19

Jedne ploty, rodzą kolejne - Neymar szuka domu w Barcelonie.


1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeroTFP "Sprzedać póki coś wart!"

1

@Freashy Wcięło mi lewego obrońcę :D Herbik za czujność.

0

Składy na mecz Anglia - Francja na ME U21:
Anglia: Dean Henderson - Wan Bissaka, Tomori, Clarke-Salter, Dasilva - Maddison, Choudhury, Foden - Sessegnon, Solanke, Gray

Francja:
Bernardoni - Dagba, Konate, Upamecano, Ballo Toure - Reine-Adelaide, Tousart, Aouar, Ikone - Bamba, M. Dembele

0

@Coutinho007 Szkoda, że dopiero teraz.

0

@kuba505 A teraz media milczo

1

@Coutinho007 Nie to co Roma...

1

@staske Tak, "prace serwisowe".

0

Eduardo Vargas... Pamiętam, jakie bramki potrafił strzelać na Copa America. Wspaniały zawodnik. Szkoda, że nie udało mu się w żadnym z europejskich klubów, bo próbował i w Napoli, i w Hoffenheim.

1

@Krzychuuuu14 Tylko ujęte w inny sposób...

17

O 23:00 zaczyna się Club Mitjanit i będzie jakieś info od Oriola Domenecha o de Ligcie.



Ciekawe, czy coś nowego, czy te same wiadomości powtarzane od x tygodni.

3

@Colon Dźwięk komara w pokoju ;)

17

@Nano22 Ten komentarz trzeba nagłośnić. Koniecznie!

13

@Odesseiron Na pierwszym @Socjopata . Gratulacje!

1



he he

4

Ah shit...


0

@Norkusik Dzieki!

0

@Bambus150400 Spoczko ;)
Od razu półfinały są po wyjściu z grupy ;)

3

@Bambus150400 Wychodzi pierwsze miejsce + jedno najlepsze z miejsc drugich.

0

@Karakanis Jakiej wypowiedzi szejka? Coś przegapiłem?

1

Jeśli Ceballos dalej będzie tak grał na tym turnieju i Real będzie chciał go sprzedać, to z pewnością wyciągną za niego 40 mln.

0

@PJ1985 Kogo? Nie wiem, ale po prostu fajnie byłoby go tu zobaczyć. Jeśli nie będzie grał w pierwszej lidze, to wątpię, żeby dostawał powołania.

1

Kurczę, taki Rysiek Puig mógłby sobie tutaj dzisiaj grać...

0

@FCB24 Byli powołani do szerokiej kadry, ale ostatecznie trener ich skreślił.

1

@guru43 Po prostu się myli. Tak jak ty pomyliłeś się przy tej "interwencji Grabary", bo strzał zablokował Wieteska ;). Swoją drogą też na żywo wydawało mi się, że to on interweniował, ale powtórka wyjaśniła.

0

Fajnie ten Insignie śpiewa na "meczu otwarcia"

0

@Shear007 Gratulacje! :)

6

Powtórka bramki Żurkowskiego :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?