Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Jedne ploty, rodzą kolejne - Neymar szuka domu w Barcelonie.
1
@Grubson06 Tu dopełnienie Tweeta
https://x.com/J_Krecidlo/status/1141094741108543495
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP "Sprzedać póki coś wart!"
1
@Freashy Wcięło mi lewego obrońcę :D Herbik za czujność.
0
Składy na mecz Anglia - Francja na ME U21:
Anglia: Dean Henderson - Wan Bissaka, Tomori, Clarke-Salter, Dasilva - Maddison, Choudhury, Foden - Sessegnon, Solanke, Gray
Francja:
Bernardoni - Dagba, Konate, Upamecano, Ballo Toure - Reine-Adelaide, Tousart, Aouar, Ikone - Bamba, M. Dembele
0
@Coutinho007 Szkoda, że dopiero teraz.
0
@kuba505 A teraz media milczo
1
@Coutinho007 Nie to co Roma...
1
@staske Tak, "prace serwisowe".
0
Eduardo Vargas... Pamiętam, jakie bramki potrafił strzelać na Copa America. Wspaniały zawodnik. Szkoda, że nie udało mu się w żadnym z europejskich klubów, bo próbował i w Napoli, i w Hoffenheim.
1
@Krzychuuuu14 Tylko ujęte w inny sposób...
17
O 23:00 zaczyna się Club Mitjanit i będzie jakieś info od Oriola Domenecha o de Ligcie.
Ciekawe, czy coś nowego, czy te same wiadomości powtarzane od x tygodni.
3
@Colon Dźwięk komara w pokoju ;)
17
@Nano22 Ten komentarz trzeba nagłośnić. Koniecznie!
13
@Odesseiron Na pierwszym @Socjopata . Gratulacje!
1
he he
4
Ah shit...
0
@Norkusik Dzieki!
0
@Bambus150400 Spoczko ;)
Od razu półfinały są po wyjściu z grupy ;)
3
@Bambus150400 Wychodzi pierwsze miejsce + jedno najlepsze z miejsc drugich.
0
@Karakanis Jakiej wypowiedzi szejka? Coś przegapiłem?
1
Jeśli Ceballos dalej będzie tak grał na tym turnieju i Real będzie chciał go sprzedać, to z pewnością wyciągną za niego 40 mln.
0
@PJ1985 Kogo? Nie wiem, ale po prostu fajnie byłoby go tu zobaczyć. Jeśli nie będzie grał w pierwszej lidze, to wątpię, żeby dostawał powołania.
1
Kurczę, taki Rysiek Puig mógłby sobie tutaj dzisiaj grać...
0
@FCB24 Byli powołani do szerokiej kadry, ale ostatecznie trener ich skreślił.
1
@guru43 Po prostu się myli. Tak jak ty pomyliłeś się przy tej "interwencji Grabary", bo strzał zablokował Wieteska ;). Swoją drogą też na żywo wydawało mi się, że to on interweniował, ale powtórka wyjaśniła.
0
Fajnie ten Insignie śpiewa na "meczu otwarcia"
0
@Shear007 Gratulacje! :)
6
Powtórka bramki Żurkowskiego :D