0

0

Ma ktoś mecz Inter - Barca z polskim komentarzem?

41

Po reakcji Borka na gola CR7, nic tylko czekać na Misję Futbol :D Przecież tam 3/4 programu będzie o Ronaldo :D

2

Ma ktoś wczorajszy mecz Barcy z polskim komentarzem?

0

Ile przepadło? :D

0

Ma ktoś cały mecz z polskim komentarzem?

1

Podzielam

0

Przydałby się napewno, bo w Interze zagra Radja :D
Ale wątpię, żeby Rakitić usiadł

0

Czekaj cierpliwie ;)

0

Krótko - Bóg, rodzina.

0

Właśnie tak myślałem ostatnio o Thorganie w kwestii Barcelony. Może kiedyś?

0

Wydaje mi się, że Oriol trochę szybszy od Sergio :D

0

Spodziewałem się takiego komentarza ;)

0

Z trójki, którą podałeś, najbardziej pasuje - według mnie - Werner ;)

0

Jednak coś mi się pokręciło :P

0

Bo pokazują mecz przyszłego Mistrza Anglii :D

0

Nils przypadkiem nie zadebiutował już w meczu ligowym?

1

Komentarze pod tym to czyściutkie złoto :D

0

Myślę, że byłby jeszcze problem z paszportami spoza UE ;)

1

Ahh, ta pomoc... :D

0

Wydaje mi się, że było już info w hiszpańskich gazetach o zainteresowaniu Argentyńczykiem.

1

Jeśli podejumuje próbę rajdu i straci piłkę, to tutaj na La Rambli jest mieszany z błotem.

1

Hiszpański "Nieznany". Kiedyś oglądałem, bardzo mi się spodobał ;)
Oprócz tego może "Sacuestro", "El cuerpo".

0

Dziwny typ

1

Vidal nie zaliczył asysty ;)

5

Według mnie Suarez cały czas jest najlepszą '9' na świecie ;)

4

Dalej płaczesz?

0

Reddit soccer streams odpal

0

Reddit soccer streams włączaj ;)

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?