Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wbij na reddit soccer streams
0
Dałem na kuponie: połowa z większą liczbą bramek 2. Raczej nie wejdzie :D
0
Reddit soccer streams sobie włącz
0
Reddit soccer streams
7
Mam to gdzieś. Nie obchodzę czegoś takiego.
0
Posiadam
0
Chcesz z komentarzem Eleven. Pisz na priv jak coś.
0
Kupię w Polsce? :D
31
Takie czy inne podobne narzekania też trzeba przewijać ;)
0
Nieee, zima jeszcze kierowców nie zaskakuje ;)
0
Ma ktoś cały mecz z polskim komentarzem?
0
Sam sobie asystował, nieźle.
1
To nie jest fotomontaż?
0
Ja mam na kuponie: "Połowa z większą ilością bramek: 2"
0
A ja mam nadzieję, że kilku z Barcy B zagra. Jest okazja w końcu.
0
Co jest z tym meczem Barcy B?
4
Gdyby sędzia zdecydował się skorzystać z VARu, Luisa nie byłoby już na boisku
1
Do odsłuchania :)
0
Chyba na Betis
4
Reddit soccer streams
0
Jaki wynik daliście w Lidze Typerów? Ja poleciałem na całego i dałem manitkę dla Barcy :D
0
Dzięki wielkie!
0
Nie przejdzie :D
0
Okej. A dwa teksty? Może być psalm 23, Powrót Syna Marnotrawnego? Masz jeszcze coś podpowiedzieć?
0
Pozwolą.
0
Jakie obrazy przedstawiają relacje miedzy człowiekem a Bogiem? :D Na szybko, do meczu muszę rozprawkę napisać :D
25
A jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
4
W C+ Rafał Wolski i Leszek Orłowski
1
I Robben też ;)
1
To mam przesrane.