1

Pisali, że piłkarze zachowywali się chamsko itp. :D
To co w takim razie powiedzieć o Milnerze, Robertsonie i Mane? :D

0

Wyciągnął wnioski. Grande Ernesto!

4

Prostackie zachowanie Mane. Tak samo jak w pierwszej połowie zachowanie Milnera względem Messiego i łokieć Robertsona w Suareza.

2

1 maj 2005 - 1 bramka w barwach FC Barcelony
1 maj 2019 - 600 bramka w barwach FC Barcelony

G.O.A.T

0

Geniusz.

1

Miałem pisać o tym. Pan Artur dzisiaj komentuje i chyba słabo się przygotował.

5

Dzielisz kasę dla wszystkich polecających Twój komentarz :)

0

Myślę, że na 90% nie zagra. Ale czekajmy do podania przez Kloppa składu Liverpoolu ;)

0

tak ;)

1

Not bad angielski. Gdzie You się learn?

1

Dwa piwka, bo aby dwie połowy meczu dzisiaj ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiem czy mi się coś nie pokręciło, ale Allegri nie odchodzi po sezonie?
Popraw mnie jak coś.

0

Macie z użytkownikiem Gappeq takie same avatary i myślałem, że sam sobie odpowiadasz :D

15

Wyleciał to przyleci. Wyluzuj :D

0

I jeszcze ten Griezmann na koniec: "Bum bum kaka" :D
Fajnie się patrzy na coś takiego.

2

Oglądałem to kilkanaście razy, świetne! :D
Tego ruchy Umtitiego to miazga :D

15

Zależy, jak kto na to patrzy ;) Ja tu żadnego chamstwa nie widzę ;)

1

Na Footybite albo rojadirecta jest bardzo dużo linków ;)

10

Dlaczego Nike nie idzie np. w takim kierunku?
https://zapodaj.net/images/a9bd528b5e2e4.jpg

2

To ja też polubię, co by gorszym nie być :D

3

"Magic in the air" w tle... ahh

7

Dobry moment na...


:)

0

Ktos zna tytuł drugiej piosenki? Leciała ona po nutce Dua Lipy

0

Dla wszystkich poszukujących linku: Footybite!

1

Ha, ha no ciekawe
xDˣᴰ xDˣᴰ xDˣᴰ xDˣᴰ xD ˣᴰxDˣᴰ xDˣᴰ xDˣᴰ

2

Ciiiii, bo Cię od inteligentów zaczną wyzywać. Valverde be i koniec kropka ;)

1

ViscaBarca123 w komentarzach ma

0

ViscaBarca123 ma link w swoich komentarzach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?