Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś musi te tyły zabezpieczać ;) Vidal za bardzo zapędza się do przodu. Mógłby jeszcze Oriol zagrać, ale Levante to już nie 2-go ligowiec ;)
0
Fajnie byłoby zobaczyć środek pola na Levante: Arthur - Rakitić - Puig :D
1
Skąd te statystyki brałeś? Bo gdy schodził z boiska, to pokazała się statystyka ok. 87,xx% celności podań.
1
Po co te statystyki? Doszukuj się negatywów, jak 90% La Rambli :D
0
Daj im se ponarzekać ;) To jest pomeczowy rytuał co niektórych tutaj ;)
VeB!
0
Przegraliśmy?!
0
Jeszcze pokazywał, że ewidentnie nic nie było XD
2
Ewidentny faul na Dembele!
0
Sam sobie asystował :D.
0
Czyli będą polskie pojedynki Wilczek - Grabara ;)
0
No przecież, że mu o Benzemę chodziło :v
4
Oprócz tego strzału, dzisiaj bardzo dobry mecz Brazylijczyka. Można się śmiać, ale mogą mieć z niego pożytek ;)
0
Albo - ostatnio - przebłyski Dembele ;)
0
Co powiedział? O braku transferów w lecie 2018? Bo według mnie, to przede wszystkim zaważyło ich sytuacji.
1
A za tydzień Betis - Real ( ͡° ͜ʖ ͡°)
35
Courtois już 27 bramek straconych w 21 meczach :D
0
W jaki sposób siedzenie na ławce ma mu pomóc w powrocie do formy?
0
Casemiro schodzi, będzie autostrada w środku pola :D
3
Wejdzie w drugiej i strzeli w okieneczko ze swojej kępki trawy ;)
3
Denisa. Taki prezent na urodziny ;)
1
Z Semedo ta prawa strona z tyłu wygląda o niebo lepiej.
0
Bardzo fajna '11' ;)
0
na reddit soccer streams znajdziesz bez problemu ;)
0
Ja korzystałem ze strony prawojazdy360. Robiłem testy od grudnia do kwietnia i zdałem na 100%.
Przed egzaminem nie denerwuj się, bo to Ci do niczego niepotrzebne :D wejdź sobie do sali na spokoju. Uważnie czytaj pytania, nie spiesz się bez potrzeby.
Zdasz to!
0
Przecież Solari ostatnio, po remisie z Villarreal, mówił że trzeba doceniać remisy i tym podobne pierdoły :D
0
Okej. Przyznaję się do błędu. Przepraszam.
49
Ludzie nie wierzą w Boga, w Pismo Święte, w Kościół i księży, ale wierzą, że Napoleon 200 lat temu wypowiedział akurat takie zdanie.
0
Zastanawiało mnie, czy jesteś wierzący czy nie :D nigdy nie widziałem, żebyś udzielał się w dyskusjach na ten temat itd. Jak to z Tobą jest? :)
1
Świetne wideo od Henrika Lehmanna podsumowujące 2018 rok Leo Messiego:
0
Tele-wizja.ru czy coś takiego