Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A nie podawał tu ktoś, że Lukaku ma problemy rodzinne, bodaj śmierć ojca?
0
Jak myślicie? W jaki sposób Solskjaer poustawia to United? Z przodu, co by nie mówić, ma kto grać: Lukaku, Rashford, Lingard, Martial i przecież Alexis.
0
Liverpool podwójna szansa 2-2
BVB btts i +2.5 bramki
0
Bo wydaje mi się, że któryś z hiszpańskich dziennikarzy pisał o zainteresowaniu Caio, ale zdecydowali się na kupno Murillo, bo ma europejski paszport.
I według mnie słusznie.
0
Skąd info?
0
Valverde o tym, dlaczego Coutinho nie wychodził w pierwszym składzie 2 ostanie mecze:
- Coutinho dużo nam pomoże w tym sezonie. Czasami jest tak, że grasz więcej, czasami mniej. To, że ostatnio dwa razy nie wyszedł w podstawowym składzie, nic nie znaczy.
0
NIEKTÓRZY przesadzają
1
Dembele póki co w brawach Barcelony:
44 występy, 13 bramek i 13 asyst
33
Reakcja Kloppa na wślizg jego podopiecznego:
Krejzol :D
0
Wtedy jeszcze stary był
0
Dzięki, dzisiaj dopiero kartę założyłem i musiałem się upewnić ;)
0
Dzięki ;)
0
Czy po przygotowaniu e-kuponu na koncie Fortuny można zagrać go za pomocą karty w punkcie Fortuny?
0
Również wysyłam ;)
0
Posiadam. Zaraz poleci na priv.
0
Założyłem sobie w punkcie Fortuny kartę. Mogę się teraz logować na stronie? Ktoś coś?
0
Nie nie, to to jakby remix jest
0
Otóż nie ;)
0
Wie ktoś może jak nazywa się piosenka, gdzie śpiewa dziewczyna z przerobionym, wysokim głosem? Usłyszałem to w reklamie tego tik tok na Youtube i mi siedzi w głowie :D
1
No fajnie
0
Co nie poszło? Mi podwójna szansa na Lechię
7
Q&A od Tomka Ćwiąkały:
4
Dla mnie nie ma aż takiego problemu. Jak gra Barca, to wszystkie inne mam daleko w nosie ;)
0
Nazwiska na szczycie listy?
1
Nieeee, tylko lewą potrafi
0
Na reddit soccer streams
0
Reddit soccer streams
0
Semedo poza kadrą!
0
Naprawdę niewiele zabrakło, żeby piłka przekroczyła linię
0
A niech to United se już spadnie. Szkoda oczu.