Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pisali, że piłkarze zachowywali się chamsko itp. :D
To co w takim razie powiedzieć o Milnerze, Robertsonie i Mane? :D
0
Wyciągnął wnioski. Grande Ernesto!
4
Prostackie zachowanie Mane. Tak samo jak w pierwszej połowie zachowanie Milnera względem Messiego i łokieć Robertsona w Suareza.
2
1 maj 2005 - 1 bramka w barwach FC Barcelony
1 maj 2019 - 600 bramka w barwach FC Barcelony
G.O.A.T
0
Geniusz.
1
Miałem pisać o tym. Pan Artur dzisiaj komentuje i chyba słabo się przygotował.
5
Dzielisz kasę dla wszystkich polecających Twój komentarz :)
0
Myślę, że na 90% nie zagra. Ale czekajmy do podania przez Kloppa składu Liverpoolu ;)
0
tak ;)
1
Not bad angielski. Gdzie You się learn?
1
Dwa piwka, bo aby dwie połowy meczu dzisiaj ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wiem czy mi się coś nie pokręciło, ale Allegri nie odchodzi po sezonie?
Popraw mnie jak coś.
0
Macie z użytkownikiem Gappeq takie same avatary i myślałem, że sam sobie odpowiadasz :D
15
Wyleciał to przyleci. Wyluzuj :D
0
I jeszcze ten Griezmann na koniec: "Bum bum kaka" :D
Fajnie się patrzy na coś takiego.
2
Oglądałem to kilkanaście razy, świetne! :D
Tego ruchy Umtitiego to miazga :D
15
Zależy, jak kto na to patrzy ;) Ja tu żadnego chamstwa nie widzę ;)
1
Na Footybite albo rojadirecta jest bardzo dużo linków ;)
1
Nelson:
https://www.transfermarkt.pl/nelson-semedo/leistungsdaten/spieler/231572
Sergi:
https://www.transfermarkt.pl/sergi-roberto/leistungsdaten/spieler/85370
10
Dlaczego Nike nie idzie np. w takim kierunku?
https://zapodaj.net/images/a9bd528b5e2e4.jpg
2
To ja też polubię, co by gorszym nie być :D
3
"Magic in the air" w tle... ahh
7
Dobry moment na...
:)
0
Ktos zna tytuł drugiej piosenki? Leciała ona po nutce Dua Lipy
0
Dla wszystkich poszukujących linku: Footybite!
1
Ha, ha no ciekawe
xDˣᴰ xDˣᴰ xDˣᴰ xDˣᴰ xD ˣᴰxDˣᴰ xDˣᴰ xDˣᴰ
2
Ciiiii, bo Cię od inteligentów zaczną wyzywać. Valverde be i koniec kropka ;)
1
ViscaBarca123 w komentarzach ma
0
ViscaBarca123 ma link w swoich komentarzach