Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stary, niedobrze. Kraken wpierdziela Ci kompa.
https://vignette.wikia.nocookie.net/pirates/images/6/6d/JackvsKraken.jpg/revision/latest?cb=20120104091358
0
Ma ktoś mecz Inter - Barca z polskim komentarzem?
41
Po reakcji Borka na gola CR7, nic tylko czekać na Misję Futbol :D Przecież tam 3/4 programu będzie o Ronaldo :D
2
Ma ktoś wczorajszy mecz Barcy z polskim komentarzem?
0
Ile przepadło? :D
0
Ma ktoś cały mecz z polskim komentarzem?
1
Podzielam
0
Przydałby się napewno, bo w Interze zagra Radja :D
Ale wątpię, żeby Rakitić usiadł
0
Czekaj cierpliwie ;)
0
Krótko - Bóg, rodzina.
0
Właśnie tak myślałem ostatnio o Thorganie w kwestii Barcelony. Może kiedyś?
0
Wydaje mi się, że Oriol trochę szybszy od Sergio :D
0
Spodziewałem się takiego komentarza ;)
0
Z trójki, którą podałeś, najbardziej pasuje - według mnie - Werner ;)
0
Jednak coś mi się pokręciło :P
0
Bo pokazują mecz przyszłego Mistrza Anglii :D
0
Nils przypadkiem nie zadebiutował już w meczu ligowym?
1
Komentarze pod tym to czyściutkie złoto :D
0
Myślę, że byłby jeszcze problem z paszportami spoza UE ;)
1
Ahh, ta pomoc... :D
0
Wydaje mi się, że było już info w hiszpańskich gazetach o zainteresowaniu Argentyńczykiem.
1
Jeśli podejumuje próbę rajdu i straci piłkę, to tutaj na La Rambli jest mieszany z błotem.
1
Hiszpański "Nieznany". Kiedyś oglądałem, bardzo mi się spodobał ;)
Oprócz tego może "Sacuestro", "El cuerpo".
0
Dziwny typ
1
Vidal nie zaliczył asysty ;)
5
Według mnie Suarez cały czas jest najlepszą '9' na świecie ;)
4
Dalej płaczesz?
0
Reddit soccer streams odpal
0
Reddit soccer streams włączaj ;)
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.