Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś tu kiedyś pisał, że chciałby Lucien'a Favre'a na trenera Barcy.
1
Zaryzykowałem i dałem Deulofeu na kapitana w FPL pod nieobecność Hazard :D Mam nadzieję, że mi się odwdzięczy ;D
0
Wydaje mi się, że w pomoc tych pieniędzy, jak narazie, nie trzeba pchać. Klub musi rozglądać się za zawodnikiem o charakterystyce Suareza.
1
Pierwsza połowa na C+, druga - na Eleven :D
0
Aż mi sie Yaya Toure w pressingu przypomniał.
1
Ostatnio oglądałem Barca - Inter w nc+go, trochę na niskiej jakości a trochę w 720p. Zeżarło mi ok. 2GB
0
Tego akurat nie wiem. Ale jakbyś już kupił na cały miesiąc, to nie musiałbyś szukać streamow ma inne mecze Barcy ;)
1
:)
Niech Bóg przemieni Twoje serce. Milego popołudnia :)
0
Sopcasthd, Player.pl
0
Tak.
6
A mi się wydaje, że tak. Na miejscu tej płyty powinno być Ciało Chrystusa.
14
W Lidze Mistrzów niech puchną, w lidze - niekoniecznie
0
Ma ktoś może nagrany wczorajszy mecz z polskim komentarzem?
0
A ruskie? Bo ruskie uwielbiam :D
0
Czasami wydaję się, że chce zagrać takie podanie, ale gdy się zawaha jest już na to za późno.
1
Już na samym początku meczu sędzia odgwizdał dwa faule na nim w przeciągu chyba 5 sekund :D
1
Reddit soccer streams odpal
0
Reddit soccer streams
0
Mogę link?
0
Ile do wyjęcia?
24
Piękny projekt koszulki, oj piękny.
https://pbs.twimg.com/media/DqID2YQWoAIv5LN?format=jpg
0
Ja oglądałem. Zagrał przeciętnie, ale też nie ma co wymagać od niego dużo, bo to jego pierwszy występ od trzech miesięcy.
2
Poszukaj może na r-golu, zgodafc, podstadionem
0
Jaki skład według Was na Inter?
Ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Rakitić, Busquets, Arthur - Dembele, Suarez, Coutinho
1
Już nie mam wątpliwości, że to ty Ernesto. Jednak nick mogłeś lepszy wymyślić.
0
Mam takie i są naprawdę niezłe
https://manta.com.pl/product/eph9002/
0
Meczyki.pl, fullmatchesandshows
63
Kiedy wchodzisz do monopolowego w dzień 18. urodzin
https://pbs.twimg.com/media/DqCZRZzWwAEXvg2?format=jpg
:D
-Twitter, Mateusz Kupczak
1
Nie. To był Nelson ;)
3
Świetnie zagrał wczoraj. Powinien mieć jeszcze asystę, kiedy to wyłożył Suarezowi piłkę przed pole karne, ale ten za lekko uderzył ;)
Oby tak dalej