Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KamQiX nie zrobi kalendarza na kwiecień. A tutaj w ramach żartu Ci wrzuciłem :D chociaż nie jest najgorszy :D
1
Tu masz :D
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-7167314.html#comment-7167314
0
footybite
0
Marca jeszcze raz przeanalizuje czy pierwszy gol w meczu Barça - Espanyol to samobój czy bramka Leo.
Jeśli oni potrzebują analizy do takiej sytuacji, to szkoda słów.
42
Dzieci Messiego szybko rosną ;)
https://pbs.twimg.com/media/D27KkWhWoAEMRSj?format=jpg&name=small
0
rojadirecta?
0
Kliknij na dole w tagach np. Fulham - Man City Streaming i Ci się wyświetlą.
12
Dla porównania - w poniedziałek tak:
https://streamable.com/opqrv
1
Wiesz... chodzę po mieszkaniu w ubraniach :D
0
Piękne zwierzątka :D jakiej płci?
6
Tu mój piesełek:
https://zapodaj.net/images/2deb9eb731548.jpg
I kotka:
https://zapodaj.net/images/3c8aafacc4667.jpg
Oboje nie narzekają ;)
37
1. Jeśli teraz nie kupimy de Ligta, to już przepadnie, bo kupi go jakiś Juventus czy ktoś inny.
2. Jović gra na wysokim poziomie już drugi sezon. W tamtym był tylko rezerwowym, a i tak miał nieźle liczy.
3. Griezmann ma już 28 lat. Według mnie Barça już mu odjechała.
0
Jakie województwo?
0
Wejdzie.
0
Luuukieer, mmmmmmm... :D
0
Gdyby nie kontuzja Cristiano, to i twój i mój by weszły ;)
0
Zgadnijcie, ile meczów mi nie weszło...
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDI5NDg0NjI2NjkwMDrc9sy5s6Fw67L6LpI%3D&kind=MAIN
0
Kontuzja mięśniowa.
1
Super Marc!
1
Fullmatchsports tez dobra
6
Footybite
0
Spodziewałem się takiej odpowiedzi.
0
Co studiujecie albo studiowaliście?
0
Co ciekawego obejrzałeś?
5
Spokojnie Łukaszu, nie denerwuj się
1
Zobacz czy na footybite jest
0
Tak, to pierwszy mecz w tej przerwie reprezentacyjnej. Raczej nie ma nigdzie w PL transmisji.
47
To z Espanyolem pewnie znowu na "9", ehhhh
1
Bardzo podobają mi się działania zarządu ws. transferów.
21
I to jest info, a nie jakieś tam Antłany.