Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! "Cholo" Simeone ma czarne włosy.
0
@Kvothe07 To p. Strajlau w Fortunie? :D Co do refleksu, to z Weszło był Andrzej Iwan, nieco młodszy, ale nie było najgorzej ;)
0
@LeoMessi1994 Po czym mu przybiera pytasz? :D
https://pbs.twimg.com/media/D8Ne3YsWkAAsn2X.jpg
8
Wyjazdowe trykoty Atletico Madrid. Dla mnie bitiful.
https://1.bp.blogspot.com/-rpi_sgBCI5U/XPQFV103GGI/AAAAAAAB6io/4o6SBZg-R40zAp06c44qJxAn9MsfSSwqQCLcBGAs/s1600/atletico-19-20-away-kit-2.jpg
3
Jak widać, nie tylko na La Rambli niektórzy piszą "de światło" :D
2
Gruby se trenuje w ojczyźnie.
0
@Kvothe07 Ci z ETOTO zapraszali już reprezentantów Fortuny na TT, ale bez odpowiedzi. A szkoda, bo mogliby wystawić Ćwiąkała & DissBlaster albo Ćwiąkała & Feddek :D
0
@Wawrzyszewski Mega paczka!
3
Diego Costa nieźle się bawi na wakacjach :D
https://x.com/J_Krecidlo/status/1135856163327815681
2
@TheNekro94 Wołałeś?
2
@Kompletny Na bramce Murović, a na '9' Spierdzielić :D
0
@Varkond Info ma być w programie/audycji, która zaczyna się o 23:00. Także konkretów spodziewałbym się ok. północy ;)
57
Nasi nowi zawodnicy.
0
Komentarz usunięty
2
@Mazeri Bo Kownacki jest kontuzjowany i dalsze kroki będą podjęte na zgrupowaniu kadry U-21.
0
Dołączą oni do reszty zawodników u-21 i będą przygotowywać się do ME U-21 we Włoszech.
2
Fajnie znowu widzieć Andrzeja Strejlau w studiu TVP Sport. Dobrze się go słucha.
2
@kubix05 Wszystkiego Najlepszego!
https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-Cm8R-GgeZ-izDC_pawel-jumper-spiewa-hit-dawida-podsiadlo-jest-pan-pawel-wideo-664x442-nocrop.png
9
Z tym trenerem? Będzie ciężko.
0
Na którym Eurosporcie Halep - Świątek?
23
Alisson Becker w KTS Weszło!
https://pbs.twimg.com/media/D8IOhPrWkAAMCbi.jpg
- Twój Bukmacher, tt
0
@ProMILs Do tej pory wszystko działało. Sprawdzałem na apce i transmisja Djoko też nie działała.
0
Wchodzę na stronę Fortuny na telefonie, żeby obejrzeć transmisję meczu Djokovica i takie coś mi wyskakuje, a transmisja nie chce się załadować.
"Transmisja live na stronie mobilnej jest dostępna tylko na Twoim telefonie lub tablecie."
O co kaman?
0
@Jacob94 Mam nadzieję, że Eleven zaskoczy tak, jak w przypadku El Clasico w Pucharze Króla.
0
@Jacob94 Tak, leciały, ale Szkolnikowski ostatnio zaprzeczył, jakoby TVP miało walczyć o prawa do Copa America. Napisał, że są zbyt drogie i nie byłyby opłacalne.
0
@Jordi10 Raczej w polskiej TV nie będzie. Chyba, że Eleven zrobi niespodziankę.
1
@miko1711 Tę polecam. Możesz sobie nawet pobrać.
http://fullmatchsports.com/
2
@Elnuum Niestety nie. Może Eleven czymś zaskoczy, ale wątpię.
3
@Colon A tutaj fragment wywiadu, gdzie mówi o swojej wierze.
14
No to lecimy dalej.