0

Ktoś tu kiedyś pisał, że chciałby Lucien'a Favre'a na trenera Barcy.

1

Zaryzykowałem i dałem Deulofeu na kapitana w FPL pod nieobecność Hazard :D Mam nadzieję, że mi się odwdzięczy ;D

0

Wydaje mi się, że w pomoc tych pieniędzy, jak narazie, nie trzeba pchać. Klub musi rozglądać się za zawodnikiem o charakterystyce Suareza.

1

Pierwsza połowa na C+, druga - na Eleven :D

0

Aż mi sie Yaya Toure w pressingu przypomniał.

1

Ostatnio oglądałem Barca - Inter w nc+go, trochę na niskiej jakości a trochę w 720p. Zeżarło mi ok. 2GB

0

Tego akurat nie wiem. Ale jakbyś już kupił na cały miesiąc, to nie musiałbyś szukać streamow ma inne mecze Barcy ;)

1

:)
Niech Bóg przemieni Twoje serce. Milego popołudnia :)

0

Sopcasthd, Player.pl

0

Tak.

6

A mi się wydaje, że tak. Na miejscu tej płyty powinno być Ciało Chrystusa.

14

W Lidze Mistrzów niech puchną, w lidze - niekoniecznie

0

Ma ktoś może nagrany wczorajszy mecz z polskim komentarzem?

0

A ruskie? Bo ruskie uwielbiam :D

0

Czasami wydaję się, że chce zagrać takie podanie, ale gdy się zawaha jest już na to za późno.

1

Już na samym początku meczu sędzia odgwizdał dwa faule na nim w przeciągu chyba 5 sekund :D

1

Reddit soccer streams odpal

0

Reddit soccer streams

0

Mogę link?

0

Ile do wyjęcia?

24

Piękny projekt koszulki, oj piękny.
https://pbs.twimg.com/media/DqID2YQWoAIv5LN?format=jpg

0

Ja oglądałem. Zagrał przeciętnie, ale też nie ma co wymagać od niego dużo, bo to jego pierwszy występ od trzech miesięcy.

2

Poszukaj może na r-golu, zgodafc, podstadionem

0

Jaki skład według Was na Inter?
Ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Rakitić, Busquets, Arthur - Dembele, Suarez, Coutinho

1

Już nie mam wątpliwości, że to ty Ernesto. Jednak nick mogłeś lepszy wymyślić.

0

Mam takie i są naprawdę niezłe
https://manta.com.pl/product/eph9002/

0

Meczyki.pl, fullmatchesandshows

63

Kiedy wchodzisz do monopolowego w dzień 18. urodzin
https://pbs.twimg.com/media/DqCZRZzWwAEXvg2?format=jpg
:D
-Twitter, Mateusz Kupczak

1

Nie. To był Nelson ;)

3

Świetnie zagrał wczoraj. Powinien mieć jeszcze asystę, kiedy to wyłożył Suarezowi piłkę przed pole karne, ale ten za lekko uderzył ;)
Oby tak dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?