0

Tak się zastanawiam czy gdyby Suarez w sezonie 2013/14 zdobył tytuł mistrzowski z Liverpoolem, to czy dołączyłby do Barçy w następnym sezonie, jeśli wpłynęłaby za niego oferta.

0

Co? Gdzie było jakieś info? Mało czasu spędziłem dzisiaj na La Rambli, może mnie coś ominęło.

0

Polewam Ci.

0

Genialne! :D

5

Po prostu. Beka ze wszystkich hejtujących.

0

Jeśli nikt nie odpowie - dzwoń ;)

0

Żeby się dokładnie dowiedzieć, to lepiej zadzwoń na infolinię ;)

5

Tak jest. Coutinho nie odzyska formy nie grając.

0

+ Vidal ma żółtą kartkę. Taka zmiana jak najszybciej.

1

W bramce Girony dzisiaj Rio z La Casa de Papel :D

0

Nie rozpowszechniaj dziadostwa.

1

0

To żarcik :D Dystansu trochę ;)
Doceniam niesamowitą pracę Valverde, mimo wszelkich przeciwności.

0

Nie doprecyzowałem. Na Ajax poszła podwójna szansa 2-2.

0

Na mecz Bologni wrzuciłem +1.5 gola. Może wejść, ale póki co Ajax psuje.

Edit: Bologna już weszła.

4

Valverde nie lubi tego :v

1

Wszystkiego, co najlepsze ;)

1

Spoko, miłego popołudnia ;)

1

Zabawa, zabawom, ale naóka warzna żecz ;)

2

Reddit ;)

0

"Najpierw paralityczny drybling i potknięcie się o własne kończyny dolne. Następnie świetny odbiór i odegranie do Coutinho." - Suarez w jednym zdaniu

0

Genialny. To samo dotyczy Prison Break.

1

Aaaj, Lost... Co to był za serial. Mam zamiar kiedyś do niego wrócić

1

Przesuwając czerwone kratki o jedno w prawo otrzymamy pasy :D

Dla mnie są okej ;)

2

0

Mam ten sam problem

4

Napisz, jak każdy ochłonie po transferze de Jonga ;)

0

Wedlug komentarza BarcaInfo, wygląda jakby to miało być 4-3-3. Ale faktycznie, bliżej do 4-4-2

0

Chyba jednak lepiej, gdyby zagrał w środku pola, aniżeli na skrzydle

0

Zły numer, tam szósteczka powinna być ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?