1

U KamQiX'a na profilu

0

Co z tym Minguezą teraz? Ostatnio mniej gra. Gorsza forma czy wystrzał formy Araujo?

9

W meczu Huesca - Real gospodarze cisną Real, sześć zmian przeprowadzonych, biali grają na czas, a sędzia dolicza 2 minuty :D

1

Kurs twerkowania na video :D

1

Ja widzę pierwszy raz.

1

Ja też po tym strzale nie widziałem piłki w bramce ;D

1

Obejrz cały mecz na fullmatchesandshows ;)

1

Jak planujesz obejrzeć i nie wiesz gdzie, to szukaj na fullamatchesandshows albo na replaymatches ;)

10

Aboslutnie nie. Messi strzelił dzisiaj aby dwie bramki z rzutu wolnego. Sorry, ale to za mało.

0

"aaaa, are you kidding me?!" - to już klasyka w jego wykonaniu :D

0

Czepiasz się, doceń pracę kolegi, a nie hejtujesz od razu :D

0

fullmatchesandshows albo replaymatches

21

Reakcje Roya Hudsona na gola Messiego z rzutu wolnego :D

0

A jeszcze 3 spotkania do końca roku ;)

0

Trener Espanyolu przypomina mi Victora Valdesa :D

1

Ucieszyłem się podobnie :D Kepa zrównuje się pod względem czystych kont z Edersonem.

0

I gitarka :D

0

Szukaj na reddit soccer streams

0

Genialne :D

0

tele-wizja.ru chyba

2

Dałem na kuponie, że Bournemouth strzeli bramkę, to akurat Wilson wypadł.

0

Działa Wam nc+go? Mi ani aplikacja ani w przeglądarce nie działa. Ładuje się, ładuje i nic.

0

"WYSTĄPIŁ BŁĄD ODTWARZANIA (#3120)" komuś jeszcze wyświetla się taki błąd w nc+go?

1

Post, jak co piątek. Kotlety ziemniaczane na obiad i naleśniki na kolację ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Też uważam, że Denis=Messi

1

Trzecia asysta Rakiticia :D

2

Reddit soccer streams i szukaj linku z "Mobile: Yes"

1

Zapiszę go sobie jako "do obejrzenia". Na razie lecę z Gomorrą ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?