Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
U KamQiX'a na profilu
0
Co z tym Minguezą teraz? Ostatnio mniej gra. Gorsza forma czy wystrzał formy Araujo?
9
W meczu Huesca - Real gospodarze cisną Real, sześć zmian przeprowadzonych, biali grają na czas, a sędzia dolicza 2 minuty :D
1
Kurs twerkowania na video :D
1
Ja widzę pierwszy raz.
1
Ja też po tym strzale nie widziałem piłki w bramce ;D
1
Obejrz cały mecz na fullmatchesandshows ;)
1
Jak planujesz obejrzeć i nie wiesz gdzie, to szukaj na fullamatchesandshows albo na replaymatches ;)
10
Aboslutnie nie. Messi strzelił dzisiaj aby dwie bramki z rzutu wolnego. Sorry, ale to za mało.
0
"aaaa, are you kidding me?!" - to już klasyka w jego wykonaniu :D
0
Czepiasz się, doceń pracę kolegi, a nie hejtujesz od razu :D
0
fullmatchesandshows albo replaymatches
21
Reakcje Roya Hudsona na gola Messiego z rzutu wolnego :D
0
A jeszcze 3 spotkania do końca roku ;)
0
Trener Espanyolu przypomina mi Victora Valdesa :D
1
Ucieszyłem się podobnie :D Kepa zrównuje się pod względem czystych kont z Edersonem.
0
I gitarka :D
0
Szukaj na reddit soccer streams
0
Genialne :D
0
tele-wizja.ru chyba
2
Dałem na kuponie, że Bournemouth strzeli bramkę, to akurat Wilson wypadł.
0
Działa Wam nc+go? Mi ani aplikacja ani w przeglądarce nie działa. Ładuje się, ładuje i nic.
0
"WYSTĄPIŁ BŁĄD ODTWARZANIA (#3120)" komuś jeszcze wyświetla się taki błąd w nc+go?
1
Post, jak co piątek. Kotlety ziemniaczane na obiad i naleśniki na kolację ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Też uważam, że Denis=Messi
1
Trzecia asysta Rakiticia :D
2
Reddit soccer streams i szukaj linku z "Mobile: Yes"
3
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6854956.html#comment-6854956
1
Zapiszę go sobie jako "do obejrzenia". Na razie lecę z Gomorrą ;)