Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem o tym doskonale. Ale co to ma do rzeczy? Lopetegui porzucił swoją reprezentację przed samymi MŚ na rzecz Realu.
0
Czemu piszesz mi o doświadczeniu? Odpowiedziałem koledze na górze, bo pytał o sukcesy.
0
Sane!
0
Absurd jakiś. Podzielam zdanie kolegi.
0
A Roberto Martinez zrezygnuje z prowadzenia Belgii?
0
A Pep miał takowe, gdy obejmował Barcę?
0
Smaruj to miejsce Ibalginem Sport. Naprawdę dobra maść.
6
Koeman + Xavi? Marzenie!
0
Tu masz jakieś info:
https://www.meczyki.pl/newsy/mino-raiola-sie-doigral-agent-zostal-zawieszony-na-trzy-miesiace/111930-n
:)
1
Zrobione ;)
1
Powrót Pepa praktycznie niemożliwy. Dla Xaviego byłoby to za szybko, musi nabrać doświadczenia. A Koeman wydaje się wręcz idealny.
0
Gdy przyszedł do Barcelony w styczniu, to do końca sezonu grał "swoje". Fajnie się patrzyło na jego akcje, strzały, podania do kolegów. Zaczął gasnąć po tej kontuzji, bodaj w meczu z Interem.
0
To co? Dzisiaj awans do finału LE Valencii po manicie?
Już mnie nic nie zaskoczy.
1
Tak jak pisałem kilka miesięcy temu, dla mnie najlepszym kandydatem na trenera po Valverde, jest Ronald Koeman.
2
Albo Origiego.
1
Jeśli Coutinho by odszedł (głupota!), to kto za niego?
12
Michał Pol znowu w akcji :D
https://x.com/jakub_cfc/status/1126236689880555520
1
A zamiast jakiegoś Suareza mogliśmy mieć Origiego
0
Dwa pierwsze kwadranse obu połów zrobiły robotę.
1
A gdzie Pele? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ja podobnie ;)
0
A fakt. Grał ;)
9
Fajnie byłoby zobaczyć jeszcze w tym sezonie w La Liga Oriola Busquetsa i Abela Ruiza.
13
Porównujesz jakiegoś Twojego kolegę do profesjonalnego piłkarza?!
1
Ahahahhahahaa.
0
2:0 to niebezpieczny wynik ;)
19
Plus Seydou Keita. Ahh, prawdziwe DNA Barcy!
1
Ludzie dłużej pamiętają te złe momenty aniżeli dobre.
0
Zostaw, niech więcej osób zobaczy to "złoto" :D
0
Ma parcie na szkło