2

Nie wiedziałem, że Charlie Puth nagrał kawałek z Kevinem de Bruyne

3

Ja też nie lubię

1

Ja lubie akurat obie czynności :D

1

Święta się zbliżają wielkimi krokami, czymś się trzeba będzie zająć. Jakie ciasta pieczecie? Jakie są Wasze ulubione? Jakieś placki pasowałoby upiec, a nie mam bardzo pomysłu :D podawajcie swoje propozycje :D

1

Na żadnym polskim kanale nie będzie. Pozostaje reddit soccer streams ;)

9

Na tvn "Labirynt". Polecam!

1

Replaymatches może spróbuj

1

O, szacuneczek ode mnie dla Iwańskiego za tego Hazarda ;)

0

"Co ja robie tuu... uuu..."

4

Pajor > Paco

1

Jest napisane na samej górze na bordowym pasku ;)

1

Dobrze rozprowadził całą akcję.

0

Iniesta!

1

Fili.cc, alltube, serialosy

1

Nawet astronauta strzela im gole :D
Ciekawe kiedy Żose poleci.

5

Na St. Mary's Stadium bez niespodzianek - Southampton wygrywa Manchesterem United

1

Chodziło o to, że miał wrócić do Europy. Były takie plotki ostatnio ;)

1

Bóg*

0

Clipconverter.cc ;)

0

Chyba jakaś kampania reklamowa

0

Znalazłem coś takiego w komentarzach pod postem KiKŚ na Facebooku. O co może chodzić? :D

https://zapodaj.net/images/db8c62392c5fe.png

0

Taktyczny - Barça B

1

Widziałeś jego grę? Można go jakoś porównać do Luisa?

0

Miodowe Lata, mogę oglądać w kółko :D

0

A ja dzisiaj niestety nie dałem rady obejrzeć całego meczu, nadrobię na dniach. Widziałem go już jednak w okresie przygotowczym. Wystarczy to, żeby wywnioskować, że piłka mu nie przeszkadza.

0

Jest 10 miesięcy młodszy ode mnie :D Strasznie mu kibicuję. Wystarczy dać mu szansę, a się odwdzięczy, bo potencjał ma niesamowity.

0

Ja nie moge kupony z punktu zobaczyć

0

Mi się kupon z punktu nie chce załadować na stronie

0

Fullmatchesandshows, meczyki.pl

0

Pytałem o porady do nauki. Ale spoko. Niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?