Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
71
To w taki sposób Malcom wszedł na boisko :D
https://pbs.twimg.com/media/D7b-fv9X4AA28CQ.jpg
-Mateusz Jankowski, tt
36
Świetna zmiana Malcoma! Po jego wejściu coś zaczeło się dziać bez przyczyny Messiego.
0
@damian16161212 Zrzucenie całej winy na Valverde po tym meczu to idiotyzm.
1
@IronSanHybrid Też nad tym myślałem. Chyba nie ma na razie lepszego kandydata na rynku.
0
@D10SLEO hie hie hie hie hie
1
Ponawiam swoją ankietę odnośnie nowego trenera:
https://www.strawpoll.me/17962246/
(Tutaj Setien jeszcze jako trener Betisu)
0
@Pyke Coutinho w pierwszym na 99%
0
@Pyke Ale bardzo prawdopodobne ;)
5
@Kamilos84 "Mistrz Polski rozpocznie zmagania od I rundy eliminacyjnej, która odbędzie się w dniach 9-10 oraz 16-17 lipca."- Polsat Sport ;)
2
@masq Nigdzie nie napisał, że od 15 lat piszesz pierdoły. Czytanie ze zrozumieniem?
0
Tak bym to widział
http://memytutaj.pl/uploads/2013/04/25/ej-mati-jusz-nie-jestesmy-za-barcom.jpg
5
Nie mogę się doczekać tego gościa u nas. Frenkie de Jong 2018/19 od paleszhurts:
0
@ViscaBarca123 Bryan (?) Rodriguez, prawe skrzydło. Trochę wiatru robi. Może się podobać.
4
https://x.com/neurophate_/status/1131981565083443200
Oho, Messi transfery załatwia
0
Chyba nie trzeba tłumaczyć? :D
0
@TheNekro94 A w sezonie 21/22 pewnie trójkąty będą ;)
40
Nowe koszulki na sezon 20/21 :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Odesseiron A mi się podobały wszystkie sezony. Obok Prison Break, najlepszy serial jaki oglądałem.
1
@VamosRakieta Podałem jeszcze % baterii w HUAWEIU.
0
@kamilo0066 Kiedy ten mecz? Jakaś polska stacja pokazuje RG?
0
@COU_11 Messi do PSG za 67 mln ;)
11
Koen Casteels (Wolfsburg) i Yann Sommer (Borussia Munchengladbach) są głównymi kandydatami do zastąpienia Jaspera Cillessena.
-Albert Roge, SPORT.
0
@krzychu1526 hehe.
0
@kenneth99 Nie wierzę. Niby rocznik 1999, a taki pusty.
0
https://x.com/neurophate_/status/1131196948009107457
0
@Mns21 Myślę, że to troszkę "za mały" klub dla Jaspera.
1
Wczoraj było info, że gracze Manchesteru City zniszczyli puchar Premier League. Dzisiaj wyszło takie wideo:
1
@Colon Najsilniejsi przetrwali ;)
1
@MaTt_BarcaFan Wszystko działa jak należy :D