0

Na Polsacie nie ma

0

No może znajdziesz w sklepie play, ale to nie zawsze to samo.
Abonament na 3 miesiące nie jest drogi. Według mnie warto ;)

0

Zdasz :)

0

On nie jest już po słowie z Realem Madryt?

40

Zwróciłem tylko grzecznie uwagę na to, co kole po oczach.

1

Jak Wam się podoba apka Flashscore na telefon po aktualizacji?

https://zapodaj.net/images/f7116e28e3723.png

67

Naucz się stawiać znaki interpunkcyjne ;)

0

Polecam tę, co kolega niżej podał. 100% na egzaminie :) powodzenia w nauce!

1

Arthur w wieku 18 lat, sezon 2014/15 w Gremio.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale Teodorczyk dostał sito od Neymara :D

0

A ty... Może dlatego...

0

A mnie ciekawi, dlaczego sytuacja z golem dla Ajaxu była sprawdzana tak dlugo i dokładnie, a ewentualny faul Lucasa na Frenkiem przy golu Asensio już nie.

2

Sergio Ramos w pomeczowym wywiadzie powiedział, że celowo się wykartkował.



Heh.

5

0

Wybieram TVP... Bo Polsat Sport nie mam :D
Fajnie, że Laskowski z Podolińskim, najlepszy duet w TVP.

0

Wczoraj kurs 2,30 na United też był okazją, a ja głupi się złapałem :D

0

Poza ostatnim typem, to raczej ok

4

Lubię wracać do tego filmiku:
FC Barcelona - Road To Glory, Champions League 2015

14

Ktoś na trybunach nie klaskał. To pewnie dzynek.

1

Uwaga, podaję wynik: 0:0.

1

Tak. Już nawet w meczu United - PSG sędziowie komunikowali się ze sobą odnośnie gola PSG na 0:2.

0

rojadirecta

1

Wpisz w googlach linki do acestream.

0

Ale to genialne jest :D

0

Ok.

0

Chodzi o porównanie pomocnik - pomocnik.

0

Potrafisz jakoś rozwinąć swoją wypowiedź? Czy to maksimum?

0

Żurkowski będzie lepszy od Zielińskiego. Tak czy nie?

0

Serial kręci ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?