Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon A dlaczego taka decyzja Tite, to nie wiem ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Colon Piękna kobieta, plusik dla realizatora.
0
@Colon Diego Costa gra w reprezentacji Hiszpanii. Chodziło Ci o Douglasa?
1
@Encore Allanowi jakby piłka przeszkadzała.
14
Nieźle sobie Ever Banega włosy stuningował.
https://x.com/J_Krecidlo/status/1144354131940954113
0
@BARCA_FOR_EVER Gdzie Olivier Giroud?
35
Akcja Huberta Hurkacza w meczu z Taylorem Fritzem.
41
Zagłębie Lubin na swoim Twitterze.
:D
11
Oriol Domenech pisze, że De Ligt dołączy do Juve nie na 95%, a na 100%. Barca nie poczyni już żadnych kroków ku sprowadzeniu Holendra.
36
Dokładnie 13 lat temu ten "Czołg" dołączył do Barcelony!
http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2007/06/26/mas_futbol/1182808817_740215_0000000001_noticia_normal.jpg
0
@MarioVeB! O jaki tatuaż Ci chodzi? Podlinkuj.
30
Al Khelaifi i inni szejkowie wysyłają Neymara do Paryża po złożeniu przez niego 'transfer request'.
https://x.com/Artoor8i/status/1143962569859903488
0
@jacobFCB Tak ;)
2
@ViscaBarca123 Straciliśmy perełkę.
1
@Encore Miodowe lata ;)
0
@Hrzan Może zrobić furorę w Premier League.
2
@Grubson06 Niech mu się tam powodzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MarioVeB! Otóż to. Nie róbmy z La Rambli śmietnika.
28
@draxidox - Musisz nagrać jeszcze jeden odcinek "La decision"
2
@bartoszekkk Ja osobiście polecam tego użytkownika. Rzetelny!
https://x.com/_BarcaInfo
5
Barca bierze pod uwagę tylko wymianę Neymar - Coutinho, bez żadnych pieniędzy.
Marcal Lorente.
22
Czy ludzie zostawiający dzieci, albo jak w tym przypadku psa, mają chociaż trochę rozumu we łbie?!
9
Frenkie de Jong i 7 seconds challenge
4
@VamosRakieta Gra w Lidze Mistrzów to dla niego nagroda.
5
@kkbarca Kurde, muszą emotki dodać na La Rambli, bo jak coś się napiszę bez emotki, to już nie żart.
1
@Kukiz FCB Jola Zasępa mówiła, że oni sami muszą sobie odtworzyć czat i sprawdzić, kto tak na prawdę był pierwszy. Jeśli ty - skontaktują się z Tobą.
0
@MarioVeB! Ależ jesteś łasy na kasę i zawistny!
2
@Fawrf To dopiero o 1:00 w nocy :D Jak nie zapomnę, to wyślę ;)