Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Abel na 99% zagra z Eibarem. Być może nawet wyjdzie w pierwszym składzie?
3
Ten drugi... Cudowny!
0
Podaj mi przykłady tych młodych zawodników, których "wykształciła" Ekstraklasa.
0
Jeśli jesteś młody i utalentowany i chcesz zaistnieć w futbolu, to musisz z Ekstraklasy uciekać. Nie odwrotnie.
0
Się chłopak zmarnuje...
1
Polsat Sport Premium 1
0
A to akurat na plus.
61
Ajax podczas okienka transferowego.
https://pbs.twimg.com/media/D6x6ryYU8AATaW9?format=jpg&name=large
0
To są fanowskie projekty, oprócz drugiej koszulki ;)
0
Miodowe lata!
https://zapodaj.net/images/65f2885022878.jpg
1
Albo było też coś w rodzaju: "(...) wiesz o co chodzi, mordo!" :D
5
Ależ to mogłyby być piękne koszuleczki dla nas na przyszły sezon! Dlaczego Nike nie idzie w tym kierunku?
Domowe: https://pbs.twimg.com/media/D6yypGUWwAIE6-x?format=jpg&name=large
Wyjazdowe (i te chyba rzeczywiście będą): https://pbs.twimg.com/media/D6yypGVWkAAlCp2?format=jpg&name=large
Trzecie:
https://pbs.twimg.com/media/D6yypGZXYAQcZ0f?format=png&name=900x900
(https://mobile.twitter.com/griezism/status/1129474035430154240?s=19)
1
Całkiem ładne wyjazdowe koszulki Interu Mediolan na sezon 19/20:
https://pbs.twimg.com/media/D6yWISPX4AMXps7.jpg
2
Nie przesadzajmy.
0
I co? Zdane? :D
20
Noo, dokładnie :D
https://zapodaj.net/images/af575bbe06cd3.jpg
18
Kurde, skąd wiedziałem, że taki komentarz się pojawi...
Arthur też przychodził i były głosy, że przy tym, jak to Ty go nazwałeś, "betonie" sobie nie pogra.
0
Kolejny (ostatni) bardzo dobry występ Frenkiego de Jonga w barwach Ajaxu:
Niesamowicie się cieszę, że będzie u nas grał.
1
Zacząłem i nie żałuję ;)
38
I dobrze, że o skokach. To co robi Apoloniusz Tajner... Brak słów!
0
Mogłem w sumie zaczekać, aż HBO wypuści całą serię. Tak trzeba czekać kilka dni...
0
Dokładnie. Wczoraj pierwszy odcinek o długości chyba 1 godziny, obejrzałem w 10 minut :D
28
Frenkie i Ernesto w przyszłym sezonie :D
0
Problemy z kolanem. Powrót do gry będzie zależeć od postępów w leczeniu.
1
O ja Cię kręcę! 25 MLN za Brandta?!
15
Iñaki Peña, Moussa Wague, Riqui Puig i Abel Ruiz trenują z pierwszym zespołem.
16
Aj tam. Flaszki szkoda.
22
Może nie wszyscy zroumieli, o czym Griezmann mówił w swoim pożegnaniu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://pbs.twimg.com/media/D6orecGWsAATwMJ?format=jpg&name=900x900
16
Griezmann was preparing another documentary to announce that he was leaving Atlético Madrid. The club found out and told him to stop making documentaries and publish the video we all saw yesterday. [cadena ser]
@barcacentre
0
Obrazek tygodnia!