0

Ktoś musi te tyły zabezpieczać ;) Vidal za bardzo zapędza się do przodu. Mógłby jeszcze Oriol zagrać, ale Levante to już nie 2-go ligowiec ;)

0

Fajnie byłoby zobaczyć środek pola na Levante: Arthur - Rakitić - Puig :D

1

Skąd te statystyki brałeś? Bo gdy schodził z boiska, to pokazała się statystyka ok. 87,xx% celności podań.

1

Po co te statystyki? Doszukuj się negatywów, jak 90% La Rambli :D

0

Daj im se ponarzekać ;) To jest pomeczowy rytuał co niektórych tutaj ;)
VeB!

0

Przegraliśmy?!

0

Jeszcze pokazywał, że ewidentnie nic nie było XD

2

Ewidentny faul na Dembele!

0

Sam sobie asystował :D.

0

Czyli będą polskie pojedynki Wilczek - Grabara ;)

0

No przecież, że mu o Benzemę chodziło :v

4

Oprócz tego strzału, dzisiaj bardzo dobry mecz Brazylijczyka. Można się śmiać, ale mogą mieć z niego pożytek ;)

0

Albo - ostatnio - przebłyski Dembele ;)

0

Co powiedział? O braku transferów w lecie 2018? Bo według mnie, to przede wszystkim zaważyło ich sytuacji.

1

A za tydzień Betis - Real ( ͡° ͜ʖ ͡°)

35

Courtois już 27 bramek straconych w 21 meczach :D

0

W jaki sposób siedzenie na ławce ma mu pomóc w powrocie do formy?

0

Casemiro schodzi, będzie autostrada w środku pola :D

3

Wejdzie w drugiej i strzeli w okieneczko ze swojej kępki trawy ;)

3

Denisa. Taki prezent na urodziny ;)

1

Z Semedo ta prawa strona z tyłu wygląda o niebo lepiej.

0

Bardzo fajna '11' ;)

0

na reddit soccer streams znajdziesz bez problemu ;)

0

Ja korzystałem ze strony prawojazdy360. Robiłem testy od grudnia do kwietnia i zdałem na 100%.
Przed egzaminem nie denerwuj się, bo to Ci do niczego niepotrzebne :D wejdź sobie do sali na spokoju. Uważnie czytaj pytania, nie spiesz się bez potrzeby.
Zdasz to!

0

Przecież Solari ostatnio, po remisie z Villarreal, mówił że trzeba doceniać remisy i tym podobne pierdoły :D

0

Okej. Przyznaję się do błędu. Przepraszam.

49

Ludzie nie wierzą w Boga, w Pismo Święte, w Kościół i księży, ale wierzą, że Napoleon 200 lat temu wypowiedział akurat takie zdanie.

0

Zastanawiało mnie, czy jesteś wierzący czy nie :D nigdy nie widziałem, żebyś udzielał się w dyskusjach na ten temat itd. Jak to z Tobą jest? :)

1

Świetne wideo od Henrika Lehmanna podsumowujące 2018 rok Leo Messiego:

0

Tele-wizja.ru czy coś takiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?