0

@BarcaInfo "Neymar czuje się źle w Paryżu" - ile razy ja już to słyszałem...

0

@bolo93 Wiesz, Bayern gra z Realem. Może by coś tak o drugiej drużynie? Oglądasz to w ogóle?

1

15 minut meczu, a Romek Kołtoń non-stop nawija o Bayernie, jego transferów i "Lewandoskim" :D

0

@ViscaBarca123 Orellana już jakby "oficjalnie" w drużynie 'B'?

0

Szymon Żurkowski na boisku od 46 minuty w meczu ICC przeciwko Arsenalowi. Transmisja w Polsat Sport Premium 1.

0

@Norbaj66 Chyba poczekam do 2:00, żeby zobaczyć Hazarda.

0

@Sznejk Teraz Benfica gra z jakimś meksykańskim(?) zespołem w ramach International Champions Cup. O północy Arsenal - Fiorentina (Szymon Żurkowski), a o 2:00 Bayern - Real ;)

3

@Grubson06 Myślałem, że te głupie docinki w stronę Rakiticia i Valverde się skończyły...

0

@kamson24 Od lat używałem Flashscore i się przyzwyczaiłem. Próbowałem już z Sofascore, ale nie podeszło mi to ;)
Może wkrótce naprawią Flashscore.

0

Działa Wam aplikacja Flashscore? Powiadomienia mi przychodzą, ale apka nie chce się otworzyć. Ładuje się i ładuje i nic.

0

@jakubkuba07 A czy myśli o pozwie sądowym? Czy myśli o swoich słowach skierowanych w stronę Bartomeu? Nie? To niech sobie przemyśli.

0

@zadafcb "Pożycz" trochę, bo się za ekstraklasą stęskniłem ;)

2

Dobrze Wam działa nc+go? Ogólnie dobry internet, a transmisja albo się nie chce włączyć, albo jest bardzo niepłynna.

0

@Wilczeq sport365

13

@Grzesior667 Niektórym być może się przyda. Po co ten sarkazm?

0

@ViscaBarca123 Co z tym Abe? Ma w ogóle jakieś podejście do Kubo?

0

Ronald Araujo, Guillem Jaime, Oriol Busquets, Monchu, Alex Collado, Riqui Puig i Carles Perez trenują z pierwszym zespołem.

0

@lucas/catalan O, a tego to nie wiedziałem. Myślałem, że normalnie białe będą domowe, tylko na dzisiejszy mecz wyjątek zrobili.

9

Podobają mi się te koszuleczki Legii.

0

@FCBeSeM sport365?

3

@ViscaBarca123 Tutaj chodzi o to, o czym wspominał dzisiaj @kerouac i @KamQiX . Juan został oceniony głównie przez pryzmat meczu z Levante w CdR, kiedy to grał w linii obrony z Chumim, Murillo i Semedo(?). Gdy wystąpił w Lidze Mistrzów z Tottenhamem mając wokół siebie już więcej zawodników pierwszego zespołu, zagrał - tak, jak mówisz - przyzwoicie. Dajmy młodzieży z Barçy B zagrać mecze wśród graczy "Once de gala" i dopiero wtedy oceniajmy.

0

@QuentinTarantino Wybrał wielki klub, w którym będzie grał w podstawowej jedenastce. Po prostu.

0

@Barca1992 Nie wiem, czy już słyszałeś, ale w przypadku dogrywki będą równolegle transmitować oba mecze.
Przed chwilą komentator o tym poinformował.

0

1

@zaba107 Wszystkiego najlepszego ;)

5

@Pawelec7 Dobrze jest coś takiego czytać, zamiast sprawdzać np. Transfermarkt. Dzięki!

0

@BieVo Sport 365, ostanio finał Wimbledonu tam oglądałem. Na pewno znajdziesz coś dobrego.

0

@kamilop Jacek Zieliński ;)

0

@ViscaBarca123 Aaa, i Valverde zły :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?