0

KamQiX nie zrobi kalendarza na kwiecień. A tutaj w ramach żartu Ci wrzuciłem :D chociaż nie jest najgorszy :D

0

footybite

0

Marca jeszcze raz przeanalizuje czy pierwszy gol w meczu Barça - Espanyol to samobój czy bramka Leo.

Jeśli oni potrzebują analizy do takiej sytuacji, to szkoda słów.

42

0

rojadirecta?

0

Kliknij na dole w tagach np. Fulham - Man City Streaming i Ci się wyświetlą.

12

Dla porównania - w poniedziałek tak:
https://streamable.com/opqrv

1

Wiesz... chodzę po mieszkaniu w ubraniach :D

0

Piękne zwierzątka :D jakiej płci?

6

37

1. Jeśli teraz nie kupimy de Ligta, to już przepadnie, bo kupi go jakiś Juventus czy ktoś inny.
2. Jović gra na wysokim poziomie już drugi sezon. W tamtym był tylko rezerwowym, a i tak miał nieźle liczy.
3. Griezmann ma już 28 lat. Według mnie Barça już mu odjechała.

0

Jakie województwo?

0

Wejdzie.

0

Luuukieer, mmmmmmm... :D

0

Gdyby nie kontuzja Cristiano, to i twój i mój by weszły ;)

0

0

Kontuzja mięśniowa.

1


Super Marc!

1

Fullmatchsports tez dobra

6

Footybite

0

Spodziewałem się takiej odpowiedzi.

0

Co studiujecie albo studiowaliście?

0

Co ciekawego obejrzałeś?

5

Spokojnie Łukaszu, nie denerwuj się

1

Zobacz czy na footybite jest

0

Tak, to pierwszy mecz w tej przerwie reprezentacyjnej. Raczej nie ma nigdzie w PL transmisji.

47

To z Espanyolem pewnie znowu na "9", ehhhh

1

Bardzo podobają mi się działania zarządu ws. transferów.

21

I to jest info, a nie jakieś tam Antłany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?