0

Wiem o tym doskonale. Ale co to ma do rzeczy? Lopetegui porzucił swoją reprezentację przed samymi MŚ na rzecz Realu.

0

Czemu piszesz mi o doświadczeniu? Odpowiedziałem koledze na górze, bo pytał o sukcesy.

0

Sane!

0

Absurd jakiś. Podzielam zdanie kolegi.

0

A Roberto Martinez zrezygnuje z prowadzenia Belgii?

0

A Pep miał takowe, gdy obejmował Barcę?

0

Smaruj to miejsce Ibalginem Sport. Naprawdę dobra maść.

6

Koeman + Xavi? Marzenie!

1

Zrobione ;)

1

Powrót Pepa praktycznie niemożliwy. Dla Xaviego byłoby to za szybko, musi nabrać doświadczenia. A Koeman wydaje się wręcz idealny.

0

Gdy przyszedł do Barcelony w styczniu, to do końca sezonu grał "swoje". Fajnie się patrzyło na jego akcje, strzały, podania do kolegów. Zaczął gasnąć po tej kontuzji, bodaj w meczu z Interem.

0

To co? Dzisiaj awans do finału LE Valencii po manicie?
Już mnie nic nie zaskoczy.

1

Tak jak pisałem kilka miesięcy temu, dla mnie najlepszym kandydatem na trenera po Valverde, jest Ronald Koeman.

2

Albo Origiego.

1

Jeśli Coutinho by odszedł (głupota!), to kto za niego?

12

1

A zamiast jakiegoś Suareza mogliśmy mieć Origiego

0

Dwa pierwsze kwadranse obu połów zrobiły robotę.

1

A gdzie Pele? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ja podobnie ;)

0

A fakt. Grał ;)

9

Fajnie byłoby zobaczyć jeszcze w tym sezonie w La Liga Oriola Busquetsa i Abela Ruiza.

13

Porównujesz jakiegoś Twojego kolegę do profesjonalnego piłkarza?!

1

Ahahahhahahaa.

0

2:0 to niebezpieczny wynik ;)

19

Plus Seydou Keita. Ahh, prawdziwe DNA Barcy!

1

Ludzie dłużej pamiętają te złe momenty aniżeli dobre.

0

Zostaw, niech więcej osób zobaczy to "złoto" :D

0

Ma parcie na szkło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?