Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Polsacie nie ma
0
No może znajdziesz w sklepie play, ale to nie zawsze to samo.
Abonament na 3 miesiące nie jest drogi. Według mnie warto ;)
0
Zdasz :)
0
On nie jest już po słowie z Realem Madryt?
40
Zwróciłem tylko grzecznie uwagę na to, co kole po oczach.
1
Jak Wam się podoba apka Flashscore na telefon po aktualizacji?
https://zapodaj.net/images/f7116e28e3723.png
67
Naucz się stawiać znaki interpunkcyjne ;)
0
Polecam tę, co kolega niżej podał. 100% na egzaminie :) powodzenia w nauce!
1
Arthur w wieku 18 lat, sezon 2014/15 w Gremio.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale Teodorczyk dostał sito od Neymara :D
0
A ty... Może dlatego...
0
A mnie ciekawi, dlaczego sytuacja z golem dla Ajaxu była sprawdzana tak dlugo i dokładnie, a ewentualny faul Lucasa na Frenkiem przy golu Asensio już nie.
2
Sergio Ramos w pomeczowym wywiadzie powiedział, że celowo się wykartkował.
Heh.
5
Jak w masełko :D Szkoda, że aby za dwójeczkę.
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDE5NDQ0NzAyMjIwMDp3_Xsx6dM-CODUWvc%3D&kind=MAIN
0
Wybieram TVP... Bo Polsat Sport nie mam :D
Fajnie, że Laskowski z Podolińskim, najlepszy duet w TVP.
0
Wczoraj kurs 2,30 na United też był okazją, a ja głupi się złapałem :D
0
Poza ostatnim typem, to raczej ok
4
Lubię wracać do tego filmiku:
FC Barcelona - Road To Glory, Champions League 2015
14
Ktoś na trybunach nie klaskał. To pewnie dzynek.
1
Uwaga, podaję wynik: 0:0.
1
Tak. Już nawet w meczu United - PSG sędziowie komunikowali się ze sobą odnośnie gola PSG na 0:2.
0
rojadirecta
1
Wpisz w googlach linki do acestream.
0
Ale to genialne jest :D
0
Ok.
0
Chodzi o porównanie pomocnik - pomocnik.
0
Potrafisz jakoś rozwinąć swoją wypowiedź? Czy to maksimum?
0
Żurkowski będzie lepszy od Zielińskiego. Tak czy nie?
0
Serial kręci ;)