Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam dokładnie ten sam problem. A jeszcze nie wiadomo, jak mi pójdzie matura.
0
You're right.
Najważniejsze, że Barca 3 pkt. i wciąż utrzymujemy przewagę nad oboma klubami z Madrytu.
0
https://x.com/ToleJM/status/1099798156475359233
Tutaj trochę więcej widać i chyba rzeczywiście Casemiro został draśnięty po kostce. Chyba...
W sumie sam już nie wiem, zgłupiałem trochę...
2
Ktoś musi jeszcze stanąć 25m od miejsca akcji ;)
0
To musiał być wtedy Kristiano
0
Tak :D
0
Oo, a gdzie obejrzałeś? Mógłbyś podrzucić link?
5
Carvajal słyszy, co w trawie piszczy.
0
Wiem o tym, ale mimo wszystko doszukuję się tutaj drugiego dna :D
0
Jeśli tu nie będzie dobrego zarządu, to czarno widzę przyszłość.
0
I znowu admin Barcy :D
19
Post Barcelony. Akurat teraz. Ciekawe czy jest tu jakiś ukryty przekaz :D
0
Chyba się uduśiłem :D
37
https://pbs.twimg.com/media/D0NBrE-WkAMWB0U?format=jpg&name=medium
Patrzy czy chociaż noga na swoim miejscu.
0
To jest niewiarygodne, żeby mieć asystent video, możliwość cofania, zwalniania powtórki a mimo to dał w tej sytuacji karnego :D
0
Mówił coś przy tym?
3
Daj się wypowiedzieć innym, ziomuś
0
Jutro wraz z Cillessenem mają trenować z całym zespołem i zapadnie decyzja czy otrzymają już zielone światło ;)
0
Nieee, opowiadaj!
3
Poda i jeszcze się uśmiechnie ;)
2
76, Deulofeu zrobił robotę :D
0
Coś dzisiaj dużo tych złotych myśli na La Rambli :D
0
Co kolega napisał?
31
Real nie wygrał z Levante od 3 meczów, natomiast Atletico nie pokonało Villarrealu aż od 7 spotkań.
Bądźmy dobrej myśli dzisiaj :)
6
Do czasu kontuzji grał nieźle.
0
Ja miałem +1.5 w drugiej połowie, ale co z tego, skoro reszta nie weszła :D
56
https://pbs.twimg.com/media/D0H_qlWUwAEA7ZP.jpg
Obrazek w punkt.
5
Dobrze?
https://www.realmadrid.com/img/horizontal_940px/web_ramos_casemiro_he22820_20181020044100.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panowie, chill :D Nie każdy tu przesiaduje tak często ;)