Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak się zastanawiam czy gdyby Suarez w sezonie 2013/14 zdobył tytuł mistrzowski z Liverpoolem, to czy dołączyłby do Barçy w następnym sezonie, jeśli wpłynęłaby za niego oferta.
0
Co? Gdzie było jakieś info? Mało czasu spędziłem dzisiaj na La Rambli, może mnie coś ominęło.
0
Polewam Ci.
0
Genialne! :D
5
Po prostu. Beka ze wszystkich hejtujących.
0
Jeśli nikt nie odpowie - dzwoń ;)
0
Żeby się dokładnie dowiedzieć, to lepiej zadzwoń na infolinię ;)
5
Tak jest. Coutinho nie odzyska formy nie grając.
0
+ Vidal ma żółtą kartkę. Taka zmiana jak najszybciej.
1
W bramce Girony dzisiaj Rio z La Casa de Papel :D
0
Nie rozpowszechniaj dziadostwa.
1
https://www.reddit.com/r/soccerstreams_other
Tu znajdziesz.
0
To żarcik :D Dystansu trochę ;)
Doceniam niesamowitą pracę Valverde, mimo wszelkich przeciwności.
0
Nie doprecyzowałem. Na Ajax poszła podwójna szansa 2-2.
0
Na mecz Bologni wrzuciłem +1.5 gola. Może wejść, ale póki co Ajax psuje.
Edit: Bologna już weszła.
4
Valverde nie lubi tego :v
1
Wszystkiego, co najlepsze ;)
1
Spoko, miłego popołudnia ;)
1
Zabawa, zabawom, ale naóka warzna żecz ;)
2
Reddit ;)
0
"Najpierw paralityczny drybling i potknięcie się o własne kończyny dolne. Następnie świetny odbiór i odegranie do Coutinho." - Suarez w jednym zdaniu
0
Genialny. To samo dotyczy Prison Break.
1
Aaaj, Lost... Co to był za serial. Mam zamiar kiedyś do niego wrócić
1
Przesuwając czerwone kratki o jedno w prawo otrzymamy pasy :D
Dla mnie są okej ;)
2
https://i.reddit.com/r/SoccerStreams
Nadal są
0
Mam ten sam problem
4
Napisz, jak każdy ochłonie po transferze de Jonga ;)
0
Wedlug komentarza BarcaInfo, wygląda jakby to miało być 4-3-3. Ale faktycznie, bliżej do 4-4-2
0
Chyba jednak lepiej, gdyby zagrał w środku pola, aniżeli na skrzydle
0
Zły numer, tam szósteczka powinna być ;)