Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MaTt_BarcaFan kolego, teraz Twoja kolej :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przecież biali szoku dostaną jak tu wejdą :D
0
Jeszcze jego kobieta mało co nie oberwała :D
0
Klopp kontaktował się z Juventusem.
19
Złota piłka za sam pomysł.
0
Przecież masz na meczykach źródło podane :D o co się spinasz?
0
Legia była wyżej w rundzie zasadniczej ;)
2
Santi Cazorla po takich wydarzeniach 10 asyst w Villarrealu z dołu tabeli. Brawo!
0
footybite w google i masz od groma linków.
2
Jose Luis Munuera Montero
0
footybite
1
Czyli Sergi skrzydełko ogarnia
0
No pewnie :D.
0
No cięzko powiedzieć, bo Eibar już o nic nie gra. Nie wiadomo, z jakim nastawieniem wyjdą. Zaczekaj na składy i sam zdecyduj :D
0
na YouTube jest
0
Zależy, ile masz do wypłacenia teraz, a ile po ewentualnym zwycięstwie Barcy
0
Piłka nie była już za linią? :D
58
#ValverdeOut
0
Nie pisałem, że rytm jest NAJWAŻNIEJSZY, tylko ważny. Musisz zagrać, chociaż kilkanaście minut, żeby czuć piłkę. Same treningi nic nie dadzą.
Sam jestem za tym, żeby Ci młodzi, którzy są w kadrze na mecz, sobie pograli.
0
Dlaczego miałyby się skończyć, skoro rytm jest ważny?!
2
Ależ to Franck zrobił
0
Otóż nie.
0
Ale cieszy powrót Arthura!
1
Każda z tych drużyn obroniła mistrzostwo kraju.
0
Chodzi Ci zapewne o to, że jutro ma zagrać ta sama grupa piłkarzy, co w finale CdR. Napisałem to z pełną świadomością, bo wydaje mi się, że Abel ma spore szanse żeby zagrać, zwłaszcza pod nieobecność Luisa, Dembele i Coutinho(?).
0
Ogląda ktoś Sevillę?
Czy te statystyki są prawdziwe? :D
https://www.flashscore.pl/mecz/OhppaVfK/#szczegoly-meczu
Jeśli tak, to mecz istnie ekstraklasowy.
1
Co by było, gdyby Reus nie opuścił tylu meczów, ile opuścił przez kontuzje? Bardzo dobry zawodnik.
0
ViscaBarca123 nie napisał, więc ja napiszę.
17-letni Barrenetxea po raz kolejny zaczął mecz w pierwszym składzie Realu Sociedad.
Mam nadzieję, że kilku młodych (Puig, Abel) Valverde na jutro powoła i da im zagrać. Ostatnia taka okazja.
0
Cou kontuzja.