". Mam nadzieję, że ułoży sobie karierę poza Madrytem.
1
@Hanok Obejrzałem jakąś godzinę temu. Polecam wszystkim.
13
@Lewando I gitara. Ponadczasowy serial! :D
0
@eckov Zarówno wypożyczenie do Milanu, jak i pozostanie w Barcelonie w roli 4 stopera, mają swoje plusy i minusy. Tak, jak kolega na górze wspomniał, Milan nie gra w europejskich pucharach, co automatycznie redukuje liczbę meczów w sezonie, a co za tym idzie - mniej szans dla młodego Francuza. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Do zakończenia okienka transferowego jeszcze grubo ponad miesiąc.
0
@TheNekro94 Ale gościu, to są "Mistrzostwa Seriali La Rambli" :D
0
@TheNekro94 O Breaking Bad można powiedzieć zupełnie tak samo, jak to napisałeś o Miodowych Latach ;)
3
@eckov Barca musiałaby znowu kupować jakąś "zapchajdziurę" na 4 stopera. Myślę, że w kwestii środkowych obrońców wszystko jest jasne i zostanie ta czwórka, która jest obecnie.
2
@karlu105 Rakuten Sports. Zarówna strona internetowa, jak i aplikacja mobilna.
0
@Amok97 Dokładnie tak.
4
@BarcaInfo Wymiana Coutinho + Dembele za Neymara, to byłaby istna głupota naszego zarządu.
1
@Odesseiron Ja właśnie obejrzałem całe trzy sezony. Nie żałuję, ale też nie uważam, że to jakieś tam arcydzieło. Tak, jak mówisz - łatwo było przewidzieć co się wydarzy w serialu. Z czasem większość postaci zaczęła mnie po prostu irytować. Teraz atakuję 3 sezon Domu z Papieru, ale bardzo czasu nie ma.
27
@Adamski69 I nowy nabytek - Matheus The Light
1
Oglądał ktoś z Was serial "Strzelec"? Jaka ocena?
7
Ethan Ampadu (18l.) wypożyczony z Chelsea do RB Lipsk.
2
Moim zdaniem:
Wyjazdowe stroje > Domowe stroje + trzeci komplet
0
@ForcaMilosz Jezu*, jeśli chcesz używać Imion Świętych to z wielkiej litery. Choć, bez potrzeby, nie powinno się używać.
8
@Transu96 "Panie, afera jest"
0
@ViscaBarca123 Długo już Ci służy? Dobry sprzęt?
16
Słucha ktoś tu Alana Walkera? Uwielbiam jego muzykę. W sobotę wyszła nowa piosenka Alana pt. "Unity". Jest to utwór, który powstał we współpracy z najbardziej oddamymi fanami norweskiego Dj'a.
Zostawiam link, gdyby ktoś chciał odsłuchać:
0
@ViscaBarca123 Zdrowia!
A tak na marginesie, mógłbyś napisać czym się wozisz?
59
Frank i Frenkie :D
PS. W tle Suarez po diecie cud.
0
@barteq Tak. W BarcaTV też będą.
0
@dawidz4 Tak, wymagana jest tylko rejestracja ;)
2
@Kapitan hawk "Valverde Out", "Co ten beton jeszcze tu robi?", "Rakitić podstawa, a Riki na ławce" itp.
0
@dawidz4 Rakuten Sports, rejestrujesz się i oglądasz, czy to na stronie, czy w aplikacji na telefonie ;)
1
@kerouac "spać do 11- o to, to :D
1
@cules100pro Lubię czasami coś dobrego ugotować, jakieś ciasto zrobić. Sprawia mi to całkiem sporo frajdy ;)
0
Przewidywany skład Chelsea na wtorkowy mecz z Barceloną.
https://x.com/cfc_wale/status/1152873792659775488
Ciekawe, jaką wyjściową jedenastkę wystawi Ernesto...
1
@kerouac Ma tendencję do tycia tak samo, jak nasz puszysty Urugwajczyk. Kilka treningów i Eden będzie śmigał ;)