0

Ja mam dokładnie ten sam problem. A jeszcze nie wiadomo, jak mi pójdzie matura.

0

You're right.
Najważniejsze, że Barca 3 pkt. i wciąż utrzymujemy przewagę nad oboma klubami z Madrytu.

0

https://x.com/ToleJM/status/1099798156475359233

Tutaj trochę więcej widać i chyba rzeczywiście Casemiro został draśnięty po kostce. Chyba...
W sumie sam już nie wiem, zgłupiałem trochę...

2

Ktoś musi jeszcze stanąć 25m od miejsca akcji ;)

0

To musiał być wtedy Kristiano

0

Tak :D

0

Oo, a gdzie obejrzałeś? Mógłbyś podrzucić link?

5

Carvajal słyszy, co w trawie piszczy.

0

Wiem o tym, ale mimo wszystko doszukuję się tutaj drugiego dna :D

0

Jeśli tu nie będzie dobrego zarządu, to czarno widzę przyszłość.

0

I znowu admin Barcy :D

19



Post Barcelony. Akurat teraz. Ciekawe czy jest tu jakiś ukryty przekaz :D

0

Chyba się uduśiłem :D

37

https://pbs.twimg.com/media/D0NBrE-WkAMWB0U?format=jpg&name=medium

Patrzy czy chociaż noga na swoim miejscu.

0

To jest niewiarygodne, żeby mieć asystent video, możliwość cofania, zwalniania powtórki a mimo to dał w tej sytuacji karnego :D

0

Mówił coś przy tym?

3

Daj się wypowiedzieć innym, ziomuś

0

Jutro wraz z Cillessenem mają trenować z całym zespołem i zapadnie decyzja czy otrzymają już zielone światło ;)

0

Nieee, opowiadaj!

3

Poda i jeszcze się uśmiechnie ;)

2

76, Deulofeu zrobił robotę :D

0

Coś dzisiaj dużo tych złotych myśli na La Rambli :D

0

Co kolega napisał?

31

Real nie wygrał z Levante od 3 meczów, natomiast Atletico nie pokonało Villarrealu aż od 7 spotkań.

Bądźmy dobrej myśli dzisiaj :)

6

Do czasu kontuzji grał nieźle.

0

Ja miałem +1.5 w drugiej połowie, ale co z tego, skoro reszta nie weszła :D

56

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Panowie, chill :D Nie każdy tu przesiaduje tak często ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?