Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzymaj:
https://cdnja.r.worldssl.net/mp4/dz/dZBy.mp4
0
Fili.cc, serialosy
0
Tak jak wyżej, wymuś zatrzymanie aplikacji w ustawieniach ;)
0
Bramka Gnabryego dzieliła mnie od niesamowicie wysokiej kwoty...
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDM5NDcyNzMxMDgwMDpXfmiksRtI9Hmhmxc%3D&kind=MAIN
0
Jakaś transmisja w Polskiej TV? Może TVP Sport?
0
Nie interesuje się zbytnio NBA, ale już coraz cześciej oglądam. Dzisiaj niestety nie dam rady, mimo że zachęciłeś, ehh... :D
1
Spodziewałem się, że skoro Polsat wykupuje LM, wprowadza kilka nowych kanałów, to zapowiedzi meczowe, cała otoczka, studio będą wyglądały lepiej. No sorry, ale do Canal+ nie mają podjazdu ;)
0
Cristiano jednak króluje w tych rozgrywkach.
2
Nie można na poważnie traktować studio przedmeczowe, w którym zamiast zapowiadać mecze, gotują spaghetti.
0
W klasyfikacji wszechczasów wg. Transfermarkt:
Ronaldo: bramki 124, asysty 44
Messi: bramki 110, asysty 32
0
Skoro ten Portugalczyk taki magiczny, to nie zapominajmy o magicznym karnym Kriszczjanu
0
Dwa mecze, dwie bramki :D
24
To jak to jest? Wygrywamy dzisiaj tylko dzięki naszym zawodnikom?
Ode mnie brawa dla Ernesto za zmiany. Każdy ze zmienników coś dał.
Visca el Barca!
1
Brawa dla Valverde za zmiany.
2
Po prostu GOAT!
1
Sprawdziłem, nie działa. Podobno jakieś prace nad serwisem.
1
Po co rozpowszechniać takie dziadostwo? Gość niespełna rozumu.
0
Oprócz przebiegniętego dystansu i podań, w futbolu jest też taka statystyka jak odbiory.
3
Ale głupoty.
0
footybite sobie wpisz
0
Footybite
3
Uwielbiam wracać do tego filniku :D
1
Kriszczjanu tak nie umi!11!!
0
Myślę, że Sane idealnie pasowałoby do nas na lewe skrzydełko.
1
Sfrajerzyliśmy w tamtym sezonie w Rzymie.
8
De Ligt will most probably spend one more season at Ajax.[laporteria]
- @barcacentre, tt
4
Info od Oriola Domenecha, który poinformował jako pierwszy o zaawansowanych negocjacjach ws. Frenkiego de Jonga.
12
Foto robił :D
0
Junajted okradzione1!1 one one1!
0
Mam zamiar zabrać się do tego. Sporo osób się nim zachwyca. Co takiego jest w Fargo?